Şimdi Ara

MMORPG ARCHİVE LİST (Online Oyun Listesi ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
2
Favori
393.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arşiv süper ellerine sağlık
  • Keşke parasızları Silseniz Net ve direk ulaşılabilen bi Konu olur
  • off yaw deli bişi.Ellerine sağlık süper olmuş!!
  • Bnu sen yapmadın bu alıntı ... ama yinede sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaprosteR -- 14 Ağustos 2006; 10:10:07 >
  • GENÇLER STARWARS GALAXIES ISIMLI BI OYUNA 3 YILDIR KAPILMIŞ DURUMDAYIM VE STARWARSU BIRAZ BILE SEVEN HERKESE TAVSIYE EDERIM. BENIM MAIN SERVERIM FLURRY AMA AHAZI, BRIA VE FLURRYDE OLAN VARSA BANA PM ATSIN. FLURRYDEKI ADIM Croner.
  • - kardeş bunların hepsi bi sitede toplu sen bunları buraya toplamaktan kolay ne var dımı evet bu alıntı
  • Ne diyim ki imzandan belli çok sağol valla ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: superfare

- kardeş bunların hepsi bi sitede toplu sen bunları buraya toplamaktan kolay ne var dımı evet bu alıntı

Sizi anlamıyorum gercekten..

Ben 3-4 Siteden toplayarak alıntı yapıyorum diyorum..

Siz sanki alıntı yazmamışım gibi davranıyorsunuz..

ya miyopsunuz, yada mesajları tam okumuyorsunuz...
  • wolky bir soru sorucam ben bi oyun arıyorum da böle 2 taraf olucak kaleler oluccak ikisininde Level'ı adam öldürerek alıcan Okçu kulesine fln çıkailecen işte buna benzer bir oyun bulursan beni çok sevindirisin.
  • ben thang oynuyorum biraz zor ama eski birbilgisarla onyobirsinz benim kigibi lvl88 yaptım halen ezikim e ta ki zor

• yaw şu khan da sadece kız mı olabilion erkek olabiliosak indircem de erkek olunuyomu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speed of light -- 3 Eylül 2006; 14:38:47 >
  • arkadaşlar o oyuna sitedenmi üye olunuyor önceki sorumun cevabını buldumda bu khan oyununa sitedenmi üye olunuyor bilen varsa bana göstere bilirmi ltf çok lazım
  • sadece RYL derim başkada bişi demem anlatmakla olmaz oynamak lazım kesinlikle topu topu 10 belkı 15 turk war iyide bence nerde az turk orda guzel oyun
  • Hepsi çok güzel gözüküyor ama ben indiremicemde siz söleseniz hangileri İndirmeden internet üzerinden oynanıyor yani site içinde?
  • gsl bir arşiv çok saol her ounu 1gün oynasam ömrüm yetmez
  • alfabetik sırada olsa daha iyi olurdu ama salla , mucks mucks optum ellerinden
  • ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ KARDEŞİM. TEBRİK EDERİM :)
  • EMEKLERİN İÇİN ÇOOOOOOOK SAĞOL DOSTUM ÇOOK GÜZEL BİR ARŞİV VE ÇOK YARARLI BİŞİ SORUCAM YÜZÜKLERİN EFENDİSİNİ ONLİNE OYUNU VARMIŞ LİNEAGE2 GİBİ O OYUNUN İSMİ NEYDİR ACABA ARŞİVLER ARASINDA VAR MI?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.