Şimdi Ara

Iphone Sayfalar Arası Geçiş ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 10 sayfaya yakın uygulama oldu ve ilk sayfadan son sayfadaki uygulamayı açmak için tek tek sayfa çevirmeyi pratik hale getirecek bir program arıyorum. Eskiden Orbit adında bir program vardı. Cydia da yükledim fakat Iphone 4s telefonumu güvenli moda alıyor program... Kaldırdım programı... Aslında buna benzer eskiden kullandığım 3-5 programda da bu sorunu yaşadım... Orbit tarzı sayfaların görüntülerinin küçük olarak çıktığı geçiş yapmada kolaylık sağlayacak bir program var mı bildiğiniz?

• Uygulamalarınızı klasorler icinde tutmayı neden düşünmüyorsunuz böyle bir tweak duymadım ben ayrıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylediğiniz şekilde de bir çözüm üretilebilir fakat daha önce böyle bir uygulama olduğu için yine onu aradım :)
  • Sanırım Infiniboard'dan bahsediyoruz?
  • Bahsettiğim program değil dostum...
  • Klasorlere koyun programlari

• Program icin takip

• Multifl0w

• Multiflow açık uygulamalar arası geçiş sağlar. Klasörlemeyi kullanmamış olmanız ilginç.
  • Teşekkürler arkadaşlar fakat multifl0w sadece arka planda çalışan programlar arasında geçiş sağlamıyor muydu? sayfalar arasında geçiş yapabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahEser -- 28 Mayıs 2012; 8:51:28 >
  • beni de bıktırmıştı sayfalar arası geçiş.. ama şöyle bi çözüm buldum:
    springtomize 2 ile simgeleri küçülttüm biraz, 0.8 oranına aldım, simgelerde veya yazılarda bi bozulma olmadı, hepsi gayet okunaklı ve düzgün şekilde görünüyor... bi sayfaya 5x5 + 5 dock = 30 simge koyuyorum. ne kadar fazla simge, o kadar az sayfa
  • Orbit gibi programı bilen birisi yok anlaşılan :) Ben de klasörlemeye başladım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.