Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. ve 2. sezonları harikaydı 3. sezonu merakla bekliyorum
  • Dizideki kadınlar birbirinden güzel özellikle bu ablamız

Vikings (2013 - 2020)
  • arkadaşlar vikings ile game of thrones boşluğunu doldurabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

arkadaşlar vikings ile game of thrones boşluğunu doldurabilir miyim?

bence vikings daha iyi ama elbette beğeniler değişkendir.
  • quote:

Vikings daha sade ama oyunculuklar bence daha iyi bence izle pişman etmez ragnar varsa bizde varız
  • quote:

İki diziyi de izledim ikiside çok iyi ama vikings de olaylar game of thrones daki gibi yavaş ilerlemiyor.Sıkılmadan izlersin bence gayet sağlam dizi.
  • 2 gunde iftarla sahur arasinda bitti dizi. Gercekten şahaneydi. İzlemeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim hic durmayin baslayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katheryn ne güzelmiş maşallah tam elf kadını. bu iftarda başladım 1.bölüme, 2bölümü üst üste bitirdim şimdi 3.bölümü bitirdim güzel ilerliyor beğendim. Şöyle bi durum var bir şeyler eksikmiş gibi ilerliyor çıkaramıyorum ama bi boşluk var gibi.
  • Harbi on numara dizi, sezon finali ile şaşırttı bizi.
  • 10 sezon olsa peş peşe izlenebilecek kadar sağlam bir dizi, ona göre yeni başlayan arkadaşlar varsa hızlı izlemeyin çünkü uzun süre ara veriyorlar.
  • quote:

İki dizinin bütçeleri arasında dünyalar kadar fark var, biri HBO biri History Channel. O yüzden kıyaslamak çok doğru olmaz ama Vikings güzel dizi, izleme diyen çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

İki dizinin bütçeleri arasında dünyalar kadar fark var, biri HBO biri History Channel. O yüzden kıyaslamak çok doğru olmaz ama Vikings güzel dizi, izleme diyen çıkmaz.

hocam başladım bile 6.bölümü bitirmek üzereyim. Got ile vikings tarzları farklı. Beğendim diziyi ama olaylar çok hızlı ilerliyor izleyen için güzel bir şey Diziye bağlayan bir sebepte Katheryn oldu

• quote:

quote:

quote:

hocam başladım bile 6.bölümü bitirmek üzereyim. Got ile vikings tarzları farklı. Beğendim diziyi ama olaylar çok hızlı ilerliyor izleyen için güzel bir şey Diziye bağlayan bir sebepte Katheryn oldu

Hocam kadın o kadar çok sevildi ki, Google'a sadece ''Katheryn'' yazınca direk o çıkıyor, soyadını yazmaya bile gerek kalmıyor. Katheryn adıyla aranan en çok kişinin o olduğunu gösteriyor bu da.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam kadın o kadar çok sevildi ki, Google'a sadece ''Katheryn'' yazınca direk o çıkıyor, soyadını yazmaya bile gerek kalmıyor. Katheryn adıyla aranan en çok kişinin o olduğunu gösteriyor bu da.

Ben hiçbir dizideki bayan karaktere bu kadar hayran olmamıştım Gelsin evimin kadını yapayım

• Bu dizi aklımdaydı aslında ama kimse önermedi? Siz ne diyorsunuz? Güzel mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Bu dizi aklımdaydı aslında ama kimse önermedi? Siz ne diyorsunuz? Güzel mi?

mükemmel pek ilerlemedi zaten henüz bos vaktiniz varsa 3-4 güne bitirirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Bu dizi aklımdaydı aslında ama kimse önermedi? Siz ne diyorsunuz? Güzel mi?

Bir Spartacus gibi efekt ve dovus taktikleri beklemeyin ama kendine ceken mistik ve gizemli senaryosu var.

• Mert103 kullanıcısına yanıt
    Şahsen ben öyle yaptım. Ama tavsiyem yavaş yavaş izle. GoT gibi değil, olaylar baya hızlı gelişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

Şahsen ben öyle yaptım. Ama tavsiyem yavaş yavaş izle. GoT gibi değil, olaylar baya hızlı gelişiyor.

hocam 2.sezon 5.bölümü 15dk sonra bitereceğim valla başladım mı dayanamıyorum
  • Mert103 kullanıcısına yanıt
    İzle kurtul dostum nasıl olsa dayanamayıp izleyeceksin bir süre sonra Dayana biliyorsan dayan tabi
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.