Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32033204320532063207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam hocam deneyip yazarım sonucu hocam uygulama için root mu gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fufaze -- 27 Ağustos 2014; 13:29:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Google Playden direk hafıza kartına uygulama ındırmek mumkun mu ?
    Ayrıca marketten ınıdırlen bır uygulamayı hafıza kartına atabılıyormuyuz
    Yardımcı olursanız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Bu telefona kitkat almayacak diyenler çok boş konuşuyor daha dün samsung UK sordum resmi bir bilgi yok diyorlar gelmeyeceği hakkında sammobile haberlerine bakılcak olursa i9305 kitkat alıyordu hani nerde

ya hala mı bu mevzu Allah aşkına gelmeyecek işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Bu telefona kitkat almayacak diyenler çok boş konuşuyor daha dün samsung UK sordum resmi bir bilgi yok diyorlar gelmeyeceği hakkında sammobile haberlerine bakılcak olursa i9305 kitkat alıyordu hani nerde

İçimde ufak bir umut da olsa var, i9305 de almadı çünkü.

• Çalıştığım şirketin verdiği s3 ile bende aranıza katıldım. 1600 küsür bayılıp gidip s3 almışlar Allah ın angutları turkcell den. Neyse idare edicez inş 1 günü çıkarabiliriz.

4.3 sürümü yüklü anabant sürümü I9300XXUGNA8 yapım numarası I9300XXUGNB6. Bu rom stabil midir şarjı iyi gider mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre9110 -- 27 Ağustos 2014; 15:09:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erergin

Arakadaşlar eşime dün yeni Samsung S3 neo'lardan aldım. Sim kartı taktık ancak şebeke sinyal seviyesi üzerinde sürekli R harfi var ve internete bağlanmıyor "veri bağlantınızı kaybettiniz çünkü yerel ağınızda veri dolaşımını kapalı bıraktınız" uyarısı çıkıyor. Mobil ağlardan veri dolaşımını açınca internet bağlantısı geliyor fakat bu sefer diğer ağlara (turkcell vb.) bağlanabileceği için tereddüt ettim ve kapattım. AVEA'yı aradık ve uluslararası dolaşımı her ihtimale karşı kapattırdık bu sefer hiçbir şekilde bağlanmıyor. Benim hattımı takınca herhangi bir sorun olmuyor normal kullanılıyor.

Çözüm önerisi olan var mı? Benim aklıma SIM kartı yenilemek geldi ancak hat başkasının üzerine kayıtlı olduğu için yapamıyoruz :(

merhaba s3 neo'lar normal s3 ler ile aynı aksesuarları kullanıyor mu acaba ? Aynı pili kullanabiliyor mu? S3 3 te kullanılan bararyalı kılıflar filan Neo'da da kullanılır mı acaba ? esliden 3000 mah piller varmış kapak ile değiştirilip takılan. Neo'ya da olur mu acaba ? Bilgisi olan var mı ?

• Emre9110 kullanıcısına yanıt
    şanssızlık zira neo s3 ler yeni piyasaya düştü şirketiniz şans eseri keşke onlardan verseymiş size ortalama 1200 tl fiyatı var 1.5 gb ram donanım farkları var. üstelik ilgnç şirket nasıl 1600 tl vermiş çünkü şu an galaxy s3 ler sıfır teknosada bile 899 tl satılmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

şanssızlık zira neo s3 ler yeni piyasaya düştü şirketiniz şans eseri keşke onlardan verseymiş size ortalama 1200 tl fiyatı var 1.5 gb ram donanım farkları var. üstelik ilgnç şirket nasıl 1600 tl vermiş çünkü şu an galaxy s3 ler sıfır teknosada bile 899 tl satılmakta

24 taksit olunca vermişlerdir tarifenin hediyesi çünkü. Neyse o çokta önemli değil fakat yazılımı nasıl bu telefonun stabil mi 1 günü çıkarırmıyız yoğun kullanımda ?
    i9300XXUGNB6 TR resmi romudur en son çıkan srürümdür ve berbat bir performansı vardır şarj ve ram canavarı resmen onun yerine şu an bir çok güncel 4.3 jelly bean resmi romlar çıktı bi tek bizim ülkeye vermedi şimdilik bunların içinde nordic countries ülkeye ait official I9300XXUGND5 romu var çok stabil ve pil konusunda çok çok iyidir sammobile den indirip odinle kurun. rom tamamen orjinal ve yasal romdur
    http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=33625
  • quote:

i9300XXUGNB6 TR resmi romudur en son çıkan srürümdür ve berbat bir performansı vardır şarj ve ram canavarı resmen onun yerine şu an bir çok güncel 4.3 jelly bean resmi romlar çıktı bi tek bizim ülkeye vermedi şimdilik bunların içinde nordic countries ülkeye ait official I9300XXUGND5 romu var çok stabil ve pil konusunda çok çok iyidir sammobile den indirip odinle kurun. rom tamamen orjinal ve yasal romdur

Tamam hocam belki de neatrom kurarım nasıl olsa sayaç sıfırlanabiliyor fakat official olan stabil ve 1 günü çıkartabilirse neatrom kurmama gerek kalmaz sanırım. S2 den baya aşinayım zaten neatroma.

custom yükleyecekseniz kitkat note 2 port rom var ben kullanıyorum çok çok memnunum şarj süresi herbişeyi çok iyi tavsiye ederim arayüz s5 oluyor komple.

Blekota S5 lite v6.1 + kernelde boeffla v6.1 beta 3 cwm den yüklersiniz ram 500 lerde geziyor çok rahat çalışıyor
  • quote:

custom yükleyecekseniz kitkat note 2 port rom var ben kullanıyorum çok çok memnunum şarj süresi herbişeyi çok iyi tavsiye ederim arayüz s5 oluyor komple.

Blekota S5 lite v6.1 + kernelde boeffla v6.1 beta 3 cwm den yüklersiniz ram 500 lerde geziyor çok rahat çalışıyor

Oyun filan oynamam ben zaten telefonda onun dışında facebook watsapp mail filan kullanacağım. 3g sürekli aktif olacak yani o yüzden ram çok mühim değil de şarjı 1 günü çıkartsın yeter zaten akşamları yatmadan önce takıyorsun
  • quote:

indirmeye başladım bu romu TR romuna göre çok fark var mı cidden galeri falan geç açılıyor ve ram kullanımı felaket TR romunda he bir de direk odinle kuracağım wipe falan yapmaya gerek var mı başta veya sonda ? + olarak sayaç falan sorun olmaz değil mi direk kurarsam teşekkürler

• ben uzun zamandır custom kitkat kullanıyorum mama official orjinal romlar içinde GND5 olarak nordic sürümü çok stabildi cihazım en rahat romu nordic romunda gördü pil süresi çok iyiydi cihaz kullanmıyorken adeta uyuyordu sabaha kadar şarjı hiç gitmiyordu desem abartmış olmam sanırım.

GND5 nordic romunu odinle kurun kurmazdan önce download modda wipeleri yapınki temiz bir kurulum olsun. sayaç kesinlikle atmaz zira official romdur
  • quote:

ben uzun zamandır custom kitkat kullanıyorum mama official orjinal romlar içinde GND5 olarak nordic sürümü çok stabildi cihazım en rahat romu nordic romunda gördü pil süresi çok iyiydi cihaz kullanmıyorken adeta uyuyordu sabaha kadar şarjı hiç gitmiyordu desem abartmış olmam sanırım.

GND5 nordic romunu odinle kurun kurmazdan önce download modda wipeleri yapınki temiz bir kurulum olsun. sayaç kesinlikle atmaz zira official romdur

teşekkür ederim daha önce 4.3'ü odin ile yüklemiştim ama tekrar emin olmak istedim indi inecek rom yükleyeceğim birazdan inşallah az da olsa fark vardır TR romuna göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arada dağlar kadar fark var diyebiliriz hocam :) birde romu kurduktan sonra telefonu güvenli modda başlatın çalışan tüm uygulamalar içinde kullanmadığınız çalışmasını istemediğiniz samsung uygulamalarını devre dışı bırakıp telefonu tekrar başlatın ram kullanımı acayip düşüyor rootlama falan da yapmamış oluyorsunuz

1 hafta önce almanya için en güncel rom olan I9300XXUGNG3 çıktı ben denemedim ama GND5 kadar stabil olmadığından bahsediliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhasimcan -- 27 Ağustos 2014; 19:19:19 >
  • quote:

arada dağlar kadar fark var diyebiliriz hocam :) birde romu kurduktan sonra telefonu güvenli modda başlatın çalışan tüm uygulamalar içinde kullanmadığınız çalışmasını istemediğiniz samsung uygulamalarını devre dışı bırakıp telefonu tekrar başlatın ram kullanımı acayip düşüyor rootlama falan da yapmamış oluyorsunuz

1 hafta önce almanya için en güncel rom olan I9300XXUGNG3 çıktı ben denemedim ama GND5 kadar stabil olmadığından bahsediliyor

devre dışı bırakıyorum ben zaten uygulamaları şuan bile 600-700 arası gidiyor 3-4 gün açık kalırsa yeniden başlatınca 400-500 arası gidip geliyor biraz çok uygulama yüklü olunca öyle oluyor gereksiz şey yüklemem bu sefer neyse teşekkür ederim yüklüyorum şuan romu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba

Rootlu telefonuma GND5 romunu kurdum telefonu tekrar root etmem gereklimi? menüde super su kayboldu.
  • tsafak T kullanıcısına yanıt
    rootla ilgili bisey kullanmiyorsaniz ne gerek varki?

• quote:

Orijinalden alıntı: erergin

Arakadaşlar eşime dün yeni Samsung S3 neo'lardan aldım. Sim kartı taktık ancak şebeke sinyal seviyesi üzerinde sürekli R harfi var ve internete bağlanmıyor "veri bağlantınızı kaybettiniz çünkü yerel ağınızda veri dolaşımını kapalı bıraktınız" uyarısı çıkıyor. Mobil ağlardan veri dolaşımını açınca internet bağlantısı geliyor fakat bu sefer diğer ağlara (turkcell vb.) bağlanabileceği için tereddüt ettim ve kapattım. AVEA'yı aradık ve uluslararası dolaşımı her ihtimale karşı kapattırdık bu sefer hiçbir şekilde bağlanmıyor. Benim hattımı takınca herhangi bir sorun olmuyor normal kullanılıyor.

Çözüm önerisi olan var mı? Benim aklıma SIM kartı yenilemek geldi ancak hat başkasının üzerine kayıtlı olduğu için yapamıyoruz :(

kolay gelsin, R işareti roaming anlamına geliyor, büyük ihtimal avea'dan aldın, italyadan getirtiyormuş telefonları. telefon açılırken normal samsung olarak açılmıyor zannedersem, TIM (telekom italia mobile- avea'nın ortaklarından ya) şirketi için özel üretilen telefon olması lazım.

• 
Sayfa: önceki 32033204320532063207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.