Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
150
Favori
466.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    USTAM ÖNERİNİZ< VARMI peki yoksa bekleyelimmi
  • Hocam şu siralar 400- 500 lira civarina onerebileceginiz en iyi monitor nedir.Sadece oyun icin kullanilacak.

Edit:fiyat bir 50 lira kadar daha esneyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarik107 -- 29 Eylül 2015; 3:34:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dockhanger kullanıcısına yanıt
    Yukarıda model ismi geçen monitörlerden birini alabilirsin. Bana kalsa ideali ise, AMD kart + FreeSync'li Asus MG279 şu anda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Monitör serviste, ekran kartı serviste. Yeni ekran kartı aldım bu arada sırf şu freesync deneyeyim diye. Asus R9 380. Monitör gelince deneyeceğim.
    Servise 3. gidişi oldu yeni monitörün. Son geldiğinde içinde 6-7 adet toz tanesi vardı. Bunların amacı ne anlamadım. Servise giden ürün düzgün gelmiyor. Sanki "yerse" modunda çalışıyorlar.
    2 aydan fazla oldu şu monitörü kullanamadım.
    Kısacası yine bekliyoruz, yine bekliyoruz.
  • soqo kullanıcısına yanıt
    Gerçekten, çok fazla uzadı bu iş.

• Merhaba arkadaşlar ve özellikle 'böcekgrafik' hocam;
    Asus VG248QE ile BenQ XL2430T arasında bir tercih yapmaya çalışıyorum, Asus 3B destekliyor BenQ desteklemiyor görünüyor ancak nVidia 3D Vision 2 kit almayacağımdan bu benim için önemli değil, özellikle FPS oyunlardan maksimum keyfi en iyi renklerle hangisinden alabilirim ve kullanım pratikliği için sizler hangi monitörü tercih ederdiniz? Selamlar ve iyi bayramlar.
  • emrahrasa kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Size de iyi bayramlar.

Konunun son 2 sayfasında bu hususta epey mesaj yazıldı. O mesajlarda cevap bulacağına eminim.

• LG 25UM57 almayı düşünüyorum. Yeri gelir 3d max kullanır, yeri gelir film izlerim, yeri geli internette sörf yapar ve tabikide girer bf cod cs gibi oyunlar oynarım. Bu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushEpicsTR -- 27 Eylül 2015; 16:30:42 >
  • hocam ps4 ve bilgisayar için bir monitör almayı düşünüyorum.Fps olarak cs oynuyorum ağırlıklı olarak arada bir de film izlerim oyun dışında 800 liraya kadar tepkimesi iyi olan ve birden fazla çıkışlı iyi bir full hd monitör önerebilir misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Walter H.White -- 27 Eylül 2015; 18:25:16 >
  • RushEpicsTR kullanıcısına yanıt
    Uygundur. Lakin, 1440P monitör alırsan daha iyi olur bence CAD için.

• Asus VX248H iyidir.

• 144 hz için iyi bir bağlantı kablosu adı var mı? Dual dvi mi iyidir yoksa display port mu?
    En iyi tercih ne olmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDeviL

144 hz için iyi bir bağlantı kablosu adı var mı? Dual dvi mi iyidir yoksa display port mu?
    En iyi tercih ne olmalı?

Ayrica oyun hastası olduğum için; özellikle fps oyunlarında en iyi 2k çözünürlük 120hz ve üzeri oyun monitörü hangisidir. Fiyat onemli degil kaliteli goruntu ve akiciligi olsun. Suan için kafamda rog swift var. Ama kullanici arkadaşlardan tavsiye isterim.
    Saygilarimla.

• Asus MG279Q macerası kaldığı yerden devam;

2. kez monitöre değişim raporu gelmiş bulunmakta.
    Vatan yenisini vermekte ısrar edecek ama ben artık sıkıldım bu işten ve cayma hakkımı kullanıp iade etmek istiyorum.
    Yok yasal olarak mümkün değilse aynı hikaye başa saracak gibi. Bakalım şans...
    Bu nasıl iş ya?

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Artık elim varmıyor bir tane daha alayım. Ama fiyatı 2700TL yi geçmiş. Şimdi paramı alsam bi dert. Yeniden monitörü alsam başka dert. Ne yapacağımı bende şaşırdım.
    Paranı alsan, eski ücretten alacaksın sanırım. Bu sebeple tombalaya devam en iyisi.

• tarik107 T kullanıcısına yanıt
    Konu başlığında dahi İlk mesajı okumadan tavsiye istemeyin! yazmakta. En azından Tavsiye İstemeden Önce başlığını okuyup, ona göre kendi durumunu yaz ki tavsiye yazabileyim kardeş.

Diğer türlü, hasta olduktan sonra sağlık ocağındaki doktora gidipte "Tohtor bey. Bağa bi ilaç yaz hele" demekten farksız oluyor durum, emin ol ki.

• Merhaba Mürsel hocam,uzun bir aradan sonra tekrar hoşgeldiniz.özlettiniz kendinizi.:)Pireye kızıp yorganı yakmayında,gerisi hallolur.

1)http://www.amazon.com/Acer-XB240H-Abpr-24-Inch-Widescreen/dp/B00QS0AK6U
    ile
    2)http://www.amazon.com/Acer-XB270HU-bprz-27-inch-Widescreen/dp/B00UPVXDA8/ref=sr_1_2?m=ATVPDKIKX0DER&s=pc&ie=UTF8&qid=1442013999&sr=1-2&refinements=p_6%3AATVPDKIKX0DER%2Cp_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_n_condition-type%3A2224371011%2Cp_36%3A1253507011

Bu iki monitörden birini almayı düşünüyorum.2.si 1.sinin 2 katı fiyatta,fark ise 2.de bildiğiniz gibi 2k çözünürlük,ekran büyüklüğü,ıps olması.sizce bu farklar bu parayı vermeye değer mi?((ekran büyüklüğü,2k çok cezbetmiyor(970 var yetmediği zamanlarda fullhde takılırım nolacak şuan 1140-900 monitör kullanıyorum) ama ıps olması,o renklerede sahip olmak ikilemde bırakıyor :) )(
    1. monitörü alsam,2.sindeki görüntü kalitesinden çok bir şey kaybetmiş olur muyum?Fiyatı biraz daha düşerse ikincisini,sırf daha mnitör olayıyla uğraşmamak için düşünüyorum ama fiyatı sağlam bir led tv fiyatında.
    @bocekgrafik

• Merhaba.

Bana değil, yönetime bağlı bu tamamen. Kimseden ayrıcalık istemiyorum. Lakin, niteliksiz konu dışı tayfasıyla aynı kefeye konmayı da ve adaletsizlikte istemiyorum.

Daha dün, bir yönetici keyfi şekilde 4'er gün ceza yazmış 2 mesajıma. Forum destek'e yazdığım son 3 iletim, okunmadan kapatılmasına rağmen, son derece küçük bir umutla yazdım bu durumu. Beni de şaşırtan bir şekilde, ceza iptal edildi. 8 günün 1. günüydü yoksa daha bugün. Öyle olsaydı, bi 30 gün daha atardım kendime.

Ne kadar haksızlık olursa olsun, adalet varsa eğer, o haksızlık telafi edilir ama adalet yoksa, yer yer yaşamak bile anlamsız oluyor; bırak forumda yazmayı.

* * *

İlk model işini görecektir. 2.'si, şüphesiz daha iyi ama aradaki fiyat farkı da çok fazla. Bunlar öncü modeller tabi. Yaygınlaştıkça, fiyat düşecektir zamanla...

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.