Şimdi Ara

RAMOS 'miumiu' W17 PRO PAYLAŞIM VE DESTEK PLATFORMU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
2
Favori
12.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni 0622 bellenimi çıktı:http://www.mediafire.com/?5hlyd0bed1trl0z

Değişiklikler (google çeviri ile çevirilmiştir) :

An update axp driven modifications;
    At Uboot below just to keep 800Mhz;
    Suspend and resume avdd maintain 2.5v constant;
    4, media player, select the function menu pop-up dialog box click another location does not auto-hide,
    instead click on another location can be automatically hidden, media player, the menu display time instead automatically hide after a 5S
    Benchmark dynamic identification; users do not need to the mode of setting which set Performance can achieve the effect of the performance mode;
    6, the sound under: Bass, the boost, 3D effect can not be adjusted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resident -- 3 Temmuz 2012; 1:19:38 >
  • selam arkadaslar

http://www.ramos.com.cn/download.php adresinden cikan guncellemelere bakabilirsiniz. (orj. adres) Bugun guncelleme yapmak icin baktigimda 20120625`in yayinlanmis oldugunu gordum. Firmwaremi ona yukseltip ins sizinle paylasicagim. Suan itibariyle indirme asamasindayim.
    Yalniz bir konuda bir sorum var. Google patch ([] W17pro) butun fm`ler icin gecerli yoksa her fm`nin kendi google patch`i var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramos 0625 bellenimi hızlı link :http://www.mediafire.com/?u5vmxn1bo9zn6lw
  • 625 FW yükleyen arkadaşlar Türkçe dil olayı halledilmişmidir acaba deneyen oldumu hiç,gerçi hiç zannnetmiyorum.

@Resident

Hızlı linkler için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vorb -- 3 Temmuz 2012; 14:46:03 >
  • @vorb

Türkçe dili yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemfd

Yalniz bir konuda bir sorum var. Google patch ([] W17pro) butun fm`ler icin gecerli yoksa her fm`nin kendi google patch`i var mi?

Selam Google patch firmwareden bağımsız. ama sorun çıkmayacağınında garantisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemfd

selam arkadaslar

http://www.ramos.com.cn/download.php adresinden cikan guncellemelere bakabilirsiniz. (orj. adres) Bugun guncelleme yapmak icin baktigimda 20120625`in yayinlanmis oldugunu gordum. Firmwaremi ona yukseltip ins sizinle paylasicagim. Suan itibariyle indirme asamasindayim.

merhaba,ben hem 0625 rom'u hem de google patch'i kurdum herhangi bir problem olmadı.Bir de resident'ın verdiği linkteki rar'ın içinde ac3-dts patch de .zip dosyası şeklinde ayrıca ilave edilmiş onu da yükleyebilirsiniz.İyi geceler...
  • Merhaba,cpu mode'u performans'a alınca tabletin pil ömrü biraz fazla kısalıyor gibi.Tableti normal modda mı yoksa performans modunda mu kullanıyorsunuz?Çok fark oluyor mu özellikle oyunlarda,full hd filmlerde vs.?Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furion07

Merhaba,cpu mode'u performans'a alınca tabletin pil ömrü biraz fazla kısalıyor gibi.Tableti normal modda mı yoksa performans modunda mu kullanıyorsunuz?Çok fark oluyor mu özellikle oyunlarda,full hd filmlerde vs.?Teşekkürler.

Film ve 2D oyunlarda power saving bile çok yeterli. Zaten film oynatan donanım tabletin işlemcisi değil donanımsal media birimi. Oyunlarda da ben Quake 3, Oscura ve Nova 3 dışında normal modda arada takılan görmedim. Performansta Quake 3 yağ gibi akıyor, Oscura sanırım 2D olmasına rağmen sorunlu olduğu için arada takılabiliyor. Nova 3 ise zaten her türlü çok akıcı olmayan tabletleri çok zorlayan bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resident -- 4 Temmuz 2012; 13:47:09 >
  • Normal modda kullanıyorum Nova 3,M.combat 3 ve daha bir sürü oyun denedim ne bir takılma,ne de donma yaşadım,mkvler için de bu söylediğim geçerli mx playerla şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım,bu tablet bu paraya kesinlikle fazlasını veriyor,tek şikayetim hdmi olmaması,pili falan dert etmiyorum çünki android olan bütün cihazlarda bu sorun var.İnternette gezinirkende aletin hiç bir sorunu yok flash vidolar falan evdeki pc den daha akıcı oynatıyor daha ne olsun.
  • Cihaz hakkında yorumları okudukça PTT ye sövesim geliyor, şu an ürün hala gümrük kontrolünde. " 2012-07-02 21:57:51 - Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) " inş. kısa bir süre içinde gelir. Yorumlara ortak olabilirim.
  • Ramos w17 Pro firmware 0704 :http://115.com/file/dpjgmrd5#W17PRO-20120704.rar

Ramos w17 Pro firmware 0703 :http://115.com/file/e71xhbuu#W17PRO-20120703.rar

quote:

Fix the problem:
    1, the AXP power charging optimization;
    2, to improve the off-screen broadcast mp3 power;
    3, correction QQ1.8 version can not open a video chat function;
    4, improving firmware stability, as well as the contents of the memory card is lost;

Sanırım artık dahili SD card için ulaşamama sorununu çözmüşler. Bir kaç gün daha bekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resident -- 5 Temmuz 2012; 15:16:27 >
  • Ben türkçe dil desteği gelene kadar güncellemiyecem bekliyoruz artık bakalım
  • 0704 bellenimi hızlı bağıntı :http://www.mediafire.com/?j148o64l5ir6fov

Bu sürümde dokunmatik hassasiyeti ve menüler çok daha hızlanmış şeklinde not düşülmüş.
  • Resident paylaşım için teşekkürler

Yükledim harika çalışıyor ancak benim sorunum hala devam ediyor

Ekranın bazı köşelerinde dokunmatik sorunu var sanırım. Applications ikonuna tıklıyorum çalışmıyor, ekranı yan çeviriyorum yine çalışmıyor, bir kere daha yan çeviriyorum, bu kez ikon çalışıyor böyle bir sıkıntı yaşıyorum maalesef :(

Kalibrasyon programını da uyguladım ama yine aynı...
  • @srdrltn

Saatin olduğu kısım mı? Orasına ben de çok basınca açılıyor. Yazılımsal bir sorun eğer o kısım ise çünkü diğer uygulamalarda o kısma atıyorum resim çizilebiliyor rahatça.
  • Bazen saatin satırı bazen de Google Search olan üst tepe satır :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrltn

Bazen saatin satırı bazen de Google Search olan üst tepe satır :(

Resim çizme uygulamaları ile denemek lazım. ortda nasıl kenarda nasıl diye. MArkette arama yaparken büyüteç simgesini olduğu yer bende sorunsuz ama saatin olduğu bildirim kısmı yazılımsal olduğu belli oraya basıp bildirimleri okumak zor.
  • Bu arada hocam verdiğin ICS 4 Temmuz değil 3 Temmuz ROMuymuş, 4 temmuzu da koyabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resident

quote:

Orijinalden alıntı: furion07

Merhaba,cpu mode'u performans'a alınca tabletin pil ömrü biraz fazla kısalıyor gibi.Tableti normal modda mı yoksa performans modunda mu kullanıyorsunuz?Çok fark oluyor mu özellikle oyunlarda,full hd filmlerde vs.?Teşekkürler.

Film ve 2D oyunlarda power saving bile çok yeterli. Zaten film oynatan donanım tabletin işlemcisi değil donanımsal media birimi. Oyunlarda da ben Quake 3, Oscura ve Nova 3 dışında normal modda arada takılan görmedim. Performansta Quake 3 yağ gibi akıyor, Oscura sanırım 2D olmasına rağmen sorunlu olduğu için arada takılabiliyor. Nova 3 ise zaten her türlü çok akıcı olmayan tabletleri çok zorlayan bir oyun.

Teşekkürler.Peki oyun yükleme olayını nasıl hallediyorsunuz?Cihazı galaxy s2 gibi vs. tanıtıp mı uyumluluk sorununu aşıyorsunuz?Wifi stabilitesi sıkıntılı olduğu için apk yükleyip data dosyalarını indirmesini beklemek işkence hem de arada kopuyor.Marketten alınsa hız iyi ama uyumluluk sorunu var.Mesela Men In Black 3'te direkt olarak uyumlu değil diyip attı.Cihaz seçen oyunlar için ne gibi bir seçenek kullanıyorsunuz?Yükleme konusundaysa tek seçenek kalıyor gibi sd data dosyalarını dışardan indirip android data klasörü içine atmak.Bunu yaparken dosyaları çözünürlüğe göre mi yoksa cihaza göre mi arıyorsunuz mesela 1024x600 WSVGA oyunları ya da mali 400 cihazlar için asphalt 6 gibi mi?İyi sabahlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.