Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III, 4 Haziran'da Avea ile satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
8.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S III, 4 Haziran'da Avea ile satışta

Samsung'un yeni nesil akıllı telefonu Galaxy S III için meraklı bekleyiş sona ermek üzere. Bugün (30 Mayıs) hem Nişantaşı hem de Caddebostan'da yapılacak özel Dj performansları ile Türkiye lansmanı gerçekleştirilecek olan akıllı telefonun resmi satışı ise Haziran ayı ile birlikte başlamış olacak. Avea bugün yaptığı resmi açıklamayla 4 Haziran'da Galaxy S III'ün 16GB'lık versiyonunu kend bayii kanalı üzerinden avantajlı tekliflerle müşterilerine sunacağını bildirdi.

Tekliflerin detayları hakkında şu an için net bir bilgi olmasa da içerisinde farklı internet tarifelerin barındıran değişik paket alternatiflerinin olması bekleniyor. 4.8-inç büyüklüğünde ve 720p çözünürlüğünde Super AMOLED HD  ekrana sahip olan Samsung Galaxy S III, dört çekirdekli Exynos 4 Quad işlemcisinden güç alıyor ve Android 4.0.4 işletim sistemiyle geliyor. 

• iyi haberler geliyor ama fiyattan kimse bahsetmiyor.
  • Fiyat 2100 ile 2300 arasında değişecektir bence.1-2 ay sonra tam alınabilecek seviyeye gelir.
  • bugün akşam olacak lansman canlı yayınlanacak mı? bunu bari siz yayınlayın :)
  • 4 hazirandan sonra yani satışına başlandıktan sonra s2 nin fiyatı düşer mi ? lütfen cvp verin
  • s2 nin fiyatı düşmez zaten aralarında 600-700 tl oynuyor olacak-ki s2 ile s3 arasında öyle aman amanda bir fark yok, bizimkisi birazda tüketim çılgınlıgı işte
  • Sitesine de baktım ama ön talep gibi bir form oluşturmamışlar, belki tanıtımdan sonra oluştururlar.
    Vodafone olsun Avea olsun ön talep ve tanıtım konusunda bence çok beklediler bile.
    Turkcell hala bir açıklama yapmış bile değil.
    Gerçi ben cihazı kontratlı alırsam ya Avea ya da Vodafone'dan alacağım.
  • Galaxy Nexus bile 2200 tl den satışa çıktı. S 3 2500 tl den aşağıya satılmaz bence.Tabi operatörler için söylüyorum bunu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

galaxy s3 ....1800 tl

http://www.androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-s3-i9300/

yurtdisi cihaz daha uygun fiyatlara var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forever 3310 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Qarizma

4 hazirandan sonra yani satışına başlandıktan sonra s2 nin fiyatı düşer mi ? lütfen cvp verin

aynen iyi bi düşüş olsa keşke
  • avea HTC One X'i ne zaman kontratlı satışa sunacak acaba?
  • Yahu bir de Apple haberlerine bahane buluyorlar... Dünden bu yana her operatör için S III ...... operatör ile satışta diye ayrı ayrı haber yapıldığı gibi 3 operatörün ortak olarak 4 haziranda satışa çıkaracağı haberi de yapıldı...

Üstelik S III almayı düşünenler, S III alacaklar, S III'ü Ankara'dan alacaklar ...... gibi topicler de cabası... İşin cılkı çıktı iyice... 3 gün önce S II aldım kullanmaya karar vermeden önce Buyaka AVM'de inceledim S III'ü ve ciddi olarak ekran büyüklüğü ve çözünürlüğü dışında almam için bir neden göremedim... S II den günlük kullanımda fark yaratacak hiçbir farkı olmadığı gibi 2 ay sonra 1600 lere satılacak bir cihaz için gereksiz yere yaygara kopuyor forumda... Yazık, boş yere 2000 TL gibi fiyata satılacak ve bir öncekinden ciddi bir farkı da olmadan... Herşeyi bir yana kamera kalitesinde bile fark yok canım...

• quote:

Orijinalden alıntı: java

Yahu bir de Apple haberlerine bahane buluyorlar... Dünden bu yana her operatör için S III ...... operatör ile satışta diye ayrı ayrı haber yapıldığı gibi 3 operatörün ortak olarak 4 haziranda satışa çıkaracağı haberi de yapıldı...

Üstelik S III almayı düşünenler, S III alacaklar, S III'ü Ankara'dan alacaklar ...... gibi topicler de cabası... İşin cılkı çıktı iyice... 3 gün önce S II aldım kullanmaya karar vermeden önce Buyaka AVM'de inceledim S III'ü ve ciddi olarak ekran büyüklüğü ve çözünürlüğü dışında almam için bir neden göremedim... S II den günlük kullanımda fark yaratacak hiçbir farkı olmadığı gibi 2 ay sonra 1600 lere satılacak bir cihaz için gereksiz yere yaygara kopuyor forumda... Yazık, boş yere 2000 TL gibi fiyata satılacak ve bir öncekinden ciddi bir farkı da olmadan... Herşeyi bir yana kamera kalitesinde bile fark yok canım...

GALAXY S2 Yİ NEREDEN VE KA. TL YE ALDIN...

MEDİA MARKT DA S2 FİYATINI BİLEN VARMI ŞUAN...

• quote:

Orijinalden alıntı: DALGIC28M

Forumdan sıfır açılmamış olarak aldım... MM de fiyat sanırım 1500 küsürlerdeydi..
  • Orijinalden alıntı: Gopc@

GALAXY S2 Yİ NEREDEN VE KAç. TL YE ALDIN...

limangoda kampanya var 1200TL şuanda :)

kampanya var ama ithalatçı garantisinde.
    bu şekilde normaldir 1200 tl fiyat. sahibinden com dada var 1250 tl ye. ama ithalatcı işte.

verseler ya başarı genpa telpa kvk garantisi 2 yıl.
  • quote:

quote:

Yahu bir de Apple haberlerine bahane buluyorlar... Dünden bu yana her operatör için S III ...... operatör ile satışta diye ayrı ayrı haber yapıldığı gibi 3 operatörün ortak olarak 4 haziranda satışa çıkaracağı haberi de yapıldı...

1 ay önce antalya media marktta 1530tlydi

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

quote:

quote:

Alıntıları Göster

ŞUAN GOLD BİLGİSAYARDA 1400 TL. HEMDE BAŞARI GENPA VE TELPA GARANTİSİNDE.

• İlk Avea üzerinden satışa çıkması bir avantajdır bakalım nasıl kullanıcak bunu Avea..
    Artık cezbedici bir tarife veya kampanya, göz boyoma ile satışa çıkartırlar :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.