Şimdi Ara

Arma 3'ten Işık Gösterisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Taktik, simülasyon ve savaş konularında gerçekçiliği hedefleyen ve bunu da her çıkarttığı oyun ile başaran Bohemia Interactive yeni oyunundan kesitler sunmaya devam ediyor. Bu seferki konumuz ışıklandırma ve Arma 3'te bizleri bu konuda nelerin beklediğiyle ilgili ufak bilgilendirmeler sunuluyor.

Arma 3'ün sahip olduğu açık dünya oynanışıyla birlikte oyunculara aynı zamanda gece / gündüz devinimi sunuluyor ve bu da senaryoyla birlikte katılacağınız görevleri etkileyebiliyor. Zira gündüz katılmanız gereken bir görevi bekletirseniz hava karardığında yapmak çok daha zor olabilir, özellikle de gerekli ekipmanları almadığınız takdirde.

Gece / gündüz değişiminden sonra dinamik ışıklandırmaların da önceki oyuna göre geliştirildiği gösteriliyor. Araçların farlarına karşıdan ve yandan bakarken fark edeceğiniz ayrım yapımcıların iyi iş çıkarttığını ortaya koyuyor. Bir gece sahnesinde gördüğünüz yıldızlar, bulutlar, aracın ışıkları, namludan çıkan alevler ve daha pek çok detay kendimizi yalnız başımıza o arazide hissetmemizi sağlıyor.

Su altı ışıklandırmaları ve sahneleri diğerleri kadar etkileyici değil malesef fakat E3'te yapılacak sunumlar bu fikrimizi değiştirmeye yardımcı olabilir.

• http://www.bolumsonucanavari.com/Videolar-ArmA_III__Lightning_Showcase_Trailer-4096.htm#

Hocam aynı haberi bikaç gün evvel yine yayınladınız. Aynı videoyla, takip edelim biraz..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • aksine gündüz ve akşam ışıklandırmalarını berbat buldum. su altını ise daha başarılı buldum .. ve tps den gördüğümüzde oyunu adam kütük gibi duruyo niyeyse.:S ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • helaaal!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

http://www.bolumsonucanavari.com/Videolar-ArmA_III__Lightning_Showcase_Trailer-4096.htm#

Hocam aynı haberi bikaç gün evvel yine yayınladınız. Aynı videoyla, takip edelim biraz..

Nerede haber?
  • far cry 2 den bi fark göremedim ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.