Şimdi Ara

(Soru) E3 2012'den Beklentileriniz Neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
5.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Oyuncular için Mayıs sonları her zaman farklı bir heyecanı da beraberinde getirmektedir. Çünkü Haziran'ın ilk haftası düzenlenen E3 fuarı her zaman en bomba oyun duyurularına, gösterilerine ve bilgilerine ev sahiplik yapıyor. Bu da bizim gibi oyun müdavimleri için tam bir şenlik demek.

Bu seneki E3, her zaman olduğu gibi Los Angeles Convention Center'da 5 ve 7 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek ve yine oyun endüstrisinin domino taşları fuardaki yerlerini alacaklar. (Hangi firmaların fuarda olacağını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.)

E3 2012'de yine onlarca yeni oyun duyurulacak, binlerce taze bilgi verilecek ve milyonlarca oyuncunun kalbi Los Angeles'ta atacak. İşin "siz" kısmına gelecek olursak, sizlerin E3 2012'deki beklentilerini merak ediyoruz. E3 2012'de en çok neleri duymak, görmek istiyorsunuz? Bu, yeni bir oyun duyurusu hatta konsol duyurusu (? Neden olmasın) bile olabilir veya çok beklenen bir oyunun taze bir videosu da çok canlar yakabilir. Bildiğiniz üzere beklentilerin sınırı yok :) Değerli görüşlerinizi bekliyoruz.

• Splinter Cell 6,Force Unleashed 3(veya Battlefront 3) ve yeni Prince of Persia
  • The Last of Us
    Final Fantasy Versus 13

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Grafik deliliği olmadan oynanabilirlik üst seviyede ve eskilerden güzel oyunlar.

Prince Of Persia
    Need For Speed Undergrand Serisi GİBİ

• Yeni Xbox :)

• ben kesinlikle butun yeni nesil konsollari bekliyorum.Bu neslin gorselligine ve oyun kalitesine genel anlamda pek sabrim kalmadi artik duyursalarda icimiz rahat etse hergun baska bi dedikodu son noka konulsun.

• Ps Vita'ya bomba oyunlar..

• GTA V hakkında bilgiler

• ne kadar olmayacak olsada battle for middle earth 3 duyrulsun

• NFS: Most Wanted

• xbox ı bilmem ama sony yeni bir playstation duyurusu olmayacağını söyledi ps3 ve xbox 360 en az daha 2 yıl sürer

• NFS: Most Wanted, Dead Space 3, Crysis 3

• Konsol (Türkçe),Console (İngilizce),Consolle (İtalyanca),Konsole (Almanca),Consoler (Fransızca),La consola (İspanyolca),Consolari (Latince),Consolar (Portekizce)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 27 Mayıs 2012; 15:45:44 >
  • 2005 beri xbox 360 kullanıyorum ve artık xbox yeni modelini duyurmalarını bekliyorum
    yoksa biriktirdiğim param samsung akıllı telefona gidecek dediğim dedik microsoft

• Acaba bu E3'ü nereden izleyebilirim, önceki sene başka bir oyun sitesinden izlemiştim acaba yine orada yayınlar larmı ?
  • GTA V
  • Uncharted 4 god of war asscension gameplay yada bilgi
  • yeni bi konsol için daha çok oldugunu düşünüyorum
  • Gta v nokta

• HALF LIFE

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.