Şimdi Ara

kia amanti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yurtdisinda ogrenciyim 2005 model ve 7000$ a kia amanti buldum gercek cok temiz kazasiz ve yuz bin mil de sizce almaliyim o fiyata degermi ve kia arabalari diger arabalardan ayiran ozellik nedir turkiyede kia kullanmadigim icin pek bi bilgim yok yardici olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkur ediyorum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Getlow_onur -- 28 Mayıs 2012; 8:25:18 >

• Valla o araç hakkında kimsenin bilgisi olduğunu sanmıyorum,burda olmayan bir model,kia genel olarak düzgün sağlam araçtır.
  • tamamdir ilginizden dolayi tesekkur ediyorum
  • Kia Rio kullanıyorum. 2007 model 1.5 crdi dizel yakıt konusunda çok iddaalı ve en güzel tarafı 110 hp olması. 2012 model ford focusa kan kusturuyor. 210 ile peşinden gidiyor ama amanti konusunda TR'de olmadığı için kimse birşey diyemez sanırım.
  • tesekkurler arabayi aldimm sattim bile :)) ama gercekten cok memnun oldugum bir aracti hicbir sorun yasatmadi bana sadece arabalarin ucuz oldugu bi ulkedeyim arabalarla ilgili tecrube edindim simdi baska bi araba kullaniyorum :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.