Şimdi Ara

Creative audigy valuedeki eksik? Bir bakin lutfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben audigy1 value 7+1 ses karti aldim gecenlerde.Bu karta kasanin on panelindeki kulaklık ve mikrafon girislerini baglicaktim ama baglicak giris bulamadim bu karti kullanan arkadaslar varsa nasil baglanti yapabilecegime yardim ederse sevinirim! Veya boyle bir baglanti girisi yokmu acaba?

Creative audigy valuedeki eksik? Bir bakin lutfen...

• Dostum sana daha pratik bir çözüm önereyim.

Elektrikcilerde satılan küçük bir aparat var fiatıda sanırım 1 YTL civarında. Bir ucu walkman jakı gibi, diğer tarafında da 2 adet yine walkman jakı takılabilecek gibi çıkışı var. Kasanın arkasındaki ses çıkışına tak sana ekstradan çıkış sağlayacak. Ben öyle yaptım. İşin diğer tarafıyla uğraşmadım ve uğraşmayada değmez sanırım. İlla bağlayacağım dersen başkaları yrd. olur sanırım.

NOT: Bu konuyla ilgili başka bir topic daha açmışsın. Diğerini sildir bari... Herkes konusuna birkaç topic açarsa kirlilik yaratır değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paraglidingpilot -- 5 Mart 2006; 15:23:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: paraglidingpilot

Dostum sana daha pratik bir çözüm önereyim.

Elektrikcilerde satılan küçük bir aparat var fiatıda sanırım 1 YTL civarında. Bir ucu walkman jakı gibi, diğer tarafında da 2 adet yine walkman jakı takılabilecek gibi çıkışı var. Kasanın arkasındaki ses çıkışına tak sana ekstradan çıkış sağlayacak. Ben öyle yaptım. İşin diğer tarafıyla uğraşmadım ve uğraşmayada değmez sanırım. İlla bağlayacağım dersen başkaları yrd. olur sanırım.

NOT: Bu konuyla ilgili başka bir topic daha açmışsın. Diğerini sildir bari... Herkes konusuna birkaç topic açarsa kirlilik yaratır değilmi?

Onerin icin tsk ederim hocam benim istedigim extra cikis degil ikide bir kasayi yerinden cekip sokup kasanin arkasiyla ugrasmamak kasanin onundeki girisleri kullanmak bunun icinde ses kartina baglanti yapmam gerek ama herhalde baglanti icin giris yok! aldigim satici kartta giris var demisti ama yokmu diye merak ediyorum eger yoksa nasil cikis alabilirim?Bilen arkadaslardan yardim istiyorum!

Flood icinde haklisin sana katiliyorum ve msji silmeyi bilmedigim icin silemedim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaan53 -- 5 Mart 2006; 16:06:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.