Şimdi Ara

Dizüstü CD-R\RW sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dizüstü bilgisayarım boş cd leri görmüyor."D:\erişilemez işlev hatası diyor".Sadece boş CD lerde yapıyor.
    İçinde bir şey olan bütün cd leri açıyor.
    CD ler başka bilgisayarda çalışıyor.Farklı markalarda birçok boş CD denedim olmadı.Ayrıca hata verdiği boş CD yi başka bilgisayarda bilgi yazıp takarsam açıyor.Ancak hiçbir şekilde CD yazdırılamıyor.

Lütfen yardım edin.

• O zaman 2 ihtimal var..
    Ya sisteminizde CDRW bulunmuyor yada cihazın üretici tarafından belirlenen CD leri yazıyor...
    Mesela benim laptop ta Hyundai ve DMS marka CD lerin hiçbirini yazamıyorum ama mesela FLY ı yazabiliyorum...
  • Hocam cd yazmak için xp nin entegre cd yazıcısını mı kullnıyorsun?? Ben de böyle hatalar oluşuyor bazı cd lerde...Nero gibi bir cd ayzma yazılımıyla denemeni öneririm.Sorunun muhtemelen çözülecektir...

quote:

Orjinalden alıntı: metinakcara

Dizüstü bilgisayarım boş cd leri görmüyor."D:\erişilemez işlev hatası diyor".Sadece boş CD lerde yapıyor.
    İçinde bir şey olan bütün cd leri açıyor.
    CD ler başka bilgisayarda çalışıyor.Farklı markalarda birçok boş CD denedim olmadı.Ayrıca hata verdiği boş CD yi başka bilgisayarda bilgi yazıp takarsam açıyor.Ancak hiçbir şekilde CD yazdırılamıyor.

Lütfen yardım edin.

• Zaten nero kullanıyorum.Ama XP de herhangi bir dosyayı CD ye yaz diye bir seçenek olması gerekmezmi?Öyle bir seçenek yok.Bazı arkadaşlar her CD yi yazmaz demiş ama aynı marka CD yi daha önce yazdırdım.
    Ayrıca CD boş da olsa CD ye erişmem gerekmezmi?
  • Sorunu çözdüm.
    Sürücünün "Kayıt" seçeneğindeki cd ye kaydetme seçeneği devre dışı bırakılmış.
    cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.