Şimdi Ara

Usb Sorunu Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iş yerine yeni bir makina aldık hp modeli bilgisayarım a sağ tuş yapıp özellikler dediğimde hp dc 5100 olarak gözüküyor ben web sitesindende aradım ama ona benzer en yakın model yani tip olarak hp 315, sorun şu bu alete usb disk takdığımda aleti görüyor ama sürücü istiyor kendi yanında gelen cdlerle uğraştım ama yapamadım bu sürücüyü nerden bulabilirim xp pro yüklü sp2 denedim olmadı microsoft un sitesinden bi kaç tane usb 2.0 adı altında şeyler indirdim gene yapamadım sizce ne yapmalıym

• Biostan usb2 disable ise enable yap.
  • electra biosa erişemiyorum şifreli herhangi bi usb aygıtı takdığımda benden sürücü istiyor sürücüsünü bulsam sorun çözülecek gibi ama bulamıyorum
  • harici taşınabilir harddisklerin yanında cd veriyorlardı o cd varsa sorun kalmaz yada yakın bir bilgisayarcıdan kopyalata bilirsin.
  • Yok benim sorunum usb bağlantısı ile ilgili usb ye ne takarsam takım usb sürücüsü istiyor
  • çek bir format o zaman bak bir daha ücret edebiliyor mu en güzeli bir format çekmek hala sorun varsa teknik donanımdan demektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.