Şimdi Ara

Crysis 2 Artık Steam'de!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Serinin ilk oyunundan bu yana Türkçe seslendirme ile yayımlanan ve geliştirici firmanın başında Türklerin bulunduğu Crysis serisi Türk oyuncular için ayrı bir yere sahiptir. Her ne kadar ikinci oyun ile bekleneni veremese de Crysis 3'ü merakla beklerken, Steam'in bizlere bir süprizi olduğunu görüyoruz.

Valve ve Electronic Arts anlaşmazlığı sonucu, Electronic Arts kendi dijital satış platformu Origin'i kurup kendi oyunlarının bazılarının Steam'de satılmasına izin vermemişti. Bu yüzden Crysis Warhead'den sonra hiç bir Crysis oyunu Steam'de satılamamıştı. Bugün süpriz bir şekilde Steam'in mağaza sayfasında Crysis 2 - Maximum Edition'ın yayımlandığı görülüyor. Fiyat olarak ise, Crysis 2'nin Origin fiyatından biraz daha düşük bir meblağ belirlenmiş.

Electronic Arts bu hareketiyle bizleri şaşırttı, darısı Crysis 3'ün başına! 

Teşekkürler, Mustafa Hastürk 

• Gerçektente Steamde Ama Hala Kutulu Tercih Ederim :) Bence Tüm Oyunların Steamda Olması Gerekiyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hadi bakalım sırada battlefield 3 olsun :)

• BF3'ün gelecegini pek sanmiyorum

• Başlığa baksanıza sanki Muhammed ali tekrar ringe çıktı der gibi..

• origin de limited edition olan oyunum var. bunu steam de de etkinleştirebilir miyim şuan.

• Bu sefer Türkçe dil seçeneği ile gelmiş. İyi olmuş.
  • E ben simdi kutulu almistim.kutulu versiyonu steame tanitabiliyomuyuz
  • Yuhh 39,99 usd mii Teknosa'da 40 TL laa

• EA son haftalarda gittikçe artan eleştirilerin sonucunda böyle bir karar vermiş gibi görünüyor. Bir diğer çıkarım ise Steam de satış yapmadığı için ne kadar pazar kaybettiğini ölçmek istiyor olabilir.

• ilk oyun 2007 yılında çıkmasına rağmen grafikleri ve seslendirmeleri çok güzel ben 2. oyunun senaryosu olsun grafikleri olsun çok beğendim yani...

• oyunun steame gelmesi bir boka yaramadı ayıptır söylemesi.
    çünkü önceden kutulu alanlar steam de aktif ettiremiyor !!
  • Türkiyede 35 lira :) Maximum paketin özelliği ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Crynet

Gerçektente Steamde Ama Hala Kutulu Tercih Ederim :) Bence Tüm Oyunların Steamda Olması Gerekiyor.

Lâkin bir şartla. Steam, kendisi üzerinden satılacak bütün oyunlar için oyun firmalarına, anticheat sistemi için düzenli destek vermesini şart koşmalıdır.Örnek: COD serisi. Hiçbir versiyonu yok ki hileden geçilmesin.
  • Maximum edition'nın fazla içeriği olmamasına rağmen pahalı
  • oyun pahalı olabilir ama steamde satın aldığım oyunların hiçbirinde hile ile karşılaşmadım umarım bundada olmaz, bazı şerefsizler(çok özr dilerim) oyuna para vermeden çıktığı gün korsan olarak oynadı biz yinede gidip parayla aldık, firma için sektörün geleceği için, hepimiz aynı değiliz demek için herkese inat bugünde steamden aldım yüklüyorum, eğer hile kullanan varsa oynamaya devam etmeyeceğim ama crysis 3 ü de satın alacağım 4ü de çıkarsa 5i de, bizim milletimizin içinden çıkan bu adamlara biraz saygı gösterelim lütfen lütfen...
  • Oyun şuan Steam Hafta Sonu Fırsatı kapsamında 10 dolara satılıyor.

http://store.steampowered.com/app/108800/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 6 Eylül 2012; 20:54:50 >
  • Crysis 2'nin Maximum Edition ile Limited Edition arasındaki farkı merak ediyorum. Bilen var mı?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.