Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salvoni

Rahibi floki öldürdü de ragnarı bilgisi doğrultusunda mı öldürdü anlamadım orayı kolyeyi takması bir planı olduğunu gösterir

hayır,floki gemi için çalışma yaparken heykeltrasa(adi tam olarak ne oluyor )vurduğunda kan akmaya başladı , tanrılar kan akitilmasini istiyor dedi , o da gidip athelstan'ı öldürdü. Benim de aklımda 3-4 tane soru var bölümle ilgili. Çok havada kaldı bu bölüm,geçistirerek yapmışlar gibi.1.si athelstan hristiyan,bunlar kan akitacagi zaman pagan kişileri kurban ediyorlardı.2.si hic athelstan'i bulurken göstermediler ne oldu felan diye , bu durum da senin dediğin gibi sanki ragnar emri vermiş gibi oluyor.3.sü ise wessex'te ki olaydan kimsenin mi haberi olmadı,floki kimseye söylemedi mi. 4.sü o sonda ki hac kolyesi mevzusu ve " Yaptıklarım için değil, yapacaklarım için özür dilerim". Bilmiyorum , bu bölüm çok amatörce geldi bana ya da bilerek böyle yaptılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pabliato -- 27 Mart 2015; 19:06:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bu bolumden hic birsey anlamadim

• Burdan yapımcılara Judith sahnesi için teşekkür ediyorum. O nasıl bi böğürüştü arkadaş aşık değilim artık

• Floki kafayı yedi iyice IŞİDe dondü adam. Din yüzünden kafa kesmeler falan -,-

Ayrıca aralarında o kadar yaşamışsın, birsürü olaya tanık olmuşsun hala gidip hristiyan olmak nedir Athelstan?!

Ragnar da kafayı Parisle bozdu. İnşallah normalde olduğu gibi olmaz dicem de kanaldan dolayı tarihi değiştirmezler sanırım.....

• Ya athelstan'a çok üzüldüm lan

• Athelstan tek yedi Ragnar güzelim saçlara nasıl kıydın ya.

• Arkadaş bu Orta Çağ hristiyanlarının ve diğerlerinin yobazlığı çok fazla lan.

Zina yaptı diye kulak kesmeler, tanrılardan işaret aldım demeler vs. Sapkınlık adeta. Ragnar hristiyanlığı kullanacak.
    Bu da yalandan da olsa Ragnar'a gelsin;

• Lan oğlum yapmayın lan ağlıyordum neredeyse

• Reis sonunda kesti saçları. Böyle daha iyi oldu.

Floki doğru olanı yaptı bence. Athelstan saçmalamaya başlamıştı baya. O kolye ne ayak onu anlamadım. Hristiyan falan olmayı düşünmüyordur umarım Ragnar efendi.

• Nameless Ghoul II kullanıcısına yanıt
    valla bu yorumları yapanlarda olmasa diziden bir şey anlamıyacaz banada mantıklı geldi başka türlü içeriye giremez zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nameless Ghoul II

Son olaylar ve gelecek hakkinda okuduğum bir yorum çok mantıklı geldi ;

Ragnar kendini aç bir rahip olarak göstererek Parise girecek. Bu yüzden Athelstandan yapacakları için özür diledi. Hatırlarsanız geleceği gören adamda paris ölümle alınacak benzeri bi laf söylemişti.

Doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama çok mantıklı geldi.

Çok doğru,başka aciklamasi olamaz.

• Athelstan = Tuğçe Kazaz
  • iyice hristiyan propagandasına döndü.
    ameno ya bağlarlar 3 bölüm sonra.
  • Ben 3.sezon 5. ve 6.bölümler için altyazı bulamadım düzgün? siz nasıl izlediniz?

• Bölüm birçok soru işareti bıraktı ardında. Biraz havada kaldı gibi görünse de öyle olmadığından eminim. Bize ters köşe yapmak istediler. Ragnar Paris'e girmek için Hristiyanlığı kullanacak. Kendini bir rahip olarak tanıtacak. Bu yüzden yapacaklarım için özür dilerim dedi Atheltsan'a. Fakat Atheltsan'ın ölümü planlı mıydı? Bunu bilmiyorum ve tahmini olan varsa bekliyorum. Ragnar'ın Atheltsan'ın mezarındaki konuşmasına bakarsak planlı değil. Sonuçta bunu Atheltsan varken de yapabilirdi ve Atheltsan ona her konuda yardımcı oluyordu

• Floki ve Athelstan ilk sezon en sevdiğim iki karakterdi artık ikisinden de nefret ediyorum biri gitti kaldı biri. Judith kulak kesilme sahnesinde mükemmel rol yaptı yalnız çok iyiydi. Athelstan 'ın oğlunu Alfred the Great yaptılar, ilerde Vikingleri bozguna uğratacak tarihte böyle en azından. Ragnar'ın Hristiyan olduğunu sanmıyorum hatıra niyetine taktı onu bence. Bjorn baba oldu yani Lagertha babaanne artık Şu sahne güldürdü

Athelstan soruları yanıtlıyor şu anda facebooktan:
    https://www.facebook.com/entertainmentweekly/posts/10153219164694701:0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Athelstan'ın ölmesini hiç beklemiyordum.Önce Siggy şimdi de Athelstan Yukarıdaki teori bana da mantıklı geldi.Son sahne baya güzeldi.Ragnar'ın oğlunu kucağından atma sahnesine çok güldüm.

Efsane

• Güzel bölümdü ama baya konu işlediler kafam karıştı

Uzun uzun yazmayacağım ama Bjornden kızının ismini ölen kız kardeşinkini koymasını beklemiştim Siggy koydu gitti

• Floki ve Ragnar'dan nefret ediyorum, lan ne istedin garip rahipden sana ne zararı vardı. Ayrıca Ragnar Floki'yi biliyormu bilse öldürür bence.
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.