Şimdi Ara

FORMAT ATTIĞIM HALDE NEDEN HALA YAVAŞ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SORU 1_AMD 3000,GE-FORCE 5500,1GB RAM=TEST ETTİM AMA YAVAŞ,NEDEN OLABİLİR ACABA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

NOT:BAZI OYUNLARDA DONMA YAPIYOR SİSTEMİ YAVAŞ OLAN BİLGİSAYARLARDA DENEDİM DAHA İYİ SONUÇ ALDIM

SORU 2-ekranın 19'inc olması ile 17'inc olması arasında ne fark var yani ekran kartının performansı değişirmi

• 2. sorun için
    hayır değişmez
    sadece boyut farkı
    1. sorun için biçok şey olabilir
    ayrıntılı anlatman lazım
  • sistemi benimkisi kadar iyi olmayan bilgisayarlar açarken bazı oyunları,benimkisi donma yapıyor
    bazen adsl de çok fazla yavaşlama oluyor hattanmı yoksa bilgisayardanmı bu arada ilgine saol dostum
  • sistemi kurduktan sonra tekrar virüs bulaşmış olabilir mi?yada kurduğun programlar açılışa kendilerini eklemişlerdir makinayı kasıyordur açılışa bak neler var ,antivirüs programın kasıyorda olabilir!
  • HOCAM ANAKARTIN NE EGER VİA CIPSETLIYSE YANDIN
    BASTAN SOLEYIM DERDINI
    ANAKARTIN BIOSUNU GUNCELLE
    DİFULT AYARLARDA KULLAN
    RAİD SECENEGI AKTIFSE
    KAPAT
    HARD DISKIN BOOT SEKTORLERINI TARATIP DUZLTMEYE CALIS
  • hakanlevent dostum saol ama dediğin terimler bana çok yabancı
    anlamadım yani
    birazdaha ayrıntılı söylersen sevinirim saol
  • unutmuşum anakartım MSI K8NEO2 3 ULTRA CHİPSET TEKRARDAN SAOLUN
  • TOPLAMA BİLGİSAYAR olduhu için mesela gidip casprerdan aynı özellikli pc yi al daha seri olur TOPLAMA yapacaksan bu işten baya iyi anlaman gerek casperda falan adamlar bütün şeyleri deniyolar kullanıyorlar hangisi daha iyi sonuç verirse onu toplayıp piyasaya sürüyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULTRAVIOLET

TOPLAMA BİLGİSAYAR olduhu için mesela gidip casprerdan aynı özellikli pc yi al daha seri olur TOPLAMA yapacaksan bu işten baya iyi anlaman gerek casperda falan adamlar bütün şeyleri deniyolar kullanıyorlar hangisi daha iyi sonuç verirse onu toplayıp piyasaya sürüyorlar.

Bence bununla hiç alakası yok..Toplama bilgisayarlarda nerde en kotu parçalar var biraraya getirip fiyatıda en yuksek seviyede tutuyorlar..Ha neden güya garantiymiş....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULTRAVIOLET

TOPLAMA BİLGİSAYAR olduhu için mesela gidip casprerdan aynı özellikli pc yi al daha seri olur TOPLAMA yapacaksan bu işten baya iyi anlaman gerek casperda falan adamlar bütün şeyleri deniyolar kullanıyorlar hangisi daha iyi sonuç verirse onu toplayıp piyasaya sürüyorlar.

tabi mutlaka biraz etkisi vardır ancak o kadar da fark edeceğini sanmıyorum bende..
  • özelikle donma ddram lerden kaynaklanır yerlerini değiştir gerekirse xp 'yi 1,2 defa kur donanım ve kartların yazılımlarını güncele ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.