Şimdi Ara

PES 2014 (PS3 ANA KONU) (643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.364
Cevap
32
Favori
392.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

Oyun offline da kusursuz değil belki ama çok çok iyi durumda. online da ise rezil. bi oyunun offline ile online arasında bu kadar fark olursa futbol severlerin bi halta benzemesede fifa yı tercih sebebi kılabilir. en azından iyi bi online deneyim sunuyor.

Online ,dünden beri düzeldi sayılır..En azından ,o kadar maç yapmama rağmen L1 üçgen saçmalığını hiç görmedim..Yardırarak dümdüz gitmeler de azaltılmış..Fifa online mi dedin?Laglı online maçlar,L1 üçgene ve kafa gollerine dayalı goller, momentium sonucu sürekli hata yapan futbolcular?Bunlarlar birlikte sadece çok iyi atmosfer, ara yüz, menü, ve lisans özellikleri..Her gün bu forumda yeter artık, Fifa 14 yüzünden kolu kırdım, sinirlerim yıprandı, yetti artık bu momentium, cinnet geçirdim diyenlerin yorumlarını okuyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 16 Nisan 2014; 18:24:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Oyun offline da kusursuz değil belki ama çok çok iyi durumda. online da ise rezil. bi oyunun offline ile online arasında bu kadar fark olursa futbol severlerin bi halta benzemesede fifa yı tercih sebebi kılabilir. en azından iyi bi online deneyim sunuyor.

Online ,dünden beri düzeldi sayılır..En azından ,o kadar maç yapmama rağmen L1 üçgen saçmalığını hiç görmedim..Yardırarak dümdüz gitmeler de azaltılmış..Fifa online mi dedin?Laglı online maçlar,L1 üçgene ve kafa gollerine dayalı goller, momentium sonucu sürekli hata yapan futbolcular?Bunlarlar birlikte sadece çok iyi atmosfer, ara yüz, menü, ve lisans özellikleri..Her gün bu forumda yeter artık, Fifa 14 yüzünden kolu kırdım, sinirlerim yıprandı, yetti artık bu momentium, cinnet geçirdim diyenlerin yorumlarını okuyoruz

hocam arkadaşlar arası online oynarım. ruhsuz bi yapıya,yan hakemler olmadığı ve gecikmelere rağmen keyif de alıyorum.bnm bahsettiğim online rezilligi mlo için.oyun zaten sıkıcı bide o odun oyuncularla oynayıp maç kazanıp puan kasıp oyuncu al olayı fln bayiyo.bence konami zerre kadar hoşlanmadığım fifa dakine benzer bi online mod olayı gelistirirse daha mükemmel olur.
    fifa dan hiç hoşlanmam o ayrı.bnm demek istediğim fifa nin online la offline arasında uçuk farklar olmadığı.momentum vb.gibi saçmalıklar ne ölçüde bilmiyorum ama online da adamlar başarılı bunu kabul etmek lazım.ha bu durum fifa nin fizik yoksunu, çizgi film tarzı bi oyun bi oyun olduğu gerçeğini değiştirmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Kim ne derse desin, bugüne kadarki en iyi online deneyimi ve oyun stabilitesi (offline-online arası) pes 2011'deydi.. Ayrıca uzun top ve pas yardımı saçmalığı da yoktu!!!...
  • pes 11 den sonra bı turlu duzne gırmedı su lanet oyun oyuna tam alıstım dıyosun yama cıkıyor ve sıfırdan alısmaya calısıyorusn pes13 tede boyleydı tam alıstım dedım bı yama butun oyun duzenı gıttı pes11 aynısını guncel kadrolarla cıkartsınlar razıyım yenılık fılanda beklemıyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chris123

pes 11 den sonra bı turlu duzne gırmedı su lanet oyun oyuna tam alıstım dıyosun yama cıkıyor ve sıfırdan alısmaya calısıyorusn pes13 tede boyleydı tam alıstım dedım bı yama butun oyun duzenı gıttı pes11 aynısını guncel kadrolarla cıkartsınlar razıyım yenılık fılanda beklemıyorum ...

Pes 2011 ve sonrasında pes 2012 de online maçlar oldukça keyifliydi..2013'te çok iyi bir oynanış, top fiziği, akıcılık olmasına rağmen bilerek ya da bilmeden oyuna eklenen L1 üçgenle ve, normal ara pasıyla ,hızlı oyuncuların defans arkasına kaçması sorunu, pesi köklerinden uzaklaştıran, bilenin de, bilmeyenin de galip gelebildiği basıt bir oyun haline getirdi..Playstation 1 de meşhur winning eleven 4 oyunu bile paslaşmayı, oyun kurmayı gerektiriyordu ve o oyunda kesinllikle böyle bir açık yoktu..O zamanki yapımcılar 700 mblik bir cdye bile böyle güzel bir oyunu sığdırabilmişlerdi..Hal böyleyken günümüzdeki teknik imkanlarla,oldukça büyük boyutlardaki bluraylere,böyle basit oyun hatalarının sığdırılması, bilerek yapılan, oyundan anlamayan, oynamayı beceremeyen oyunculara satış yapabilmek için kasıtlı yapılan bir hataymış gibi geliyor.. Pes oyuncuları, online maçlarda çok fazla bir şey istemiyor..Genel olarak 2 futbol oyununu da oynayanların bu oyunlardan beklentileri: Script gol olmasın, yani oyunun açıklarından kaynaklanan ve taktiksel olarak hiçbir önlem alınamayan, yemek zorunda olduğumuz goller olmamalı.. (Pes 2014'te online maçlarda L1 üçgen golleri, ve kaleye slalom yaparak, dümdüz gidilerek atılan goller büyük oranda azaltılmış) Oyuna müdahele eden ve futbolcuların bir anda zincirleme hata yapmalarına neden olan momentium benzeri yapay zeka saçmalıkları olmasın!(Pes 2014'te bu durum pek yok ama Fifa da var) Son olarak herkes hakkıyla maçını kazansın,oynamayı bilmeyenler, pas yapamayan, oyun kuramayan, defans yapamayan oyuncuların fark yiyeceği bir oyun istiyor çoğu kişi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 17 Nisan 2014; 20:21:01 >

• quote:

quote:

pes 11 den sonra bı turlu duzne gırmedı su lanet oyun oyuna tam alıstım dıyosun yama cıkıyor ve sıfırdan alısmaya calısıyorusn pes13 tede boyleydı tam alıstım dedım bı yama butun oyun duzenı gıttı pes11 aynısını guncel kadrolarla cıkartsınlar razıyım yenılık fılanda beklemıyorum ...

Pes 2011 ve sonrasında pes 2012 de online maçlar oldukça keyifliydi..2013'te çok iyi bir oynanış, top fiziği, akıcılık olmasına rağmen bilerek ya da bilmeden oyuna eklenen L1 üçgenle ve, normal ara pasıyla ,hızlı oyuncuların defans arkasına kaçması sorunu, pesi köklerinden uzaklaştıran, bilenin de, bilmeyenin de galip gelebildiği basıt bir oyun haline getirdi..Playstation 1 de meşhur winning eleven 4 oyunu bile paslaşmayı, oyun kurmayı gerektiriyordu ve o oyunda kesinllikle böyle bir açık yoktu..O zamanki yapımcılar 700 mblik bir cdye bile böyle güzel bir oyunu sığdırabilmişlerdi..Hal böyleyken günümüzdeki teknik imkanlarla,oldukça büyük boyutlardaki bluraylere,böyle basit oyunun hatalarının sığdırılması, bilerek yapılan, oyundan anlamayan, oynamayı beceremeyen oyunculara satış yapabilmek için kasıtlı yapılan bir hataymış gibi geliyor.. Pes oyuncuları, online maçlarda çok fazla bir şey istemiyor..Genel olarak 2 futbol oyununu da oynayanların bu oyunlardan beklentileri: Script gol olmasın, yani oyunun açıklarından kaynaklanan ve taktiksel olarak hiçbir önlem alınamayan, yemek zorunda olduğumuz goller olmamalı.. (Pes 2014'te online maçlarda L1 üçgen golleri, ve kaleye slalom yaparak, dümdüz gidilerek atılan goller büyük oranda azaltılmış) Oyuna müdahele eden ve futbolcuların bir anda zincirleme hata yapmalarına neden olan momentium benzeri yapay zeka saçmalıkları olmasın!(Pes 2014'te bu durum pek yok ama Fifa da var) Son olarak herkes hakkıyla maçını kazansın,oynamayı bilmeyenler, pas yapamayan, oyun kuramayan, defans yapamayan oyuncuların fark yiyeceği bir oyun istiyor çoğu kişi...

Ne güzel yazmışsın kardeşim olay bu zaten burda salak saçma entel dantel bir ton boş yazı var sen yılların oyuncusu olduğunu belli etmişsin eline sağlık güzel yazı olmuş hatta makale diyebilirim ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

ALLAH BELANI VERSİN KONAMİ; güzelim oyunun hem içine ettiğin için, hem de bizi böyle rezil bir online-a mahkum ettiğin için!!!

Kelimesi kelimesine katılıyorum hocam

bu sene oyuna pc kutulu+pc key+ps3

toplam 200 lira para verdim

ve şimdi oyunu crack ile oynuyorum

rezalete bakın

ben paramın karşılığını alamadığım gibi

konami şu an sadece pc de oynayan insanlara

ulan siz adammısınız diye bas bas bağırıyor resmen

seneyede ben seni adam yerine koymayacağım konami

bu sene sen beni nasıl crackle oynamaya mahkum ettiysen

bende seneye oyunu crackle oynayacağım

nasılsa alıştım online oyun oynamamaya

seneye bi süre bakıcam

bakalım Konami Adam olacakmı

eğer adam olmazsa

cebimden daha kuruş çıkmaz

• Gencleer psnden pes 14 alinca online pass codu da almak gerekio mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ozy. -- 17 Nisan 2014; 19:40:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

ALLAH BELANI VERSİN KONAMİ; güzelim oyunun hem içine ettiğin için, hem de bizi böyle rezil bir online-a mahkum ettiğin için!!!

rezalete bakın

seneye bi süre bakıcam

eğer adam olmazsa

Kardeş , aynen katılıyorum..Ben de oyunu PC'ye ve ps3 e almıştım..Altı üstü 20-30 mgb tutacak ve oynanışı baştan aşağı değiştirecek olan güncellemeyi, Konami, umursamaz bir şekilde oyunun pc versiyonuna çıkarmadı..Adamlar, sanki sezon başında yaptıkları hataların günahını çıkarıyorlar..Hatırlarsın,önceleri oyunun pc versiyonu, oldukça akıcıydı ve sorunsuzdu..Ps3 te ise oyun en berbat durumdaydı..O zamanlar neden ps3 e önem verilmiyor,diyorduk..Şimdi ise pc yi önemsemiyorlar..Crackla oynayarak, zaten yapımcılarına en güzel cevabı vermişsin..Seneye , pes 2015'te online kötü olursa, ben de oyunu crackli şekilde bilgisayarımda full ayarlarda oynarım..Bugün, yarın düzelir avuntularına kesinllikle kapılmam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 17 Nisan 2014; 20:32:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: .ozy.

Gencleer psnden pes 14 alinca online pass codu da almak gerekio mu

evet diye biliyorum
  • oyunu takasla almıştım neyseki okadar para vermedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanasporlu

quote:

Orijinalden alıntı: .ozy.

Gencleer psnden pes 14 alinca online pass codu da almak gerekio mu

evet diye biliyorum

last of us ta gerekmemıstı bundada gerekmez dıye bılıyorum onlar kendınden keylı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

rezalete bakın

seneye bi süre bakıcam

eğer adam olmazsa

Kardeş , aynen katılıyorum..Ben de oyunu PC'ye ve ps3 e almıştım..Altı üstü 20-30 mgb tutacak ve oynanışı baştan aşağı değiştirecek olan güncellemeyi, Konami, umursamaz bir şekilde oyunun pc versiyonuna çıkarmadı..Adamlar, sanki sezon başında yaptıkları hataların günahını çıkarıyorlar..Hatırlarsın,önceleri oyunun pc versiyonu, oldukça akıcıydı ve sorunsuzdu..Ps3 te ise oyun en berbat durumdaydı..O zamanlar neden ps3 e önem verilmiyor,diyorduk..Şimdi ise pc yi önemsemiyorlar..Crackla oynayarak, zaten yapımcılarına en güzel cevabı vermişsin..Seneye , pes 2015'te online kötü olursa, ben de oyunu crackli şekilde bilgisayarımda full ayarlarda oynarım..Bugün, yarın düzelir avuntularına kesinllikle kapılmam..

hocam hani bir söz var

beni bir kez kandırırsan suç senin

iki kez kandırırsan suç benim

Konami bu sene bizi belki onlarca kez kandırdı

demekki yapmamız gereken

konami gerçekten paramızın karşılığını verene kadar

pese para vermemek

konaminin şu anda hala oyun yapmasının 3 sebebi var

*top fiziği,

*scriptlere dayanmayan oyun yapısı

*oyunda momentum olmaması(veya çok az olması)

bunlar çikoda olursa 7 düvel gelse peside konamiyide kurtaramaz

hala şansı varken bu şansı kullanmalı konami

bunlar çikoya gelirse burada hiçbirimiz kalmayacağız

paramızın karşılığını hangi oyun verirse

parayı o alacak artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 17 Nisan 2014; 23:10:10 >

• Bana göre pes 6 dan sonra en iyi online oyun saçmalığına rağmen pes 2013 dür.Heleki Hulk ile şut çekmek aynı pes6 daki adriano yu anımsatırdı bana fena keyif veriyordu gerçekten.
  • Mevcut durumu konuşacak olursak konami olmasa futbol oyunu oynamıyor olacaktık. yani fifa da oynuyo olsak bence futbol oyunu oynamıyo olcaktık bu kadar iddialı konuşuyorum.olaya bide bu tarafından bakın
    17 yıldır bu seriyi oynarım. açık konuşmak gerekirse bunun10 yılı dolu dolu geçti diyebilirim. lafı uzatmim günümüze gelelim.
    geçenlerde fifa world cup demo yu indirdim.hani şu görünüşte futbola benzeyen oyun serisi var ya ışte onun son halkası olan world cup ı indirdim. aslında futbola benziyo şimdi hakkını yemeyelim.sahada topa benzer yuvarlak bi cisim var.22 tane oyuncu ve hakemler var, iki kale ve gemi halatina benzer fileler de var.neyse 2 şer dk dan bi maç attıktan sonra çıktım ve sildim. pese geçtim, world challenge dlc yi indirmiştim.hemen dünya kupası moduna girdim. stad yok,lisans yok,ambians, atmosfer yok, ama vallahi de billahi de world cup14 den 10 gömlek daha yukarda ve zevkli bi oyun.bide saydığım bu lisanslar olsa gerisini artık siz düşünün.bide bu tarafından bakın.

• quote:

Mevcut durumu konuşacak olursak konami olmasa futbol oyunu oynamıyor olacaktık. yani fifa da oynuyo olsak bence futbol oyunu oynamıyo olcaktık bu kadar iddialı konuşuyorum.olaya bide bu tarafından bakın
    17 yıldır bu seriyi oynarım. açık konuşmak gerekirse bunun10 yılı dolu dolu geçti diyebilirim. lafı uzatmim günümüze gelelim.
    geçenlerde fifa world cup demo yu indirdim.hani şu görünüşte futbola benzeyen oyun serisi var ya ışte onun son halkası olan world cup ı indirdim. aslında futbola benziyo şimdi hakkını yemeyelim.sahada topa benzer yuvarlak bi cisim var.22 tane oyuncu ve hakemler var, iki kale ve gemi halatina benzer fileler de var.neyse 2 şer dk dan bi maç attıktan sonra çıktım ve sildim. pese geçtim, world challenge dlc yi indirmiştim.hemen dünya kupası moduna girdim. stad yok,lisans yok,ambians, atmosfer yok, ama vallahi de billahi de world cup14 den 10 gömlek daha yukarda ve zevkli bi oyun.bide saydığım bu lisanslar olsa gerisini artık siz düşünün.bide bu tarafından bakın.

Hocam atmosfer var ya aslında pes 14 de seyirci tezahuratları bi fifa kadar olmasada aslında baya iyi eski serilerde seyirci çok çok berbattı öyle değilmi ? Bi arkadaşım daha fifanın world cup oynadı oda iğrenç diyiyordu ben oynamadım yorum yapmıyayım ama pesin cidden çalım atması karambolleri,harika şutlarla gol atılmasıi,havadan pasların süzüle süzüle gitmesi cidden enfes gerçek maça bakıyorum sonra pese yeminle top fiziği bu kadar gerçekci olamaz.

Fifa yıllardır o top fiziğini yapamadığına göre demekki o kadarda kolay değilmiş yoksa fifayı yapanların içinde hiçmi mühendis yok yapamıyorlar demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Mevcut durumu konuşacak olursak konami olmasa futbol oyunu oynamıyor olacaktık. yani fifa da oynuyo olsak bence futbol oyunu oynamıyo olcaktık bu kadar iddialı konuşuyorum.olaya bide bu tarafından bakın

Hocam atmosfer var ya aslında pes 14 de seyirci tezahuratları bi fifa kadar olmasada aslında baya iyi eski serilerde seyirci çok çok berbattı öyle değilmi ? Bi arkadaşım daha fifanın world cup oynadı oda iğrenç diyiyordu ben oynamadım yorum yapmıyayım ama pesin cidden çalım atması karambolleri,harika şutlarla gol atılmasıi,havadan pasların süzüle süzüle gitmesi cidden enfes gerçek maça bakıyorum sonra pese yeminle top fiziği bu kadar gerçekci olamaz.

Fifa yıllardır o top fiziğini yapamadığına göre demekki o kadarda kolay değilmiş yoksa fifayı yapanların içinde hiçmi mühendis yok yapamıyorlar demek.

Fifa zaten eskisine gore iyi duruma gldiyse konamiden gecen ekip sayesinde👍 pes kendi kemik oyuncu yapisina gorenayar cekse illa uzun top ve kolaycilar icin yapmasa super olur
    Bende int super star soccer dan beridir pesleri oynamisimdir ama mesela plus olmasa bu sene oynamamis olucaktim pesi bukadar bozdu bu jenerasyon ps2de atmosfer filan superdi fifa zaten ps3ten once lesti top top degil bilye

• FIFA'ya mok atma konusuna dönmüş. Afedersiniz de beğenmediğiniz FIFA hala ilk çıktığı günkü kalitesinde online oynanıyor. Yaptığım 100 maçtan en fazla 5 tanesi laglıydı onda da maç bitmeden kesildi zaten. KONAMI'yi hala böyle poh pohlamaya devam ederseniz PES 2015'i de orijinal alır, 2016'da cracklersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Pes 2011 ve sonrasında pes 2012 de online maçlar oldukça keyifliydi..2013'te çok iyi bir oynanış, top fiziği, akıcılık olmasına rağmen bilerek ya da bilmeden oyuna eklenen L1 üçgenle ve, normal ara pasıyla ,hızlı oyuncuların defans arkasına kaçması sorunu, pesi köklerinden uzaklaştıran, bilenin de, bilmeyenin de galip gelebildiği basıt bir oyun haline getirdi..Playstation 1 de meşhur winning eleven 4 oyunu bile paslaşmayı, oyun kurmayı gerektiriyordu ve o oyunda kesinllikle böyle bir açık yoktu..O zamanki yapımcılar 700 mblik bir cdye bile böyle güzel bir oyunu sığdırabilmişlerdi..Hal böyleyken günümüzdeki teknik imkanlarla,oldukça büyük boyutlardaki bluraylere,böyle basit oyun hatalarının sığdırılması, bilerek yapılan, oyundan anlamayan, oynamayı beceremeyen oyunculara satış yapabilmek için kasıtlı yapılan bir hataymış gibi geliyor.. Pes oyuncuları, online maçlarda çok fazla bir şey istemiyor..Genel olarak 2 futbol oyununu da oynayanların bu oyunlardan beklentileri: Script gol olmasın, yani oyunun açıklarından kaynaklanan ve taktiksel olarak hiçbir önlem alınamayan, yemek zorunda olduğumuz goller olmamalı.. (Pes 2014'te online maçlarda L1 üçgen golleri, ve kaleye slalom yaparak, dümdüz gidilerek atılan goller büyük oranda azaltılmış) Oyuna müdahele eden ve futbolcuların bir anda zincirleme hata yapmalarına neden olan momentium benzeri yapay zeka saçmalıkları olmasın!(Pes 2014'te bu durum pek yok ama Fifa da var) Son olarak herkes hakkıyla maçını kazansın,oynamayı bilmeyenler, pas yapamayan, oyun kuramayan, defans yapamayan oyuncuların fark yiyeceği bir oyun istiyor çoğu kişi...

Bunu sadece konami veya ea yapmiyorki diger fps tps tarzi oyunlarda kolaylasti oyunculugu oldurucekler bugun peste elemannin teki online master ligde almadigi adam kalmamis tek yaptigi uzun top sisirmek kazandim ama defans oyunculari oyle hatalar yapiyorki kaleci anlamsiz aciliyor vs yani herseyi casual oyuncular icin yapiyorlar

• Aslında çok şeye gerek yok. Şu an offline daki son yamayı online da uygulasa oda yeter.
    Defans evlere şenlik onlineda.

• 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.