Şimdi Ara

LG'den DM2752 ve M2752 adlı iki yeni TV modeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG'den DM2752 ve M2752 adlı iki yeni TV modeli

Bir ekran üzerinde hem PC üzerinden gelen içerikleri hem de TV kaynağı üzerinden gelen içerikleri aynı anda izleyebilmek imkanını tüketiciye sunmayı hedefleyen LG, DM2752 ve M2752 TV modellerini resmi olarak tanıttı.

Resim içinde resim (PIP) konseptini destekleyen iki model, HD ve Full HD içerikleri oynatabilirken, IPS panelleri ile gerçek renk kalitesi ve 178 derecelik izleme açıları sunuyor.

DM2752 modeli 27 inçlik Full HD çözünürlükte panele sahip. 5ms tepki süresi, pasif 3D gözlük desteği, 2D-3D içerik dönüştürme, 5 000 000 : 1 kontrast oranı özellikleri sunan model, 2 HDMI girişi ile aynı anda iki farklı kaynaktan içerikleri izleyebiliyorsunuz.

M2752 modeli de aynı özelliklere sahip. Ancak bu modelde 3D desteği bulunmuyor. 

USB Quick View ile modeller USB diskinizi taktığınız anda video içerikleri oynatmaya hazır hale geliyor.

LG DM2752 modeli Temmuz ayında Avrupa'da piyasaya sürülecekken, M2752 modeli ise Avrupa'da satılmaya başladı. Fiyat konusunda herhangi bir bilgi yok.

• Bir an bakınca, aynı tv ye 3d gözlükle bakan kişilerden biri PC yi diğeri TV yi görücek zannetmiştim :) OHaa dedim bide :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamSs -- 31 Mayıs 2012; 15:46:43 >
  • IPS panel+ 5ms güzel ikili..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

Bir an bakınca, aynı tv ye 3d gözlükle bakan kişilerden biri PC yi diğeri TV yi görücek zannetmiştim :) OHaa dedim bide :)))

O nasıl bir hayal gücü öyle ağzım açık kaldı :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simaros

quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

Bir an bakınca, aynı tv ye 3d gözlükle bakan kişilerden biri PC yi diğeri TV yi görücek zannetmiştim :) OHaa dedim bide :)))

O nasıl bir hayal gücü öyle ağzım açık kaldı :D

gözlük camlarını birleştirerek yapıyorlar ya aynı ekranda iki kişi farklı farklı call of duty oynuyor falan bende bunu farklı kaynaktan gelen görüntüyü aynı anda veriyor sandım.
  • Amaçladıkları teknoloji gayet iddalı ve güzel ama 3D içermediklerini duymakda ücüzü ve kötü bir durum..

• IPS panel+ 5ms güzel ikili..

• Tek ekranda iki farklı bakış acısı ile iki kanal izlenilebiliniyor,ilk kullanım yeni jenerasyon araçlarda şoför navigasyona bakarken yanındaki yolcu tv izleyebiliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.