- x
kangal kırması itim var içeri girde oku----
13 Cevap1788 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

126 Mesaj
31 Mayıs 2012; 21:30:14 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teoman69 -- 24 Temmuz 2013; 2:37:25 >

Özürlü aslan yapıtı bana aittir çalmayınız lütfen ayıp oluyor

2944 Mesaj
31 Mayıs 2012; 21:39:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Teoman69

hacılar iki sorum olacak önce acıklama yapiyim biraz.kangal kırması itim var kurtla çiftleşmiş heralde tahmini 1-bucuk yaşında sorular geçiyim

1köpeyin ön ve arka ayaklarının 1 karış üstünde bir tane daha parmak var bu parmak neyin nesi ne belirtiyor her köpekte yok.

2.köpeğimin kulaklarından biri eğildi kırılmadı sadece biraz eğilme var bunu nasıl eskisi gibi dikleştiririm bazı şahızlar kulağını hiç elleme diyor ne yapmalıyım?

kesin bilgilerinize ihtiyaçım var.
Bu nedir ya.

forumosys.com

664 Mesaj
31 Mayıs 2012; 21:57:23 

quote:

hacılar iki sorum olacak önce acıklama yapiyim biraz.kangal kırması itim var kurtla çiftleşmiş heralde tahmini 1-bucuk yaşında sorular geçiyim

1.köpeyin ön ve arka ayaklarının 1 karış üstünde bir tane daha parmak var bu parmak neyin nesi ne belirtiyor her köpekte yok.

2.köpeğimin kulaklarından biri eğildi kırılmadı sadece biraz eğilme var bunu nasıl eskisi gibi dikleştiririm bazı şahızlar kulağını hiç elleme diyor ne yapmalıyım?

1 karış yukardaki parmaklar mahmuz olarak adlandırılır ve safkan kangallarda olur. seninki kırma. nasıl olmuş bu ? çok şaşırdım gerçekten.

1089 Mesaj
31 Mayıs 2012; 21:59:20 

Kulağnı kes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

63 Mesaj
1 Haziran 2012; 21:46:51 

quote:

demin biraz araştırma yaptım mahmuz saflık göstergesi olabilirmiş+bazı köpeklerde iyi değilmiş diye okudum net cavap bulamadım.

köpeğin kulaklarını sakın elleme o mahmuz da dediğin gibi kangallarda olur.Bir fotoğraf koysaydın da göreydik köpeğini kardeş.

Denemediğin sürece ne kadar ileri gidebileceğini asla bilemezsin.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Haziran 2012; 21:53:23 

0

664 Mesaj
1 Haziran 2012; 21:58:27 

quote:

Orijinalden alıntı: E4EN

0

520 Mesaj
1 Haziran 2012; 22:00:24 

İtinin okuma yazmasi olsaydi ilk kendini sonra seni oldururdu

Donanım Haber Minton 3030 Kaşifi Knife Party

264 Mesaj
1 Haziran 2012; 22:18:11 

onlara sarı kurt derler bizde de vardı zamanında ama bahçeden karı peşine atlarken tasması tellere takılarak boğulup can verdi oğlu vardı o da yine aynı hevesle kaçarken yolda araba çarptı ama bil ki kangal kurt kırmasınıon ado sarı kurttur

seviyorsan git konu� bence

599 Mesaj
1 Haziran 2012; 22:19:04 

şahızlar ne ya

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Haziran 2012; 22:23:22 

O normal birsey parmak dedigin her kopekte oluyor bende golden var onda da var sokak kopeginde de var ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

791 Mesaj
1 Haziran 2012; 22:50:22 

quote:

Orijinalden alıntı: E4EN

0

adam taktiğimi buldu.

Rock, yaşamayı öğretir. Heavy Metal; öğüt verir, kulağını çeker. Thrash, haddini bildirir.

2041 Mesaj
2 Haziran 2012; 22:21:11 

quote:

...

0

Eski kullanıcı adım : Sefid.dL
Eski şifrem : k_4547203ddsa
bir aşk şarkısı söylüyordun ki,
birden sustun.
düşmemek için saçlarına tutundu dünya..

61 Mesaj
2 Haziran 2012; 23:31:49 

quote:

1.köpeyin ön ve arka ayaklarının 1 karış üstünde bir tane daha parmak var bu parmak neyin nesi ne belirtiyor her köpekte yok.

O bir karış üstünde ki tırnak çoban köpeklerinde kurtçu tırnağı diye isimlendirilir. Kimi köpekten anlamayanlar safkan kangal ordan olur cart curt konuşurlar ama bu tırnak kimilerinde olur kimilerinde olmaz yani ırk veya başka bir durum belirlemez. Hatta eskiden çobanlar karda koşuşlarını engelliyor diye keserlermiş. Dolayısıyla tırnak konusunu takma köpeği güzel gösterir hatta. Kulak konusunda da ona kendin yapabileceğin birşey yok ya veterinerde estetik tarzı operasyonlar yaptırabilirsin pistbull ve danualar gibi yada öyle kalır. Bu arada kangal ve kurt kırması dediğinde hiç böyle beklemiyordum. Çok güzel görünüşlü bir köpek çıkmış ona da maşallah.

''Korkarız yalnızlıktan.. Ama bil ki yalnızsan yalancı arkadaşların, ikiyüzlü dostların ve çekip gidicek bir sevgilin olmaz.''

*Douglas Noel
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » kangal kırması itim var içeri girde oku----
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.289