Şimdi Ara

Bilgisayar Kendi Kendine Donuyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarı açıyorum 1 saat içinde kendi kendine donuyor mause kımıldamıyor ekran donuk ama bilgisayar çalışıyor ama ekran donuk mouse donuk nedeni nedir bunun kasayı açtım yemizledim ramları söküp taktım genede bu sorun oluyor sizce neden oluyor lütfen biri söylesin.

• Bende de böyle bir sorun vardı saçma gelebilir ama ben Total Video Converter programını bilgisayardan tamamen kaldırınca düzelmişti
  • sisteme son zamanlarda kurdugunuz bir program oyun v.s.. oldu mu ? ..

güvenli modda sistemi çalıştırmayı deneyın ve donacak mı bakın ..

yine güvenli kipde güncel kaspersky ile taratın sistemi ..

HD TUNE programı ile hdd yi test edin .. belki hdd sorunludur.. test sonuçlarını konuda paylaşın bakalım ..program anlatım kullanımı için link aşağıda ..

http://www.renkliweb.com/yazilim/hd-tune-ile-harddisk-testi-yapma-resimli-anlatim.html

sistem boşdaykende donuyor mu ? yoksa yük altında mı donma gerçekleşiyor ? konuya paylaşın durumu ...

.. son olarak ramleri tek tek denediniz mi ? ..

• hdd de yedeklerini al
    sana şöyle söylim bu durum %80 hdd den dolayı kaynaklanıyor
    arkadşların önerilerini bir gözzden geçir işi yarar birşeyler çıkabilir ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

sisteme son zamanlarda kurdugunuz bir program oyun v.s.. oldu mu ? ..

güvenli modda sistemi çalıştırmayı deneyın ve donacak mı bakın ..

yine güvenli kipde güncel kaspersky ile taratın sistemi ..

HD TUNE programı ile hdd yi test edin .. belki hdd sorunludur.. test sonuçlarını konuda paylaşın bakalım ..program anlatım kullanımı için link aşağıda ..

http://www.renkliweb.com/yazilim/hd-tune-ile-harddisk-testi-yapma-resimli-anlatim.html

sistem boşdaykende donuyor mu ? yoksa yük altında mı donma gerçekleşiyor ? konuya paylaşın durumu ...

.. son olarak ramleri tek tek denediniz mi ? ..

hirens 10 cd sinde bir bölüm var tam hatırlayamadım hdd düzeltme onu da hirens 10 cd si temin ederek deniyebilirsiniz alternatif çözüm olarak badsector filan baya düzeltiyor ..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.