Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10. bölüm sezon arasıydı hocam. Diğer yarısı sonbaharda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

10. bölüm sezon arasıydı hocam. Diğer yarısı sonbaharda.

Son baharda kaç bölüm gelecek. Şubatta yeni sezon mu ?
  • HeLLsTeR kullanıcısına yanıt
    Kalan 10 bölüm sonbaharda yayınlanacak diye biliyorum.

• Ragnar çıktı geldi bakalım ne olacak

• Diziyi bu sezon cok begendim.

Rollo'nun Franklarin karsina gecip Ragnara karsi sehri iyi savunmasi, Cinli hatunun diziye katilmasi, Mercia'daki entrikalar diziye iyi tempo katti. Travisin performansi cok saglamdi. Su Habrand'in olayi nedir anlayamadim. Ozellikle flokinin gordugu sahnesi?

• Bende yeni başladım 2.sezon bitmek üzere benim izlediğim kaynakta History logosu var bu dizinin orjinal halimidir yoksa yayın saatine uygun hale getirilmiş halimidir. Malum şu kan kartalı olayı sanki kırpılmış gibi geldi bana daha detaylıymış gibi hissettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redcell

Bende yeni başladım 2.sezon bitmek üzere benim izlediğim kaynakta History logosu var bu dizinin orjinal halimidir yoksa yayın saatine uygun hale getirilmiş halimidir. Malum şu kan kartalı olayı sanki kırpılmış gibi geldi bana daha detaylıymış gibi hissettim.

Bende Avrupa'da yayınlanan bölümler ile Amerika'da yayınlanan bölümler arasında değişiklik olduğunu duymuştum. Bir bölgede çıplaklık ve kan daha azdı. Eğer bilen birisi varsa kırpılmamış halini nereden izleyebileceğimi söyleyebilirse çok memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hummt22

Ben birşey soracağım arkadaşlar sezon3 1. Bölümü izledim en son ve geçenlerde internette bi haber gördüm.Kıvanç tatlıtuğ vikings de diye bu doğrumu.

Doğru değil. Teklif gelmiş ama kendisi reddetmiş diyorlar, ne kadar doğru bilinmez.
  • mic kullanıcısına yanıt
    Bir kaç farklı kaynak denedim online dizi siteleri video kanalları vs vs fark olduğuna kanaat getirdim bende.
  • Yeni bölümler ne zaman gelecek mübarekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hummt22 -- 1 Haziran 2016; 14:22:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hummt22

Yeni bölümler ne zaman gelecek mübarekler.

2016 sonlarında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.sezonu 1080p bulamadım arkadaşlar torrent şeklinde bulan varsa pm atabilir mi?
  • Yabancı dizilerin 3 yıl ara verdiğini de gördüm ama hayatımda ilk kez bir dizinin 6 aydan fazla sezon arası verdiğini görüyorum allah akıl fikir versin. Ben ne anladım bölüm sayısının artmış olmasından ? Sevincim kursağımda kaldı. Daha fazla izleyecem diye mutluluk içindeyken şimdi hiç izleyemiyorum. Sizin yapacağınız işe ...

• Beyler başlamayı düşünüyorum da böyle dizilerde erotizmi pek sevmiyorum. Sevişmeli sahneler ne çoğunlukta ya da var mı
  • Dean. kullanıcısına yanıt
    GoT'a göre çok az var. Olanlar da açık değil. Ama hatırı sayılır kadar var.

Bana göre dizide cinsel sahne yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 8 Haziran 2016; 4:45:55 >
  • Olumsuz bir şey duymadım ama güzel mi başlanır mı tavsiye eder misiniz?

Şiddetle öneriyorum.

• Deniycem öyleyse. Tek bildiğim diziyle ilgili rollo diye biri var galiba sevilmiyor neden bilmiyorum

Dünyada böyle haysiyetsiz bir insan daha olamaz. Tarihle birebir gidiyor dizi neredeyse. Rolloya saydırmayacam dizi keyfini rezil etmek istemem. Ayrıca dizi tarihle birebir gidiyor muhtemelen öyle de devam edecek. Yani sonu başı olaylar her şey belli. Bu yüzden merakına yenik düşüp tarihe bakmanı önermem. Ama dayanamayıp bakacaksındır muhtemelen.

Kan Kartalı ... İçine bir kurt düşürelim de pislik yapalım. Ama bence aratma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.