Şimdi Ara

‘Mass Effect Infiltrator’ Google Play'de kısa bir süreliğine indirimde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  EA firması tarafından geçtiğimiz günlerde android platformu için Google Play’de 6,99$’lık fiyat etiketiyle 
    mobil oyuncuların beğenisine sunulan ‘Mass Effect Infiltrator’ kısa bir süreliğine indirime girerek 4,99$’lık fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Cerberus ajanı olan Randall Ezno'yu kontrol ettiğimiz oyunda, Cerberus üssünde sürdürülen deneyler ve gizli araştırmaları Reaper’lara karşı mücadele veren müttefiklerimizle paylaşıyoruz. Kaliteli grafiklere, etkileyici efektlere ve başarılı savaş dinamiklerine sahip olan ‘Mass Effect Infiltrator’ mobil platformda eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak bir yapım.

Sürükleyici hikaye sunumu ve kaliteli grafikleriyle mobil platformun başarılı yapımlarından olan Mass Effect Infiltrator'e 4,99$’lık indirimli fiyatı ile Google Play üzerinden buradan ulaşabilirsiniz.

• ben oynadim iyi oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevinin fandroidler.40 yılda bi haberiniz çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: J. MacTavish

Sevinin fandroidler.40 yılda bi haberiniz çıktı

Steve amca yakın akrabanmıydı ?

• iOS Sürümünü bir günde bitirdim 1-2 saatlik kısa bir oyun uzun olmasını isterdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

böyle haberler android için pek çıkmaz. eppıl uygulamacılardan 95 $ alırken Android 5 $ alır. Bunun sonucunda whatsapp gibi uygulamalar appstorede de 0,99$ ken anroiddde ücretsiz. Adamlar verdikleri 95$ı sizden alıyorlar çatır çatır. Yani android bölümünde bugünkü bedava uygulamalar topiğini, bu bayramda 5 kişi şu uygulamaya girelim topiği göremezsin. siz gidin appstorede söğüşlenmeye devam edin.
  • alacakalr için iyi fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

böyle haberler android için pek çıkmaz. eppıl uygulamacılardan 95 $ alırken Android 5 $ alır. Bunun sonucunda whatsapp gibi uygulamalar appstorede de 0,99$ ken anroiddde ücretsiz. Adamlar verdikleri 95$ı sizden alıyorlar çatır çatır. Yani android bölümünde bugünkü bedava uygulamalar topiğini, bu bayramda 5 kişi şu uygulamaya girelim topiği göremezsin. siz gidin appstorede söğüşlenmeye devam edin.

adam noktayı koydu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.