Şimdi Ara

Flipboard uygulaması beta sürecinde Apk dosyası olarak indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İlk olarak Samsung'un Galaxy S3 modelinde görülen Flipboard uygulaması, magazin tarzında haber beslemeleri alanında Pulse ve Google Currents gibi rakipleri karşısında oldukça iddialı fonksiyonlara sahip. iOS üzerinde bir süredir popüler olan uygulama gelen bilgilere göre artık diğer Android cihazları için de beta sürecine sunulacak.

Belirlediğiniz haber kaynaklarından en güncel beslemeleri sunan uygulama parmağınızı aşağı-yukarı sürükleyerek haberler arasında geçiş yapmanızı, sola sürükleyerek ana ekrana dönmenizi sağlayacak yeniliklerle donatılmış. Tasarım açısından rakiplerine oranla daha etkileyici olduğunu belirtelim.

Haber beslemelerinin yanında Facebook ve Twitter entegrasyonu ile güncellemeleri de yine magazin tadında sizlere sunuyor. 

Beta sürümünün Play mağazasına ne zaman çıkacağı belli değil. Ancak ekip sabırsız takipçiler için Apk dosyasını çoktan yayınlamış durumda.

https://downloads.flipboard.com/android-beta/0a319c667/Flipboard-1.8.4-63-beta-release.apk

• ilk olarak mı? :)) bence haberi gözden geçirsin bu haberi buraya koyan arkadaş.

• 2 senedir appstore da mevcut.

• Android için ilk olarak arkadaşlar. Haberi düzgün okuyalım

• 10 numara uygulamaymış

• ben tam ne işe yaradığını anlamış değilim

• İos uygulamasi daha yeni mi geliyor dandroide :)

İpad 3 de bunu kullandiktan sonra dusuk cozunurluklu androidde yuzune bile bakmazdim. Dag kadar fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Public_Enemy

ben tam ne işe yaradığını anlamış değilim

Bildiğin RSS besleme uygulaması. Ancak haberleri dergi formatında son derece göze hoş gelecek şekilde veriyor. Okuyasın geliyor yani. Kesinlikle uygulama tarihinin en iyi uygulamalarından biri..

Android'e bu kadar geç çıkması gerçekten şaşırtıcı.

• Aslında yanlış söyledim. Sadece RSS beslemesi de değil. Tüm sosyal medya üyeliklerini bir arada toplayıp gelişmeleri takip edebileceğin sosyal ağ uygulaması da diyebiliriz.
  • evet flipboard da ayağa düşecek yakında
  • Bu tarz haberler geç gelmeye başladı. 10 gündür kullanıyorum neredeyse ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: FERFEROS

Bu tarz haberler geç gelmeye başladı. 10 gündür kullanıyorum neredeyse ben.

Daha indirdiğin şeyin ne olduğunu bilmiyorsun. İndirdiğin şey Samsung Galaxy SIII'ün Romundan sızan Flipboard apksiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyloge

quote:

Orijinalden alıntı: FERFEROS

Bu tarz haberler geç gelmeye başladı. 10 gündür kullanıyorum neredeyse ben.

Daha indirdiğin şeyin ne olduğunu bilmiyorsun. İndirdiğin şey Samsung Galaxy SIII'ün Romundan sızan Flipboard apksiydi.

Arasında bir fark var göremiyorum ben.Versiyonu bile aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERFEROS -- 31 Mayıs 2012; 19:35:39 >
  • Fazla Apple fanboyu basmamış konuyu.Güzel,yavaş yavaş akıllanıyorlar:=)

• Güzel bir uygulama özellikle benim gibi magazini ve o tür haberleri sık sık takip eden biri için, eğer bir gün s3 sahibi olursam ki zor zevkle kullanırım :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.