Şimdi Ara

Safari , Appstore Jailbreak Sonrası Problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    New ipad jb kurduktan sonra ilk başlarda problem yokken sonrasında safariyi açtıgımda programdan atma aynı şekilde appstore açtıgımda arama kısmına birşey yazmak istedigimde uygulamadan atma hatası alıyorum.Sorun cydiadan yükledigim bir tweekten mi geldi diye düşünerek restore yaptım ve temiz bir jb kurdum ancak şuan aynı hatayı yine alıyorum ayrıca safari de aşagıdaki gibi problemde mevcut sorun nereden kaynaklanabilir acaba?

Safari , Appstore Jailbreak Sonrası Problem

• Bende 5.1 tethered var onda da aynı sekilde atma yapıyor büyük ihtimal tweak kaynaklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de installoustan indirdiklerime appstore dan guncelleme geliyor :/ metadata diye yazinca da bulamadim cydiada. Hani otomatik olarak metadatalar siliniyordu yeni jailbreaklerde? İpod 4g var benin bu aradA

• quote:

Orijinalden alıntı: isadevil

Bende 5.1 tethered var onda da aynı sekilde atma yapıyor büyük ihtimal tweak kaynaklı.

Dostum sorunun kaynağını buldum galiba deneme yanılma yoluyla retinapad adlı tweak problem çıkarıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: justbelieve

quote:

Orijinalden alıntı: isadevil

Bende 5.1 tethered var onda da aynı sekilde atma yapıyor büyük ihtimal tweak kaynaklı.

Dostum sorunun kaynağını buldum galiba deneme yanılma yoluyla retinapad adlı tweak problem çıkarıyor...

Dostum ben iPod 4 kullanicisiyim belirtmeyi unutmuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: blackberry86

Bende de installoustan indirdiklerime appstore dan guncelleme geliyor :/ metadata diye yazinca da bulamadim cydiada. Hani otomatik olarak metadatalar siliniyordu yeni jailbreaklerde? İpod 4g var benin bu aradA

Metadata dediğin tweak ne ise yarıyor acaba ?atma problemini çözüyor mu ?

• Yok onla ilgili degil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.