- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Dacia Sandero Stepway'ı nasıl bilirsiniz.
50 Cevap16461 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2797 Mesaj
27 Mayıs 2012; 1:19:20 

evet sorum açık ve net .
çevrenizde kullanan varmı
donanım manyağı bi insan değilim.

saygılarımla

Pf Flyers Sneakers Ayakkabı Satılık
Satılık Çeşitli Ürünlerim.
( ͡° ͜ʖ ͡°) Bubblegum Octopus
En Çok Beğenilenler
Yoruma Git Sana ilk cevabı ben yazacaktım. Bak gör. Birazdan araba hakkında hakaret, küçümseme, hor görme mesajları gelecek diyecektim. Hem de ismi sırf Dacia olduğu için. Ama demedim. topaz42 - 27 Mayıs 2012; 1:39:44 +4

194 Mesaj
27 Mayıs 2012; 1:28:36 

iyi biliriz. gömün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4564 Mesaj
27 Mayıs 2012; 1:31:39 

sandero nun kendisi 3yıldız almış... stepway de çok farklı değildir kanımca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Only Gamer -- 27 Mayıs 2012; 12:23:17 >

# MSI GE620DX # i7-2670QM - 2GB GT555M - 8GB DDR3 - 750GB HDD - 15.6' Full HD
# General Mobile # Discovery 16GB Beyaz

4337 Mesaj
27 Mayıs 2012; 1:33:17 

daciadan sonrasını okumadım o derece

2928 Mesaj
27 Mayıs 2012; 1:34:25 

Normal hali zaten leylek gibi dostum dahada yükseliyor Bence gereksiz bi otomobil polonun falanda o tip araçları var :) gereksiz tasarımlar

11030 Mesaj
27 Mayıs 2012; 1:39:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Ruoja

evet sorum açık ve net .
çevrenizde kullanan varmı
donanım manyağı bi insan değilim.

saygılarımla

Sana ilk cevabı ben yazacaktım. Bak gör. Birazdan araba hakkında hakaret, küçümseme, hor görme mesajları gelecek diyecektim. Hem de ismi sırf Dacia olduğu için. Ama demedim.

Arabam yok ama 1.5 DCI Dacia Logan'ım var. Arabadan daha üstün.

2797 Mesaj
27 Mayıs 2012; 2:36:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Only Gamer

sandero nun kendi 3yıldız almış... stepway de çok farklı değildir kanımca..

947 Mesaj
27 Mayıs 2012; 2:50:26 

Stepway
3 cm kadar daha yüksek
16' jantlara sahip
far içleri siyah
ABS standart yolcu hava yastığı yok
2x15W radyo cd mp3
krom renk kapı kolları
yakıt tüketimi olarak yerden yüksek olması, büyük jantlar ve üstündeki kit yüzünden diğer sanderolardan biraz fazla olacaktır...
standart bi sanderodan pekte bi farkı yok aslında.

2004 mercedes E270 cdi
2012 volkswagen Scirocco 1.4 TSI 210 hp+dsg

351 Mesaj
27 Mayıs 2012; 3:06:21 

cross polo çakması birşey olarak bilirim

Taze fikirler , üstün otomobiller

2110 Mesaj
27 Mayıs 2012; 4:26:15 

dacia sandero stepway 1.5 DCI 24.000 TL ye satılırken gerçekten alınabilecek bir araçtı (bizim hondayı aldığımız zamana denk geliyor, 2010 un şubat ayı)
sandero stepway 1.5 dci 21-22 bin lira civarındaydı, o zaman bu soruyu sormuş olsaydınız kesinlikle düşünmeden alınabilir araç diyebilirdim..

ancak şu zamanda, o parayı (33.000 tl) dacia ya bağlamak beni düşündürüyor.
dış görünüşü ne kadar güzel olsa da aracın içerisinde o atmosfer tamamen yok oluyor.

'05 Honda Civic VTEC 1.6 LS Manuel White 110hp

805 Mesaj
27 Mayıs 2012; 5:26:10 

quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

dacia sandero stepway 1.5 DCI 24.000 TL ye satılırken gerçekten alınabilecek bir araçtı (bizim hondayı aldığımız zamana denk geliyor, 2010 un şubat ayı)
sandero stepway 1.5 dci 21-22 bin lira civarındaydı, o zaman bu soruyu sormuş olsaydınız kesinlikle düşünmeden alınabilir araç diyebilirdim..

ancak şu zamanda, o parayı (33.000 tl) dacia ya bağlamak beni düşündürüyor.
dış görünüşü ne kadar güzel olsa da aracın içerisinde o atmosfer tamamen yok oluyor.

kesinlikle katılıyorum hocam dediklerinize.
bende bir ara dacia düşünüyordum 0 sandero, gel gör ki bu 2 yıllık zaman aralığında fiyatlara 10 bin bindirdiler,
ee tabi talep olunca vede piyasası oluşunca fiyatı şişirdiler.

19 Mesaj
27 Mayıs 2012; 7:17:34 

33.000 TL'yi güvensiz, "bence" tasarımı iyi olmayan, dayanıksız, kalitesiz o araca vermek mi?

586 Mesaj
27 Mayıs 2012; 8:41:31 

dün antalya migros avm'ye standı vardı dacia'nın, sandero stepway de vardı sandero ile yanyana. tipi idare eder ama iç dizaynı kesinlikle berbat. 1.5 dCi 90 hp e5 modeline 32.500 fiyat çekmişler. normal sanderoya 27.000 fiyat çekmişler ama benzinlimi dizelmi dikkat etmedim. kısacası benim açımdan sandero stepway sınıfta kaldı.

563 Mesaj
27 Mayıs 2012; 14:08:16 

quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

kesinlikle katılıyorum hocam dediklerinize.
bende bir ara dacia düşünüyordum 0 sandero, gel gör ki bu 2 yıllık zaman aralığında fiyatlara 10 bin bindirdiler,
ee tabi talep olunca vede piyasası oluşunca fiyatı şişirdiler.

Aynen bu duygularla okumaktaydım mesajları. Başka markalar fiyatları tavan yapınca millet yüzüne bakmadığı Dacia'ya yönelince onlar da uçurdular fiyatları. O zaman alan aldığıyla kaldı.

Bir süre sonra 2. eli de yükselecektir Daciaların. Alınmaz artık.

Araç fiyatlarının bu kadar kolay değerlendiği başka ülke yoktur herhalde. İşin kötüsü araç fiyatlarına zam geldikçe belli bir yüzdesi üzerinden alınan vergiler de artmış oluyor. Vergi artışları da otomatiğe bağlı bir bakıma.

Hangi Kur'an? Cehaletin elinde teberrük edilip kutsanan bir nesne olan Kur'an mı? Cinayetin mızraklarının ucundaki Kur'an mı? Yoksa çeyrek yüzyıldan daha az bir sürede, çölün dağınık ve düşman kabilelerini birleştirerek, dünyanın egemen güçlerini -Bizans, Sasani- çökerten, insanlığın kaderini ele geçiren, devrimci yapısıyla insanlık tarihinde yepyeni bir medeniyet ve kültür meydana getiren bir kitap olarak mı Kur'an?

1073 Mesaj
27 Mayıs 2012; 14:43:29 

http://www.euroncap.com...a_sandero_2008/340.aspx

HTC - Sensation XE with Beats Audio by Dr. Dre
| 1.5 Ghz Qualcomm Dual-Core SnapDragon İşlemci | QHD 4.3" Multitouch Ekran | |3G, 14.4 Mbps İndirme Hızı | Vipers 5.2.1 | Android 4.1.2 - Htc Sense 5.0|| 540 x 960 Piksel S-Lcd | 8Mp Kamera 1080p Full HD Video Kayıt |

2090 Mesaj
27 Mayıs 2012; 15:06:19 

Sandero daha geçen yıl 17 bin tl değilmiydi?

2338 Mesaj
27 Mayıs 2012; 16:25:33 

Dostum saçma yorumlar gelebilir.Ama sen. Takma güzel ve dizeli çok ekonomik bi araçtır.Zaten o faciadan sonrasını okumadım diyen arkadaş geçen konudışında notlarını paylaşmıştı gelmiş onu bunye kötülüyor daha ehliyeti yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2110 Mesaj
29 Mayıs 2012; 0:42:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

Dostum saçma yorumlar gelebilir.Ama sen. Takma güzel ve dizeli çok ekonomik bi araçtır.Zaten o faciadan sonrasını okumadım diyen arkadaş geçen konudışında notlarını paylaşmıştı gelmiş onu bunye kötülüyor daha ehliyeti yok.

bu konuda zaten herkes hem fikir, sorun 23-24 bin TL değerindeki aracın 33 bin TL ye satılıyor olması.

dacia sandero stepway 1.5DCI
TÜKETİM (L/100 KM)
Şehiriçi 5,9
Şehirdışı 4,6
Ortalama 5,0

dacia sandero 1.5DCI
TÜKETİM (L/100 KM)
Şehiriçi 4,9
Şehirdışı 3,6
Ortalama 4,0

sene 2012
GÜVENLİK
Sizin güvenliğiniz herşeyden önce gelir. Renault'nun güvenlik alanındaki uzmanlığından yararlanarak, tüm yolculuklarınızda sizi korumak için yeni Dacia Sandero Yeni Stepway'i aktif ve pasif etkin güvenlik unsurlarıyla donattık.
Aktif Güvenlik - ABS
Pasif Güvenlik - Dacia Sandero Yeni Stepway'de maksimum koruma için arkada 3 kafalık ve 3 adet 3 noktalı emniyet kemeri var. 3 noktalı emniyet kemerleri önde ayarlı dahili güç limitörü ile donatıldı (göğüs kısmını daha iyi korumak için).

33 bin tl para verip aldığınız aracın aynaları bile elektronik değil, http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=785 yazmış olmak için özellik yazmışlar

-Arka sıra koltuğunda yüksekliği ayarlanabilir 3 adet kafalık
-Çakmak (şunu yazmanın mantığı nedir?)

92 Mesaj
9 Ağustos 2012; 21:50:09 

hayretle okuyorum mesajlarınızı.. 18 bin liraya 2010 model, daha 2 yaşında 40- 50 bin kmde fıstık gibi görünümlü bir araba alıyorsunuz bi de üstüne laf ediyorsunuz. o crash test videosunu yayımlayan arkadaş bi de 60 bin liralık ford un toyota nın videosunu izlesin bakalım çok fark var mı?? yok öbürü dacia dan sonrasını okumamış bilmem ne... parası olana 150 bin euroluk mercedesler de var, range roverler da... herşey parasına göre sonuçta! biz fiyatına göre nasıl buluyorsunuz onu merak ediyoruz. bi de bilen, kullanan insanlar yorum yaparsa daha makbul olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoSePH20 -- 9 Ağustos 2012; 21:56:03 >

Ati - Amd!

2046 Mesaj
9 Ağustos 2012; 22:06:46 

quote:

Orijinalden alıntı: JoSePH20

hayretle okuyorum mesajlarınızı.. 18 bin liraya 2010 model, daha 2 yaşında 40- 50 bin kmde fıstık gibi görünümlü bir araba alıyorsunuz bi de üstüne laf ediyorsunuz. o crash test videosunu yayımlayan arkadaş bi de 60 bin liralık ford un toyota nın videosunu izlesin bakalım çok fark var mı?? yok öbürü dacia dan sonrasını okumamış bilmem ne... parası olana 150 bin euroluk mercedesler de var, range roverler da... herşey parasına göre sonuçta! biz fiyatına göre nasıl buluyorsunuz onu merak ediyoruz. bi de bilen, kullanan insanlar yorum yaparsa daha makbul olur.

söylediklerinde haklısında bari fıstık görünümlü demeseydin şu tipsiz tenekeye tamam fiyatına göre idare eder

92 Mesaj
9 Ağustos 2012; 22:15:39 

stepway ile eşdeğer fiyatta bir alman arabası. bakımlı ve temiz diyor ama ne olursa olsun bu araç 8 yıldır kullanılıyor ve 140 bin km yapmış:

sahibinden. com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-boyasiz-darbesiz-ve-servis-bakimli-polo-1-4-tdi-96154042/detay

bence tip olarak stepway in yanından bile geçmez ama zevk meselesi diyelim.

Ati - Amd!

1340 Mesaj
9 Ağustos 2012; 22:17:44 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgealp.ozturk

Aynen bu duygularla okumaktaydım mesajları. Başka markalar fiyatları tavan yapınca millet yüzüne bakmadığı Dacia'ya yönelince onlar da uçurdular fiyatları. O zaman alan aldığıyla kaldı.

Bir süre sonra 2. eli de yükselecektir Daciaların. Alınmaz artık.

Araç fiyatlarının bu kadar kolay değerlendiği başka ülke yoktur herhalde. İşin kötüsü araç fiyatlarına zam geldikçe belli bir yüzdesi üzerinden alınan vergiler de artmış oluyor. Vergi artışları da otomatiğe bağlı bir bakıma.

+1. Eski fiyatlar olsa amenna ama 33bin tl yi de göz göre göre bu araca bağlamak mantıklı olmaz.

1990 Fiat Bis.
1993 1.5 lada samara hb.
2005 1.5 dci megane II
2010 1.3 multijet Fiat Fiorino.
1998 1.2 twingo

678 Mesaj
9 Ağustos 2012; 22:20:07 

ben normal sandero bakıyorum.
stepway fazla yakıyor inceyanak lastikte
tepe tepe kullanmaya gelmez.

53 Mesaj
7 Kasım 2012; 22:57:41 

Arkadaşlar Kusura Bakmayın Konuyu Hortlatmış Bulunmaktayım Fakat Arkadaşlar Biz Orta Gelirliler İçin İyi Bir Araçtır Ben Sıfır Km Sandero Stapway 1.5dci Almayı Düşünüyorum Sizin Yorumları Okuyunca Canım Sıkılıyor Sonuçta Dizel 90 Bg Araç Alıyorsunuz Ve 8 Tane Hava Yastığı Koysa Sen Gidipte 150-160 İle Bir Yere Vursan O Hava Yastıkları Seni Koruyabilecekmi Biz Şahin Ve Doğan İle Büyüyen Bir Milletiz Varsa Çok Paran Mercedes Bmw Tarzı Araçlara Bak 32 Bin TL Fiyat Çektiler Bana Ben Almayı Düşündüm Çünkü Bu Paraya Sadece Tata Vs Gibi Araçlar Ediyor Yada Chery Mi Alsam Yani Dacia Kendini Geliştiriyor Yorumlara Karşı Yinede Alacağım

Fiorino Türkiye

2009 Fiorino 1.3 Multijet Combi Dynamic 80.000 Km
2002 Şahin 1.6ie 78.000 Km

92 Mesaj
8 Kasım 2012; 2:24:04 

quote:

Orijinalden alıntı: MsK27

Arkadaşlar Kusura Bakmayın Konuyu Hortlatmış Bulunmaktayım Fakat Arkadaşlar Biz Orta Gelirliler İçin İyi Bir Araçtır Ben Sıfır Km Sandero Stapway 1.5dci Almayı Düşünüyorum Sizin Yorumları Okuyunca Canım Sıkılıyor Sonuçta Dizel 90 Bg Araç Alıyorsunuz Ve 8 Tane Hava Yastığı Koysa Sen Gidipte 150-160 İle Bir Yere Vursan O Hava Yastıkları Seni Koruyabilecekmi Biz Şahin Ve Doğan İle Büyüyen Bir Milletiz Varsa Çok Paran Mercedes Bmw Tarzı Araçlara Bak 32 Bin TL Fiyat Çektiler Bana Ben Almayı Düşündüm Çünkü Bu Paraya Sadece Tata Vs Gibi Araçlar Ediyor Yada Chery Mi Alsam Yani Dacia Kendini Geliştiriyor Yorumlara Karşı Yinede Alacağım

hocam sadece bir tavsiye. citroen c4 lere bi bak derim. fiyatına göre çok yüksek özelliklere sahip. yine de sen bilirsin. 2006-2007 modelleri 22 23 bin tl cıvarı...

Ati - Amd!

2110 Mesaj
8 Kasım 2012; 2:38:00 

quote:

Orijinalden alıntı: MsK27

2012 model sıfır corsayı 1 ay önce 35.400 liraya aldık (kız arkadaşımın ailesine)

ben dacia düşmanı değilim, sanderoya da ayrıca ilgim var ancak dediğim gibi, fiyatları eskiye nazaran oldukça yüksek

97 Mesaj
8 Kasım 2012; 8:02:39 

Fiyatına göre alınabilecek en iğrenç araçtır.Amcam 2. araba olarak sıfır almış olup 1 ay dayanamayıp satmıştı.Arkadan civciv kafasını andıran bir görünüşü vardır.Anahtarına ve jantlara bir logo bile basmayan dacia her zaman 4. 5. plandadır :D

53 Mesaj
3 Ekim 2013; 13:52:49 

Dacia alacagina çin malı al daha iyi hic olmazsa daha ucuza aynı kalite ve daha donanımlı bi arabaya binersin, iç dizaynlarıda daciaya 10 basar iç kaliteleri yaklasik olarak aynı.

Opel Vectra A GT 2.0 16v Dohc 156 hp.

1647 Mesaj
3 Ekim 2013; 13:59:20 

çok zamanında müdahale etmiş

iPhone 4 - Logitech H800 - S220 - Logitech M325-K320 - Apple Magic Trackpad - Lenovo Y580 1080p - Opel Meriva 1.6

1509 Mesaj
3 Ekim 2013; 19:09:11 

quote:

Orijinalden alıntı: lehonour

iyi biliriz. gömün

akşam akşam ne güldüm ya adam öyle doğal yanıtlamış kı yarıldım burda

53 Mesaj
3 Ekim 2013; 19:11:06 

En azindan senden once yetişmişim

Bu mesajda bahsedilenler: Gökhan Mmc

Opel Vectra A GT 2.0 16v Dohc 156 hp.

8384 Mesaj
3 Ekim 2013; 19:31:31 

şimdi sıfırı 40 bin lira.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

10987 Mesaj
22 Temmuz 2014; 20:42:31 

konu hortlamış olacak ama, ben kısaca şunu demek isterim.
bir atasözü vardır, "Eşeğin kuyruğunu, kalabalıkta kesme, kimi uzun der, kimi kısa." bende bu aracı düşünmüyor değilim çünkü reno tarafından romanyada üretilen bir araç motorları fransadan reno fabrikasından geliyor ve hatta bazı ülkelerde reno diye satıldığı gibi amblemi bile renoya ait.

amam bazıları hayatında belki hiç arabası olmamış bazıları burada kolay tarafından atıp savurmayı pek seviyorlar, yok tipi yok bilmem nesi, bu ülkede bizlerde biliriz kaliteli arabalara binmeyi ama alınan ücretlerle ancak bu ucuz araçlara gücümüz yetiyor, pahalı aracın belki ikinci elinide bu fiyata alırız ancak bir arıza yaptığında adamın ocağına incir ağacı dikiverir, ondan sonrada burada ahkam kesenler bir yerleri ile gülmeye kalkışırlar.

881 Mesaj
22 Temmuz 2014; 21:25:03 

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

konu hortlamış olacak ama, ben kısaca şunu demek isterim.
bir atasözü vardır, "Eşeğin kuyruğunu, kalabalıkta kesme, kimi uzun der, kimi kısa." bende bu aracı düşünmüyor değilim çünkü reno tarafından romanyada üretilen bir araç motorları fransadan reno fabrikasından geliyor ve hatta bazı ülkelerde reno diye satıldığı gibi amblemi bile renoya ait.

amam bazıları hayatında belki hiç arabası olmamış bazıları burada kolay tarafından atıp savurmayı pek seviyorlar, yok tipi yok bilmem nesi, bu ülkede bizlerde biliriz kaliteli arabalara binmeyi ama alınan ücretlerle ancak bu ucuz araçlara gücümüz yetiyor, pahalı aracın belki ikinci elinide bu fiyata alırız ancak bir arıza yaptığında adamın ocağına incir ağacı dikiverir, ondan sonrada burada ahkam kesenler bir yerleri ile gülmeye kalkışırlar.

Yeni stepwayın kötü kaldığı noktalar;
-Hemen hemen her hızda, direksiyonu 1mm dahi çevirseniz araç yana yatıyor.
-Fren hissiyatı berbat. Aracı istediğiniz yerde durdurmak zor.
-Direksiyon hissiyatı yok. Ayrıca gecikmeli çalışıyor. Hidrolik filan da değil. r9 dan hallice hafif.
-Araç hem direksiyonunda hem koltuğunda ayar mekanizması yok. İdeal sürüş pozisyonu yok.
-Orta kol dayamayı bırakın(her araçta olmuyor zaten) kapı kol dayamasını dahi yok. Aslında var ama hem direksiyonu tutup hemde kolunuzu koyamıyorsunuz. Yorucu oluyor.

İyi olduğu noktalar;
-Yakıt, çekiş motor ile ilgili herşey
-Esp nın olması
-Uzun vites oranlarının hem aracın performansını törpülememesi hem de otoyol hızlarında devrin düşük kalmasını sağlaması.
-Dizel seçeneklerin diğer araçların benzinli olanlarıyla aynı fiyatta olması.

Bunların dışında iyi veya kötü özellikleri elbette vardır. Ancak en göze batanlar bunlar. Malzeme kalitesi vs takılmıyorsanız alınabilecek bir araç olmasından ziyade yukarıdaki kötü özelliklere de takılmıyor olmanız lazım.

10987 Mesaj
22 Temmuz 2014; 21:35:27 

quote:

Orijinalden alıntı: ARES007

quote:

Yeni stepwayın kötü kaldığı noktalar;
-Hemen hemen her hızda, direksiyonu 1mm dahi çevirseniz araç yana yatıyor.
-Fren hissiyatı berbat. Aracı istediğiniz yerde durdurmak zor.
-Direksiyon hissiyatı yok. Ayrıca gecikmeli çalışıyor. Hidrolik filan da değil. r9 dan hallice hafif.
-Araç hem direksiyonunda hem koltuğunda ayar mekanizması yok. İdeal sürüş pozisyonu yok.
-Orta kol dayamayı bırakın(her araçta olmuyor zaten) kapı kol dayamasını dahi yok. Aslında var ama hem direksiyonu tutup hemde kolunuzu koyamıyorsunuz. Yorucu oluyor.

bunların hiç birisine katılmıyorum.

araçta abs, ebd, esp var araç yana yatıyor demişsiniz öyle bir şey yok sanırım siz bu aracı kullanmadınız, araç ülkemizde ve romanyada dacia diye satılıyor aynı araç bazı ülkelerde reno diye satılıyor, parçası her reno parçacısında var bugün bizzat sanayi çarşısına gidip araştırdım.
direksiyon elektrik destekli hız arttıkça direksiyon sertleşiyor ki güzel bir özellik direksiyon ayarlamasına dikkat etmedim ancak koltukta ayarlama var.
kol dayamaya hiç ihtiyaç duymadım bundan önceki aracımda vardı ve 2 yıl boyunca hiç kullanmadım daha önceki aracımada taktırmıştım onuda kullanmadım sadece süs ve aksesuar olarak kaldı.

881 Mesaj
22 Temmuz 2014; 22:25:35 

quote:

bunların hiç birisine katılmıyorum.

araçta abs, ebd, esp var araç yana yatıyor demişsiniz öyle bir şey yok sanırım siz bu aracı kullanmadınız, araç ülkemizde ve romanyada dacia diye satılıyor aynı araç bazı ülkelerde reno diye satılıyor, parçası her reno parçacısında var bugün bizzat sanayi çarşısına gidip araştırdım.
direksiyon elektrik destekli hız arttıkça direksiyon sertleşiyor ki güzel bir özellik direksiyon ayarlamasına dikkat etmedim ancak koltukta ayarlama var.
kol dayamaya hiç ihtiyaç duymadım bundan önceki aracımda vardı ve 2 yıl boyunca hiç kullanmadım daha önceki aracımada taktırmıştım onuda kullanmadım sadece süs ve aksesuar olarak kaldı.

Dediklerim kullanım tecrübelerimden. Hızlandıkça sertleşen direksiyon i20 de var. Kaliteli çalışmıyor. Varlığını anlıyorsunuz. Moduste var. Varlığını hızınız yükseldikçe iki parmakla tutabildiğiniz direksiyonundan anlıyorsunuz. Stepwayın hidrolik direksiyonu aynen dediğim gibi çalışıyor. Başka araçlarla tecrübeniz var ise kolaylıkla fark edersiniz.

Esp vs aracın yana yatmasını engellemez. Fren hissiyatını iyileştirmez. Fren sistemin kalitesi bu donanımlarla anlaşılmaz. Esp sadece sensörün abs beyni vasıtasıyla araca duruma göre fren uygulatmasıdır. Frenlerin kalitesi kullanılan malzemeye ve ayar işçiliğine bağlıdır. (örn symbolun frenleri r19 dan kötüdür.)

Koltuk ileri geri ayarlanıyor şahin gibi doğru. Ancak modern araçlarda yüksekilik ayarı denen koltuğun yüksekliğini ayarlayan bir mekanizma da var.

Orta kol dayamadan değil, kapıda olan aracı kullanırken kolunuzun yorulması engelleyen kol dayamadan bahsettim.

İnanmıyorsanız test edin.

Hatta anahtarın metal kısmı r9 ların deliksiz halidir. Aracı o kadar iyi biliyorum nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARES007 -- 22 Temmuz 2014; 22:26:59 >

10987 Mesaj
22 Temmuz 2014; 23:09:56 

işte siz kendiniz demişsiniz modern araçlarda diye, o modern araçlar kaç para onuda biliyorsunuzdur sanırım.
bu araç bu paraya bu kadar imkan tanıyor modern araçlarda mali gücümüz yetse burada bu araçla ilgili araştırma yapmazdık, öyle değil mi.

881 Mesaj
22 Temmuz 2014; 23:23:16 

quote:

işte siz kendiniz demişsiniz modern araçlarda diye, o modern araçlar kaç para onuda biliyorsunuzdur sanırım.
bu araç bu paraya bu kadar imkan tanıyor modern araçlarda mali gücümüz yetse burada bu araçla ilgili araştırma yapmazdık, öyle değil mi.

Örn araçta 2 tane hoparlor koymuşlar onlarda acayip kötü ses veriyor. Ama ben söylemedim. Üç kuruşa beş köfte olmaz.

Ancak güvenli tehlikeye attığı, araç ne kadar ucuz olursa olsun kaçınılmaması gereken noktaları söyledim.

İyi yönü olarakta benzinli parasına mükemmel bir dizel motoru olan araç dedim. Örneğin 1.6tdi polonun motor özellikleri bu aracın yanına yaklaşamaz. 2000 devri geçmeden diğer araçlarla aynı hızlanmayı yakalıyorsunuzki bu da ekonomi demek.

Kendiniz araca sahip olmadığınız halde renaultun tarafını tuttuğunuz için bu şekilde anladınız. Ki modernden kastım 2006 model modus kullanım olarak bu aracı her türlü geçer.

1779 Mesaj
22 Temmuz 2014; 23:44:14 

Genel olarak vasat bir araç Bizde 2012 Logan mcv var 1.6 LPG var.Zaten hepsinin içi aynı biz iş gereği üzere aldık en ekonomik sıfır km bu paraya bu araç vardı aldık (30.500)Şahsım adıma alıcak olsam Babamın oğlu yalvarsa illede al diye almam.İmza'ma bile koymuyorum aracı utanıyorum

2014 Toyota Avensis 2.0 D-4D Premium

Hayatta öyle seçimler yap ki; kazandığın şeyler,kaybettiklerine değsin!

2797 Mesaj
22 Temmuz 2014; 23:56:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan555

Genel olarak vasat bir araç Bizde 2012 Logan mcv var 1.6 LPG var.Zaten hepsinin içi aynı biz iş gereği üzere aldık en ekonomik sıfır km bu paraya bu araç vardı aldık (30.500)Şahsım adıma alıcak olsam Babamın oğlu yalvarsa illede al diye almam.İmza'ma bile koymuyorum aracı utanıyorum

gece gece

ek olarak ; bende babamın kurbanı oluyordum az daha vazgeçtik almakdan.

439 Mesaj
22 Temmuz 2014; 23:57:00 

Klima standart bile değil sanırım bu Dacia da. Fiyatları da diğerlerinin altında değil. Hiç gereği yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

780 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
predator1993
23 Temmuz 2014; 0:00:13 

ALMAYIN!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DACİA SANDERO stepway Turbo TCé 90

4037 Mesaj
23 Temmuz 2014; 0:22:16 

sandero sport görmüştük geçen tasarımı albenisi gayet hoş bir araçtı

█▌▌▌Rise of the Dark ۩ ▌▌█▌

10987 Mesaj
23 Temmuz 2014; 8:53:40 

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
3 gün 5 sa. 35 dk. kadarı kaldı.
23 Temmuz 2014; 12:00:50 

Plastik kalitesi çöp kutusundan daha kötü. Kapı kollarını araç başına 0,1 kuruştan fazlaya mal etmemişlerdir.

1779 Mesaj
23 Temmuz 2014; 20:43:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Ruoja

gece gece

ek olarak ; bende babamın kurbanı oluyordum az daha vazgeçtik almakdan.

İmzandaki aracı almışssın hocam galiba sandero'nun yerine Her ne kadar renoult'u pek sevmesemde ikisini yan yana koyunca sandero'ya vinç çağırın diyesi geliyor insanın.

2014 Toyota Avensis 2.0 D-4D Premium

Hayatta öyle seçimler yap ki; kazandığın şeyler,kaybettiklerine değsin!

7420 Mesaj
23 Temmuz 2014; 20:58:49 

Ben bu arabayı Mustang'e benzetiyorum. Ford da zamanında canavar gibi bir motoru son derece basit ve hafif bir şaseye koyarak oldukça ucuza bir spor araba imal etmeyi başarmıştı. O nedenle bu arabayı alan da dizel motoru için alacak, diğer donanımlarım yok diye üzülmeyecek, bence tam ülkemiz koşulları için üretilmiş bir araba.

261 Mesaj
24 Temmuz 2014; 15:12:54 

Benim için onemli olan motordur,bi yerden bi yere götürsün gorunum konfor vb onemli degil diyosaniz,sifir sonucta alin.

6386 Mesaj
24 Temmuz 2014; 16:36:43 

Hayatımda ilk kez gözü karartıp Dacia Logan Mcv aldım 1 yıl sonra dayanamayıp sattım Şimdi 2006 Opel Zafira B Cosmo var ona katlar her anlamda ...

YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE !!!

91 Mesaj
25 Temmuz 2014; 16:01:22