- x
Takıntılar Nasıl Yenilir?
25 Cevap1912 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1789 Mesaj
28 Mayıs 2012; 2:15:03 

Arkadaşlar herşeyi çok kafaya takan bir tip oldum iyice.Gitgide herşey takıntı olmaya başladı.Bunlar psikolojik şeyler midir yoksa huy yapı vs. den dolayı mıdır?Bu takıntılığımı nasıl yenerim nasıl atarım bunu üzerimden acaba?Biraz rahat bazı şeyler için vurdumduymaz umursamaz olmak istiyorum.

1789 Mesaj
28 Mayıs 2012; 2:31:04 

4 Mesaj
28 Mayıs 2012; 2:34:55 

bende takıntılıyım. gerçi öyle dersem diğer takıntılı arkadaşlara hakaret etmiş olurum. aşırı seviyede çünkü

taktığım şey herneyse olmasını isterim. içim içimi yer.

1789 Mesaj
28 Mayıs 2012; 2:43:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Zturk1994

bende takıntılıyım. gerçi öyle dersem diğer takıntılı arkadaşlara hakaret etmiş olurum. aşırı seviyede çünkü

taktığım şey herneyse olmasını isterim. içim içimi yer.

Aynen hocam bende öyleyim.Nasıl aşıcaz bu durumu peki bir fikrin var mı?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Mayıs 2012; 2:45:10 

Takma kanka.

1789 Mesaj
28 Mayıs 2012; 2:47:43 

quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

Takma kanka.

Söylemesi kolay geliyor ama gel de bana sor

1558 Mesaj
28 Mayıs 2012; 3:00:33 

Mesela

113 Mesaj
28 Mayıs 2012; 3:01:16 

Ne konuda takıntılısın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Steam ID: RhyLeX

1789 Mesaj
28 Mayıs 2012; 3:05:07 

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Mesela

mesela birinin benim hakkımda söylediği eksik bir yanımı takıntı yapıyorum.çok çabuk sinirleniyorum.bir şey olması için diretiyorum.üzerine çok gidiyorum

1789 Mesaj
28 Mayıs 2012; 3:07:38 

quote:

Orijinalden alıntı: RyhLeX

Ne konuda takıntılısın ?

her konu olabiliyor hocam.kız mevzuları daha fazla genelde.umursamaz olamıyorum.bunalım gibi bir şey oluyor.kızlar gibi deprosyana gircem sanki bu yaşta.öyle saçma bir durum.mutlu olamıyorum

1558 Mesaj
28 Mayıs 2012; 3:09:19 

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

mesela birinin benim hakkımda söylediği eksik bir yanımı takıntı yapıyorum.çok çabuk sinirleniyorum.bir şey olması için diretiyorum.üzerine çok gidiyorum

O banada oluyor mesela aa saçların dökülmüş lan diyor laf arasında ilaç aramaya başlıyorum

Aşırıya kaçmadıkça bunda bir sakınca yok eksiklerini bilmek güzel bence tedbir alabilirsin

1764 Mesaj
28 Mayıs 2012; 3:11:14 

rumuzundan belli takıntılı olduğun. sadece aslan desen o bile bi takıntı sen bi de ultrasına kaçmışsın.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

607 Mesaj
28 Mayıs 2012; 17:32:17 

Tabakta yenir, kızartma on numara olur

MSI GE60 602XTR Laptop iPhone 5 16GB Black iOS 7 Ibanez RG321EX and Marshall MG30DFX League of Legends Player

1789 Mesaj
29 Mayıs 2012; 13:57:32 

beyler gerçekten önerisi olan varsa söylesin makara yaapcak bir durum yok

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2012; 14:00:46 

kardeşim büyük ihtimal bi uğraşısı olmayan vaktini evde yalnız geçiren birisin.sana tavsiye bi uğraşı bul ve yalnız kalma zamanla geçecek hepsi dediklerimi yaparsan bu zaman hızlanır

2230 Mesaj
29 Mayıs 2012; 14:05:01 

Şu profilin kısmında ki tek twitter logosu güzel durmuyor, ya diğer sosyal sitelerin logolarını da koy ya da bunu kaldır. Çok kötü görünüyor çünkü.

DOTA 2 - HEARTHSTONE- DAYZ- CS:GO

Hayat, siz başka planlar yaparak meşgul olduğunuz sırada size olan şeydir.
-John Lennon

2878 Mesaj
29 Mayıs 2012; 14:12:38 

Tam istediğin gibi bi ev arkadaşım var tıpçı.Hiçbirşeyi ama hiçbirşeyi takmıyor kafaya.Yani bunun geldiği son nokta sağlığı.Sağlığıyla ilgili önemli problemleri var biraz ilgilense giderilecek problemler ama yok adam mükemmel rahat.Seni ona yönlendirim dicem ama seni de takmaz ki ilgilenmez bile

771 Mesaj
29 Mayıs 2012; 14:24:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Şu profilin kısmında ki tek twitter logosu güzel durmuyor, ya diğer sosyal sitelerin logolarını da koy ya da bunu kaldır. Çok kötü görünüyor çünkü.

bende blogumla google+ var :D diğerleri sade logo.

2441 Mesaj
29 Mayıs 2012; 14:28:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

trolololo

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

316 Mesaj
29 Mayıs 2012; 14:36:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Y.J.Malmsteen

kardeşim büyük ihtimal bi uğraşısı olmayan vaktini evde yalnız geçiren birisin.sana tavsiye bi uğraşı bul ve yalnız kalma zamanla geçecek hepsi dediklerimi yaparsan bu zaman hızlanır

ben dedıgın gbiiyim hiç bir ugrasım yok ot gibi yaşıyorum sen ne yaparak bunu yendın acıklarmısın bıraz

imza yok

2846 Mesaj
29 Mayıs 2012; 14:37:31 

Takıntı herkesde vardır,ancak boyutları farklılık gösterebiliyor. Benimkiler seninkinden tamamen farklı.
Örneğin, dışarı çıkarken anahtarı sol cebime telefonu ise sağ cebime koyuyorum. Tersini yapınca rahat olamıyorum
Bir de 24 TV denilen kanalı, uydudaki kanal listesinde 24. sırada tutmaya özen gösteriyorum. Bazen yeni kanallar ekleniyor, yeri değişiyor ama ben tekrar 24. sıraya alıyorum.
NOT: TRT kanalları da belli bıraya göre dizilmiş durumda.

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2012; 14:43:02 

quote:

Orijinalden alıntı: revenquel

ben dedıgın gbiiyim hiç bir ugrasım yok ot gibi yaşıyorum sen ne yaparak bunu yendın acıklarmısın bıraz

yani uğraşacak bişeyler olmayınca kendinle uğraşmaya takıntı yaratmaya başlıyorsun.ben bi dönem o şekil yaşadım ondan oldu.sonra normal hayatıma döndüm iş güç arkadaşlar vs takıntı üretecek vaktin kalmıyor.sana tavsiyem işe gir yada sosyal olabileceğin bi uğraşı bul arkadaş ortamı yarat en önemlisi yalnız kalma

1789 Mesaj
29 Mayıs 2012; 18:27:38 

öneriler için çok teşekkürler beyler.galiba birşeylerle meşgul olunca düzelcek bir durum

1789 Mesaj
3 Haziran 2012; 13:41:48 

Arkadaşlar size bahsettiğim takıntılar anladığınız gibi çevresel olan basit şeyler değil.Mesela arkadaşımızın dediği gibi anahtarı sol cebine telefonu ise sağ cebine koyması gibi değilde daha çok psikolojik mesela eskiden hiç umursamadığım kız arkadaşımın her hareketi batıyor artık özellikle de buna çok takılıyorum.Bu beni rahatsız ediyor eskiden hiç umrumda olmazdı.Şimdi neden böyle oldu sizce ve bunu nasıl yenerim?

1789 Mesaj
4 Haziran 2012; 1:05:54 

213 Mesaj
4 Haziran 2012; 1:06:44 

özgüven eksikliği

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Takıntılar Nasıl Yenilir?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.330