Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1. sezon 6. bölümde var galiba yılan kuyusu bide 2. sezon 7veya 6 bu kanlı kartal idamı yaptığı bölümde var şuan 3. sezona başlamak üzereyim umarım yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: real07

TV2' de Vikingler yakında TV2' de diye tanıtım yapıldı.Acaba dublajlı olarak mı yayınlayacaklar ?

Başlangıç tarihi belirtildi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • algı operasyonu kullanıcısına yanıt
    Belirtilmedi hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxim Mokoko

1. sezon 6. bölümde var galiba yılan kuyusu bide 2. sezon 7veya 6 bu kanlı kartal idamı yaptığı bölümde var şuan 3. sezona başlamak üzereyim umarım yoktur

Olayı biraz hatırlatsana ben de yılan hatırlamadım. Sen söyleyince merak ettim. :)

• real07 kullanıcısına yanıt
    dublaj.

https://www.facebook.com/HarunCanFan/posts/970279003009642
  • Ragnar trailer

• ragnar trailer'in altyazılısı : https://www.facebook.com/TLCTurkiye/videos/10154541183388957/

ayrıca tlc diziyi yayınlayacakmış, çıktığı gün veriyorlar. (altyazı gündüz çıkıyor, biraz geç oluyor yine ama tvden izlemek isteyenler için çok iyi.)

"Vikings'in yeni sezonu, Amerika yayınıyla aynı gün, 19 Şubat Cuma akşamı 22:30'da başlıyor. "

ragnar bu sezon gidiyor heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Ocak 2016; 19:30:57 >

• Travis Fimmel'sız nasıl olacak yav. Adam efsane oynadı 3 sezon boyunca.

• Bu sezon olmaz ise gelecek sezon garanti adam çok fazla iyi oynadığı için büyük eksiklik olacaktır onsuz devam ederse.
  • ragnar ile ilgili spoiler

ben yılanları görünce böyle düşündüm, ragnar yılanlarla dolu bir çukurda ölüyor çünkü. açıkçası ragnar ölürse bende soğurum diziden, çünkü ana karakter bjorn olacak onu da pek sevmiyorum. ama ragnar öldükten sonra dizi uzun süre devam edebilir. yanlış bilmiyorsam bjorn yaptıkları ile, ragnar'dan daha ünlü bir isim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Ocak 2016; 21:22:53 >
  • hocam bu sezon son zaten hatta 20 bölüm olacak bundan dolayı
  • asosyal adam kullanıcısına yanıt
    20 bölüm olacağını biliyorum da son sezon olacağı ile ilgili bir haber gördüğümü hatırlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Ocak 2016; 21:31:31 >
  • Aynen hocam, zaten dizide;
    Ragnar'ın oğullarının ondan daha fazla üne sahip olacağından bahsediyordu.

Bakalım merakla bekliyoruz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

hocam bu sezon son zaten hatta 20 bölüm olacak bundan dolayı

20 bölüm mü olacakmış?

Vikings (2013 - 2020)

Harbiden çok sevindim, 10 bölümlük sezon için yaklaşık 10 ay bekliyorduk, iyi oldu bu.

Ragnar'ın tarihte Northumbria kralı tarafından yılan çukurunda öldürüldüğünü biliyorum fakat bu sahneyi diziye lanse ederlerse dayanamam ağlarım ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarı ile tarihte net bir bilgi yok nasıl
    Öldüğü ile ilgili bazı kaynaklarda sanırım vahşi köpeklere atıldığı yazılıyordu yılandan ayrı olarak hangisi doğru bilemiyorum tabi diziyi yapanlar araştırmıştır iyice bu konuyu
  • Böyle olacağı çok belliydi.
    Ben güveniyorum Björn'ü oynayan arkadaşa.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Ragnar trailer

Yerimizi alalım

Ragnar Reis

• On numara dizi adamlar yapmış dedirtiyor hakkatten
  • Diziyi bende severek takip edenlerdenim fakat;fazla abartıldıgını dusunuyorum.
    1inci sezon rollonun ihanetiyle,2inci sezon rolllodan biseyler beklemekle,3uncu sezonda gene rollonun ihanetiyle ilgili birseyler yapmaya calısınca bana artık yine mi dedirtti..ayrıca tabut-ragnarın olumu sahnesine sasıran varsada onceki sezonları tekrar ızlemesini tavsiye ederim.
    sahsen diziyi takip etmemin nedeni oyunculuk kalitesi ve orta cag dizilerine olan ilgim daha fazlası degil yani.

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.