Şimdi Ara

100GB bulut depolama alanıyla Music Hub, Galaxy S3 üzerinde yayına başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Galaxy S3 modelini 28 ülkede satışa sunan Samsung, bulut bilişim hizmeti Music Hub ile de modelini destekliyor.

Hepsi bir arada konsepti sunan Music Hub uygulamasında depolama alanı, müzik mağazası, çevrimiçi müzik akışları, müzik oynatıcı, çevrimiçi radyo fonksiyonları bir arada bulunuyor. Önceki Music Hub uygulaması elden geçirilerek daha da geliştirildi.

Hizmet ilk etapta Almanya, Fransa, İspanya, İtalya ve İngiltere'de Satılan Galaxy S3 modelleri ile yüklü olarak gelecek. Sonrasında ise daha fazla ülkeye ve daha fazla modele yaygınlaşacak.

Samsung bu hizmetini geçmişte satın aldığı mSpot firmasının teknolojileri üzerine inşa ediyor. Uygulama ücretsiz ve Premium olmak üzere iki şekilde sunulacak. 

Ücretsiz üyelikte 19 milyon parça bulunan kataloğa erişim ve 30 saniyelik dinleme hakkı, müzik satın alma, tüm cihazlardan dinleyebilme ve cihaza indirebilme şeklinde özellikler sunuluyor.

Premium üyelikte ise aylık 9.99 Avro/pound karşılığında koleksiyonunuza her yerden erişerek müzik yükleyebilme, katalogdan sınırsız müzik dinleyebilme, sanatçıya göre radyo istasyonu aratabilme özellikleri sunuluyor. Depolama çözümünün boyutu ise 100GB.

Kullanıcılar Galaxy S3 cihazlarında Samsung hesaplarını kullanarak uygulamaya giriş yapabiliyor.

• yine türkiye yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merveeeeeeeeee

yine türkiye yok

Türkiye var da, faydası yok

• music hub bizde olmasa da olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 29 Mayıs 2012; 14:14:10 >
  • oncelıkle sonu soylemek istiyorum bu music stream olayını seven varmı mesela ben muzıklerimi hep yanımda tasıkmak isteyen kesimdenım ve turkıye de fahis data planları ıle birde o muzik icin beklemek cok sacma gelıyor pandora ve spotfy guzeller ama ben turkıye de pek gelecek goremıyorum cunku bizde yasa dısı muzik indirmeyi denetleyen yada bir ceza veren kısım yok burda yokten kastım son kullanıcı yanı bizler sizce kolaymı kullanım mesela otobuste okula giderken filan muzık dinlemek keyif verirmi yoksa edge de beklemek pek can sıkıcı olabilir.

birde bizde 9.99 tl olmayacagı için daha pahallı gelır sacma olur bence hic gelmesin daha iyi samsung yazılım ve destek olayını elıne yuzune bulastıran bir uretici hic denemesin bile.

• 3G bağlantı bu fiyatayken, +30 lira verip online müzik dinleme-indirme pek mantıklı gelmiyor bana.

• Bu hizmetler mutlu mesut internet yaşamı süren ülkelerin vatandaşları için Bulgaristan ve Romanya da buna dahil. Bizim ülkemizde böyle bir hizmetin hakkıyla kullanılması söz konusu olamaz. Çünkü özel tekel konumunda Lübnan halkını zengin eden Telekom (ttnet) adı altında ki rezil bir internet sağlayıcısından hizmet alıyoruz.

• çoğu kişi müziği fizy benzeri sitelerden veya indirdiği için bizde olması pek önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Bu hizmetler mutlu mesut internet yaşamı süren ülkelerin vatandaşları için Bulgaristan ve Romanya da buna dahil. Bizim ülkemizde böyle bir hizmetin hakkıyla kullanılması söz konusu olamaz. Çünkü özel tekel konumunda Lübnan halkını zengin eden Telekom (ttnet) adı altında ki rezil bir internet sağlayıcısından hizmet alıyoruz.

kesinlikle katılıyorum bu yapılan türk malı olan türk telekomu yok pahasına bedavadan (kasasında 2 milyar dolar parası ile) veren akp hükümetine yazıklar olsun!!!!!!!!!!!!!

• samsung'u genel olarak çok beğenirim. s3 ü de alacağım inşallah ama, böyle bi hizmeti kullanmadığım için gereksiz geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet izmirli

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Bu hizmetler mutlu mesut internet yaşamı süren ülkelerin vatandaşları için Bulgaristan ve Romanya da buna dahil. Bizim ülkemizde böyle bir hizmetin hakkıyla kullanılması söz konusu olamaz. Çünkü özel tekel konumunda Lübnan halkını zengin eden Telekom (ttnet) adı altında ki rezil bir internet sağlayıcısından hizmet alıyoruz.

kesinlikle katılıyorum bu yapılan türk malı olan türk telekomu yok pahasına bedavadan (kasasında 2 milyar dolar parası ile) veren akp hükümetine yazıklar olsun!!!!!!!!!!!!!

Telekomdan nefret ediyorum. Boğazlarına dizilsin kazandıkları..

• 100GB ciddi bir çözüm boyutu :)
    Ama yine fiyata dayandırılması bazı seçeneklerin insanları başka yönlere itiyo mecburen, tabi inşallah bu olmaz zaten bir S 3 alıcak kadar paran varsa buda olsun bari :)

• Bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum, benzer bir çözüm olarak ücretsiz olan Google Play'i deneyebilirsiniz. Kendi arşivinizden 20.000 parçaya kadar yükleme yapabilir, daha sonra bunları istediğiniz yerden dinleyebilir ve cihazınıza indirebilirsiniz. Açıkçası ben arşivimin büyük kısmını upload ettim bile :)
  • çok fena

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.