Şimdi Ara

'Homefront 2, İlk Oyundan 5 Katı Daha İyi'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Yeni Homefront oyununun şu sıralar Crytek ofislerinde geliştirilmekte olduğunu biliyoruz fakat hangi platformlara geleceğine, net isminin ne olacağına dair bir bilgi yok. Resmi duyurusu yapılmasa da Homefront'un devamıyla ilgili THQ'nun oyunlardan sorumlu eski ismi Danny Bilson konuştu.

Oyunun "olağanüstü" gözüktüğünü söyleyen Danny Bilson, "Oyunun şimdiye kadar yapılmış hali olağanüstü gözüküyor. Bana sorarsanız 'Homefront 2''nin şimdiki halini ilk oyunun alpha sürümüyle karşılaştırdığımızda 5 kat daha iyi bir izlenim yaratıyor." açıklamalarını yaptı.

Crytek'in CryEngine 3'üyle birlikte nasıl bir hal alacağını merakla beklediğimiz Homefront'un devam oyununun E3 fuarında detaylanması bekleniyor. 

• Ya bıraksınlar bu işleri artık.Lafla olmuyor bunlar... :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Crytek'e güveniyoruz İlk oyun her ne kadar vasat olsa da bazı bölümlerde Freedom Fighters havası sezmiştim ve nedense hoşuma gitmişti. Umarım o atmosferi yaratabilirler
  • Garip Adamlar artık oyunların duyurularını yapmadan detayları açıklamaya başladılar...

• THQ activision ve ea dan daha iyi firma oyunlarıda çok güzel ama oyunlarındaki optimize sorunları oynanış sorunları gölge düşürüyo bu sene onları düzelttilermi bu firma hepsinden daha iyi izlenim bırakır

• Şu ikinci oyunda Kore askerlerinden birinide oynayabilsek çok iyi olacak ama :(

• firedom fighters ne oyundu be bitirecem diye neler çektim yaw bilgisayarımda oynadığım ilk oyundu

• 0 * 5 = 0
  • Evet,daha oyunun duyurusu gelmeden oyunla ilgili detaylar gelmeye başladı:D
  • Homefront'un multisi çok güzeldi değişik fikirler sunuyordu mw3 teki recon drone assaut drone homefronttan özentidir

• Homefront güzel düşünülmüş fakat kötü uygulanmış oyunlardan biriydi. Özelikle multiplayer anlamında. Killstreak'lerin olmaması, spawn esnasında kameranın tepeden başlayarak bize doğru yaklaşması ve bu geçiş esnasında haritanın genel durumuyla adamların mevkilerini öğrenmemiz, spawn noktalarının iyi ayarlanmış olması, UAV'nin kişisel olması gibi oldukça güzel şeyler vardı. Fakat oyun yine de vasatın ötesinde değildi.

Single olarak artık bu tazr oyunların hiçbirini bbeğenmiyorum. Belki iamburak'ın dediği gibi bir Freedom Fighters havası olursa oldukça güzel olur. ( Koskaca bir ekibi yönettiğimiz halde yapay zekanın asgari derecede hatta hiç denecek kadar az saçmaladığı nadir oyunlardandır Freedom Fighters ve takım oyununu iyi yansıtır )

• Bir Oyunda Cryengine 3 Kullanıyorsa O Oyun Benim İçin Alınabilirliği %100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crynet -- 31 Mayıs 2012; 22:17:46 >
  • inşallah iyi olur yoksa mermisiz bu firma oyun bitireleceğini sanıyor
  • İlk oyunun alpha hali ile gold hali arasında fark olmadığı için pek bir önem arz etmiyor.

• künye açsanız artık ?

• Akıllı motorların (frostbite2,Cryengine 3) kullanıldığı bu devirde bence harika ötesi oyunların serisi devam edecektir homefront gerçekçilik açısından çok beğendim. Ama kendime göre şuana kadar en gerçekçi bulduğum oyun Battlefield 3 olarak gözüme çarpıyor Şuana kadar yüzlerce oyun oynadım ama hiçbir oyun battlefield 3 gibi etki bırakmadı bende Fps Kategorisinde.

• freedom fighters ın devam oyunu gelmeyecek heralde arkadaşlar ben umudu kestim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.