Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3076. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30743075307630773078
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gravaze

quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Samsung'un kitkat konusunda hiçbir suçu yok tüm suç google'da ics alan cihazlar diyorki kitkat alır ics ne zaman çıktı kitkat nezaman güncelleme politikası nedir bu google 18 ayı dolduran güncelleme almıyor :) neyse s3 içinde güncelleme yokmuuş geçmiş olsun konuyuda daha takip etmemhttp://www.sammobile.com/2014/04/21/why-the-galaxy-s-iii-might-never-get-an-update-to-android-4-4-kitkat/ çok üzdü bu haberde beni 1000 tl para verdim güncelleme yok afedersin ama cihazım üç harfli gibi şuan bidaha android asla almayacam hep aynı şeyler iphone 4 3 yaşında ios 7 aldı ey gidi google bu zihniyetle tahtını ya tizene yada ios'a kaptıracaksın.

Tamam kardeş, sen git iphone al bundan sonra. Güncelleme almak başka şey, alınan güncellemeyle telefonun çöp olması başka şey. Bizzat iphone 4 kullanıyorum 4-5 senedir, ios 7 mevta etti telefonumu :) 10 senedir apple ile içli dışlıyım. bilgisayarını da kullandım, telefonunu da ipodunu da ve diyeceğim tek şey apple güncellemeyi babasının hayrına yapmıyor. bozuluyor alenen güncellemeyle cihazlar. evimde yatan bir adet powermac g4, bir adet macbook, iki adet ipod touch, bir adet de iphone 4 var. al kardeş, al, iphone al sen de bundan sonra. Valla benim için büyük bir önem ihtiva etmiyor bu cihazın 4.4.2 alması. Ha, alacağına inanıyorum ama bu kadar acele, olmadan verilmesine de karşıyım.

daha bugün kullandım iphone 4 fazla uygulama yoktu telefonda fakat en son güncellemesi yüklüydü gayette hızlıydı hoşuma gitti neyse hocam siz daha iyi bilirsiniz kullanmışsınız çünkü :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

quote:

quote:

mayıs sonuna gelebilir belki o da bencede gelmez artık 4.3 ile çöp etti buda samsung ne kadar kalitesiz bir firma olduğunu gösterdi sanıyorlarki s3 satıp s5 alacaklar daha çok beklerler.

artık bu şekilde yazmaya son vermiştim, zira anlatacak nefesimiz kalmadı artık. s3 büyük çoğunluğun ilk akıllı telefonuydu, herkes alıyor diye hiç araştırmadan gidip almışlardı. işte o yüzden çoğu kişi bilmiyor güncellemeyi kim ne kadar hızlı e ne kadar veriyor. sanki 4.1.2'de atom parçalıyorlarmış gibi 4.3 diye dilli düdük oldular, şimdi de 4.4.2 istiyorlar. zira, vadzaptan bir iki bir şey yazıp instagramdan kim ne paylaşmış diye bakmıyorlar da atom parçalıyorlar telefonla. sonra herkes güncelleme de güncelleme diye dilli düdük oldu durdu. bu telefonun en güzel yanı yazılım çeşitliliğiydi, developer bolluğuydu, biz o yüzden aldık da demek ki büyük çoğunluk o yüzden almamış bu cihazı. bundan sonra almayın kardeşim samsung. htc desire hd almıştım zamanında galaxy s2 yerine, s2'de şu anda 4.1.2 varken desire hd 2.3.6 mı ne en son. adamlar cihazın kaynak kodlarını dağıtmadığı için yapılan costum romlarla kamera çalışmıyordu. samsung ilk günden beri s3'ün kaynak kodlarını açıkladı, ortalık developer kaynıyor, rom kaynıyor. çirkef firma mı görmek istiyorsunuz? o zaman buyrun htc'ye veya sony'ye geçin kardeşim. gelecek ay da gidp note 3 almayı düşünüyorum, daha sonra da belki s6 ya da s7'ye geçerim. rüzgar bu şekildeyken gidip sony, htc, lg alıp da 1 senenin sonunda desteği kesilen, developerlar rom yapmasın diye kaynak kodları açıklanmayan cihazlar alamam. buyrun alın, şu cihazları da rahat bırakın. konuyu dağıttınız iyice, girmeye çekiniyor insan, kayboluyor.

Altına imzamı atarım...

O kadar...

eyvallah hocam

• quote:

quote:

quote:

Samsung'un kitkat konusunda hiçbir suçu yok tüm suç google'da ics alan cihazlar diyorki kitkat alır ics ne zaman çıktı kitkat nezaman güncelleme politikası nedir bu google 18 ayı dolduran güncelleme almıyor :) neyse s3 içinde güncelleme yokmuuş geçmiş olsun konuyuda daha takip etmemhttp://www.sammobile.com/2014/04/21/why-the-galaxy-s-iii-might-never-get-an-update-to-android-4-4-kitkat/ çok üzdü bu haberde beni 1000 tl para verdim güncelleme yok afedersin ama cihazım üç harfli gibi şuan bidaha android asla almayacam hep aynı şeyler iphone 4 3 yaşında ios 7 aldı ey gidi google bu zihniyetle tahtını ya tizene yada ios'a kaptıracaksın.

Tamam kardeş, sen git iphone al bundan sonra. Güncelleme almak başka şey, alınan güncellemeyle telefonun çöp olması başka şey. Bizzat iphone 4 kullanıyorum 4-5 senedir, ios 7 mevta etti telefonumu :) 10 senedir apple ile içli dışlıyım. bilgisayarını da kullandım, telefonunu da ipodunu da ve diyeceğim tek şey apple güncellemeyi babasının hayrına yapmıyor. bozuluyor alenen güncellemeyle cihazlar. evimde yatan bir adet powermac g4, bir adet macbook, iki adet ipod touch, bir adet de iphone 4 var. al kardeş, al, iphone al sen de bundan sonra. Valla benim için büyük bir önem ihtiva etmiyor bu cihazın 4.4.2 alması. Ha, alacağına inanıyorum ama bu kadar acele, olmadan verilmesine de karşıyım.

daha bugün kullandım iphone 4 fazla uygulama yoktu telefonda fakat en son güncellemesi yüklüydü gayette hızlıydı hoşuma gitti neyse hocam siz daha iyi bilirsiniz kullanmışsınız çünkü :)

beni de yanlış anlamayın ama ne zaman bu konuya girsem herkes dört bir yandan güncelleme de güncelleme diye mesaj yağdırmış oluyor. güncelleme diyerek mail kampanyaları yapıldı, yazıldı çizildi, aceleye gelen 4.3 ile mağdur olan yine biz olmadık mı? bu sadece burada değil, xda'da bile yapıldı yahu. hayır, ben anlamakta zorlanıyorum, ne değişeceğini düşünülüyor da ısrarla bu kadar güncelleme isteniyor? güncelleme bu cihaza 2 gb bellek vermeyecek, kamerası 13 mp olmayacak, ne değişecek yani? saçma sapan uygulamaları kaldırınca, boeffla kernel de kurunca stock 4.3 ile bu cihaz canavar canavar. samsung'a kızın ama bu kadar saçma bloatware uygulamayla cihazı doldurmasına, tw denen saçmalığı optimize edememesine kızın. bunu güncellemeyle de düzeltmeyecek zira s4'te de note 3'te de var bu. beklenen şeyi ben çözemiyorum sanırım. zira ben 4.0.4'te ne yapıyorsam, 4.1.2'de ne yapıyorsam 4.3'te de onu yapıyorum 4.4.2 gelse yine aynısını yapacağım.

ben apple güncellemede çok iyi diyen arkadaşların apple kullanmasını da gönülden istiyorum. ios 7.1.1 olur ios 7.1.2 değişen nedir, facetime güncellemesi. ben şuanda ios 7 ile gelen şeyler yüzünden telefonumu fön makinesiyle ısıtarak ya da buzluğa koyup soğutarak kullanabiliyorum. cihazın kapasitesi yoksa yapılan güncelleme böyle oluyor işte.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

quote:

quote:

mayıs sonuna gelebilir belki o da bencede gelmez artık 4.3 ile çöp etti buda samsung ne kadar kalitesiz bir firma olduğunu gösterdi sanıyorlarki s3 satıp s5 alacaklar daha çok beklerler.

artık bu şekilde yazmaya son vermiştim, zira anlatacak nefesimiz kalmadı artık. s3 büyük çoğunluğun ilk akıllı telefonuydu, herkes alıyor diye hiç araştırmadan gidip almışlardı. işte o yüzden çoğu kişi bilmiyor güncellemeyi kim ne kadar hızlı e ne kadar veriyor. sanki 4.1.2'de atom parçalıyorlarmış gibi 4.3 diye dilli düdük oldular, şimdi de 4.4.2 istiyorlar. zira, vadzaptan bir iki bir şey yazıp instagramdan kim ne paylaşmış diye bakmıyorlar da atom parçalıyorlar telefonla. sonra herkes güncelleme de güncelleme diye dilli düdük oldu durdu. bu telefonun en güzel yanı yazılım çeşitliliğiydi, developer bolluğuydu, biz o yüzden aldık da demek ki büyük çoğunluk o yüzden almamış bu cihazı. bundan sonra almayın kardeşim samsung. htc desire hd almıştım zamanında galaxy s2 yerine, s2'de şu anda 4.1.2 varken desire hd 2.3.6 mı ne en son. adamlar cihazın kaynak kodlarını dağıtmadığı için yapılan costum romlarla kamera çalışmıyordu. samsung ilk günden beri s3'ün kaynak kodlarını açıkladı, ortalık developer kaynıyor, rom kaynıyor. çirkef firma mı görmek istiyorsunuz? o zaman buyrun htc'ye veya sony'ye geçin kardeşim. gelecek ay da gidp note 3 almayı düşünüyorum, daha sonra da belki s6 ya da s7'ye geçerim. rüzgar bu şekildeyken gidip sony, htc, lg alıp da 1 senenin sonunda desteği kesilen, developerlar rom yapmasın diye kaynak kodları açıklanmayan cihazlar alamam. buyrun alın, şu cihazları da rahat bırakın. konuyu dağıttınız iyice, girmeye çekiniyor insan, kayboluyor.

Altına imzamı atarım...

O kadar...

eyvallah hocam

evet haklısınız konuyu birtek ben dağıttım gelir durumum iyi olmdığı için yyeni telefonda alamıyorum bu yüzden samsung'a biraz baskı yapmak istedim zaten takanda yok

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Kralsııııın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ne s2 de ne s3 te kaynak kodu dagitmadi samsung. cok satan telefonlar olmasa cm romlarina adamin biri saatlerini harcayip ozel driver yazmasa ne kamera ne flas calisir olurdu simdi ancak s3 zamaninda yazdiklarinda hakliydin o zaman guncelleme veren tek firma bile samsungtu. yalandan bir sayac vardi bu islerden anlayan yapsin anlamayan bulasmasin diye caydirici olarak ama simdi durum tamamen farkli;

en onemli nedeni quallcomm islemcinin her turlu ozelligini paylasiyor sony kernel guncellemesi veriyor. htc android dunyasinda saf android hizinda belki daha hizli ve stabil bir arayuz yapti ve en hizli guncelleme veren firma oldu.ayni zamanda 2 yil en az guncelleme sozude verdi amiral gemi cihazina.

samsung ne yapti oncelikle rehber ve galeri agirligini duzeltmek icin en ufak birsey yapmadi arayuz halen cok yavas marketteki en basit launcher daha hizli calismamali milyar dolarlik bir firmanin kendi cihazina yaptigi arayuzden.yada sony nin kendi cihazina yaptigi galeri s3 te niye 10 kati daha hizli calisiyor samsung un galerisinden? sonra knox diye bir illette getirdi. xda da anlatilana gore custom rom gordugunde recovery wipelayip telefonu kullanilmaz hale kadar getiriyor. s3 zamaninda dedigim gibi ugrasan vardi kaynak kodu olmasada birsekilde isleyisi saglayan adam vardi suan exynos s4/note 3 yuzune bakan developer yok cunku adam niye ugrassin snapdragon versiyonunun kodlarini dagitmis adamlar.

birde su var google play edition diye birsey var artik cm ile aosp ve hizli guncelleme pesinde kosmaya calismayan ozellik ve driver sorunlariyla ugrasmaya gerek yok. htc one ve s4 snapdragona istersen kurabiliyorsun custom rom ihtiyaci fazlasiyl azaldi root ve kisisellestirme yeterli artik.

s3 e tekrar donersek 4.4 un s3 e katicagi hicbirsey yok. gelsede gelmesede hicbir fark yok. s3 e en buyuk yarari samsung sunlar bloatware imiz bunlari su sekilde silebilirsiniz diye anlatmasi olabilir halen s3 700 mb ram kullaniyor diyen var benimki 400 lerde surekli.

ayni sey s5 te gecerli note 3 te gecerli htc one yada nexus 5 le yanyana koyup multitasking testi yapiyorlar diger cihazlar programlari halen tutarken samsunglar yenilemeye basliyor.(note 3 te 3gb ram olmasina ragmen)

2 yildir s3 1 yildirda htc one kullaniyorum s3 ten cok memnunum 2 yilda beni cok iyi getirdi yakinda one m8 alip s3 u kutusuna kaldiricam artik samsung s3 teki gibi zamaninda lider oldugu alanlari ciddi kaybetti ilerleme kaydedemedi. yoksa m7 nin yanina m8 dusunmuyordum. 4 up sacmaligini hic sevmeyen biri olarak. bunlar benim fikirlerim tabi baska konularda samsung cekici gelebilir kisiye ama custom rom konusunu bence bir arastir note 3 alirken artik soyledigin gibi degil cunku durumlar.en azindan exynos lu bir telefon kesinlikle dusunmemelisin stock kullanmiycaksan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 21 Nisan 2014; 23:18:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Azcık soyulma ve şarj yerinde inceden başlayan bir çatlak ilerlemesi var, ezik vuruk yok,varsa bu kasayı ücretsiz değiştiren servis söylermisiniz.

• Dostum elbette kimse atom parçalamıyor telefonla, hatta lg, htc ve sony ye bakarsak samsung güncelleme desteği olarak en iyisi. Şüphe yok. Ama sen de şunu bil herkes rom atmak veya root etmek için almıyor bu cihazı. Tamam heryerde Nerede bu güncelleme diye yazanlara ben de ayar oluyorum ama yapacak bir şey yok. Bir de şu var; 4.3 e ilk başta çok iyi falan dedim hatta eski mesajlarıma basabilirsiniz çok övdüm ama şu an uygulama sayısı çok az olmasına rağmen deli gibi kasiyor. Ha şimdi dersin rom kur root et kernel kur düzelir falan, bak sen ben bi kaç kişi biliriz ederiz ama öteki adam bu işlerden anlamaz. Iyi forumlar dilerim...

Son olarak exynos lu cihazları geçip snapdragon işlemcili cihazlara göz atmanı tavsiye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.1996 -- 21 Nisan 2014; 22:29:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali24

Azcık soyulma ve şarj yerinde inceden başlayan bir çatlak ilerlemesi var, ezik vuruk yok,varsa bu kasayı ücretsiz değiştiren servis söylermisiniz.

Samsung yetkili servisleri var ürün satmayan garantiyle ilgilenen, yakın olduğunuz bir yere bırakın değişir vuruk vs. yoksa.

• OnurD7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, dokunmatik panelle birliktemi değişiyor acaba?

• Android 4.4 KitKat güncellemesini alacak Samsung cihazları
    Samsung Galaxy Note 3
    Samsung Galaxy S4
    Samsung Galaxy S4 Active
    Samsung Galaxy S4 Mini
    Samsung Galaxy S4 Zoom
    Samsung Galaxy Note II
    Samsung Galaxy Note 10.1 (2014)
    Samsung Galaxy Note 10.1
    Samsung Galaxy Note 8.0
    Samsung Galaxy Tab 3 8.0
    Samsung Galaxy Tab 3 7.0
    Samsung Galaxy Tab 3 10.1
    Samsung Galaxy Mega 6.3
    Samsung Galaxy Mega 5.8
    Samsung Galaxy Grand
    Samsung Galaxy Express 2

Kaynak:
    http://shiftdelete.net/galaxy-s3e-kitkat-gelmeyebilir-50461.html

S4 Mini'ye KitKat gelecek ama; SIII'e gelmeyecekmiş ha! İnteresting!!!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeHMeT AtA -- 21 Nisan 2014; 23:45:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

ne s2 de ne s3 te kaynak kodu dagitmadi samsung. cok satan telefonlar olmasa cm romlarina adamin biri saatlerini harcayip ozel driver yazmasa ne kamera ne flas calisir olurdu simdi ancak s3 zamaninda yazdiklarinda hakliydin o zaman guncelleme veren tek firma bile samsungtu. yalandan bir sayac vardi bu islerden anlayan yapsin anlamayan bulasmasin diye caydirici olarak ama simdi durum tamamen farkli;

en onemli nedeni quallcomm islemcinin her turlu ozelligini paylasiyor sony kernel guncellemesi veriyor. htc android dunyasinda saf android hizinda belki daha hizli ve stabil bir arayuz yapti ve en hizli guncelleme veren firma oldu.ayni zamanda 2 yil en az guncelleme sozude verdi amiral gemi cihazina.

samsung ne yapti oncelikle rehber ve galeri agirligini duzeltmek icin en ufak birsey yapmadi arayuz halen cok yavas marketteki en basit launcher daha hizli calismamali milyar dolarlik bir firmanin kendi cihazina yaptigi arayuzden.yada sony nin kendi cihazina yaptigi galeri s3 te niye 10 kati daha hizli calisiyor samsung un galerisinden? sonra knox diye bir illette getirdi. xda da anlatilana gore custom rom gordugunde recovery wipelayip telefonu kullanilmaz hale kadar getiriyor. s3 zamaninda dedigim gibi ugrasan vardi kaynak kodu olmasada birsekilde isleyisi saglayan adam vardi suan exynos s4/note 3 yuzune bakan developer yok cunku adam niye ugrassin snapdragon versiyonunun kodlarini dagitmis adamlar.

birde su var google play edition diye birsey var artik cm ile aosp ve hizli guncelleme pesinde kosmaya calismayan ozellik ve driver sorunlariyla ugrasmaya gerek yok. htc one ve s4 snapdragona istersen kurabiliyorsun custom rom ihtiyaci fazlasiyl azaldi root ve kisisellestirme yeterli artik.

s3 e tekrar donersek 4.4 un s3 e katicagi hicbirsey yok. gelsede gelmesede hicbir fark yok. s3 e en buyuk yarari samsung sunlar bloatware imiz bunlari su sekilde silebilirsiniz diye anlatmasi olabilir halen s3 700 mb ram kullaniyor diyen var benimki 400 lerde surekli.

ayni sey s5 te gecerli note 3 te gecerli htc one yada nexus 5 le yanyana koyup multitasking testi yapiyorlar diger cihazlar programlari halen tutarken samsunglar yenilemeye basliyor.(note 3 te 3gb ram olmasina ragmen)

2 yildir s3 1 yildirda htc one kullaniyorum s3 ten cok memnunum 2 yilda beni cok iyi getirdi yakinda one m8 alip s3 u kutusuna kaldiricam artik samsung s3 teki gibi zamaninda lider oldugu alanlari ciddi kaybetti ilerleme kaydedemedi. yoksa m7 nin yanina m8 dusunmuyordum. 4 up sacmaligini hic sevmeyen biri olarak. bunlar benim fikirlerim tabi baska konularda samsung cekici gelebilir kisiye ama custom rom konusunu bence bir arastir note 3 alirken artik soyledigin gibi degil cunku durumlar.en azindan exynos lu bir telefon kesinlikle dusunmemelisin stock kullanmiycaksan.

tw'in hantallığından, multitasking performansının yetersizliğinden elbette ben de müzdaribim, buna diyecek bir şeyim yok. ancak verilen desteğin de farkındayım, one x ne hallerde s3 ne hallerde şimdi? ben yazılım desteğine, developer desteğine önem verdiğim için tercihimi bu yönde yaptım, yapmaya da devam edeceğim diyorum. bu ister samsung x olsun isterse de başka marka olsun. s3'ün nesildaşı one x'in development forumunda 94,895 mesaj bulunurken international s3'ün development başlığında 436,681 mesaj bulunuyor. ben bu doğrultuda aradığımda zibilyonlarca rom içerisinden, mod içerisinden seçim yapabilmek adına seçiyorum yani telefonumu. benim kimseye tahakkum uygulamak gibi bir amacım yok, herkesin kendi öncelikleri vardır tabii ki. kişi isterse rootlar, romdan roma koşar, isterse de stock kullanır. ancak tartıştığımız şey stock roma gönderilen güncelleme ve destekle ilgili. 4.4.2 güncellemesi gelmemesi yolun sonu mu yani? 4.3 isteklerinin had safhada dolaştığı günlerde de dedim bunu. 4.1.2'nin üstüne 4.3 ne getirecek dedim? sonuç şeffat bir bar ve daha kötü bir batarya. 4.4.2 gelse ne glecek peki? söyleyeyim mi? gri batarya ve saat ikonları, başka da bir şey değil.

bundan sonra ne alırım veya ne almam bilemiyorum. ancak N9005 kodlu note 3'ün üstünde bir ciahz da göremiyorum ne htc one m8 ne de başka bir cihaz. eğer o kadar para vermeyi göze alamıyor olursam da g2 alırım. htc ile yaşadığım kötü mazi üstüne isterlerse en iyi telefonu yapsınlar ancak bu fiyatlarla almam. destek ömrü 9 ay olan, ekstra bir yazılım desteği de bulamayacağım bir cihaza para bağlayamam. eğer safi stabilite istesem eski bir iphonecu olarak o yoldan devam ederdim elbet.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarlike

arkadaşlar forumda aradım bulamadım. varsa kusura bakmayın. benim tel.de foto.daki gibi metal çerçevede soyulma-dokulme var. garanti devam ediyor ama acaba garantiye girer mi?
     ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

Hocam bende pil sikayetiyle gitmistim verirken garantiye girerse cercevenin degismesini talep etmistim benimkinde de soyukluk vardi.O cerceve sayesinde komple ekranda degisiyo bence gidip vermelisin avcilar ekmen servis

Dedigim.gibi s3 ve one x in donemi degisti arastirmani iyi yap sonra pisma olma o kadar yoksa ne alicagina tabiki karismam. one m7 kullandigim surede hicbir guncellemeyi s4 ten sonra almadi ve 2 yil garantisi verildi s4 kadar en kotu guncelleme alicagi kesin yani ve her guncellemede daha da hizlandi cihaz.

note 3 snapdragona katiliyorum cok iyi cihaz ama 1 garantisi yok 2 knox gibi bir belaya bulasmak istemiyorum 3 stock kullanimda 3gb ram e ragmen 2gb ramli m8 kadar bos ram bile birakamiyor.4 te boyut benim gibi 2 telefon tasiyan biri icin hic iyi degil yoksa samsung un suanda alinabilir gordugum tek cihazi.

Suda var m8 en iyi cihaz diye bir iddiamda yok s5 le yanyana konsa geride kalabilir (ultrapiksel rezilligi bile yetebilir buna yada multiwindow tarzi birsey olmamasi) ama kullanim olarak one cok daha agir basiyor optimizasyon basarisi ile benim icin.

not:s3 ve one x orneginden yola cikarak xda konularina baktim one development sayfasi s4 ve note 3 toplami kadar. Yanilmadigimi gordum ki satis sayilari kiyaslanmaz bile. S3 ve one x konusunda sonuna kadar haklisin zaten ona birsey demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 22 Nisan 2014; 0:10:14 >

• S5 Temasının Final Versionu çıktı şuan deniyorum bütün denemeler bitince foruma koyacağım linki

• S5 revolutionary v3 yükledim arkadaşlar ama whatsapp çalışmadı çözümü bilen var mı

• 4.3 e geçtim yok 1 saattir rootlamaya çalışıyorum olmuyor olmuyor arkadaş
  •  ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

ve işte link

S3 için S5 TEMA PAKETİ FİNAL KONUYA GİTMEK İÇİN TIKLA !!

Bütün kurulum adımları içerisinde yazmaktadır.

Umarım beğenirsiniz.

@cimi hendriks

benim konuya gir rootlama var

• quote:

Orijinalden alıntı: MeHMeT AtA

Android 4.4 KitKat güncellemesini alacak Samsung cihazları
    Samsung Galaxy Note 3
    Samsung Galaxy S4
    Samsung Galaxy S4 Active
    Samsung Galaxy S4 Mini
    Samsung Galaxy S4 Zoom
    Samsung Galaxy Note II
    Samsung Galaxy Note 10.1 (2014)
    Samsung Galaxy Note 10.1
    Samsung Galaxy Note 8.0
    Samsung Galaxy Tab 3 8.0
    Samsung Galaxy Tab 3 7.0
    Samsung Galaxy Tab 3 10.1
    Samsung Galaxy Mega 6.3
    Samsung Galaxy Mega 5.8
    Samsung Galaxy Grand
    Samsung Galaxy Express 2

Kaynak:
    http://shiftdelete.net/galaxy-s3e-kitkat-gelmeyebilir-50461.html

S4 Mini'ye KitKat gelecek ama; SIII'e gelmeyecekmiş ha! İnteresting!!!...

21.02.2014

Edit:http://www.sammobile.com/2014/04/21/why-the-galaxy-s-iii-might-never-get-an-update-to-android-4-4-kitkat/ İngilizcesi olan okusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 22 Nisan 2014; 8:51:12 >

• #*5376# Tüm SMSleri sil

çalışmadı
  • 
Sayfa: önceki 30743075307630773078
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.