Şimdi Ara

İnternet Telefonu nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • USB ile bilgisayara bağlanan internet telefonları tanıtınımda bütün dünyayı ücretsiz arayabilirsiniz yazıyor
    Bu ne kadar doğru ya da doğrusya bile her istediğimizde arayabilirmiyiz yani hemen düşer mi ben pek sanmıyorun öyle olsa herkes onu kullanır. Böyle bir telefon kullanan ya da ayrıntılı bilgisi olan var mı?

• O şekilde bedava değil.Sen önce skypeye üye oluyorsun ve kredi satın aldıktan sonra işe yarıyor.Yani şöyle;ben skypeden kredi satın aldıktan sonra aynı işi iyi bir kulaklık ve mikrofonlada yapabilirim.
  • Skype için geçerli. Bir de VoipBuster gibi bir program var. Bu telefonların bir özelliği de net üzerinden yapılan konuşmalardaki Eko ve gürültü kirliliğini azaltması. Ayrıca Skype ile bilgisayardan bilgisayara ücretsiz konuşma yapabilirsin. Ev telefonlarını aramak için kredi satın alman lazım. Ama yine de normal telefonlara oranla çok daha ucuz.
  • internet +telefon+kablolu yayin bunlar paket halinde satilir ayrica ulke ici ev telefonlari bedava oburr telefonlarda indirim yapilir yani cep,yurtdisi benim bildigim bukadar
  • ya bende alcam aslında ama biraz daha araştırma yapmam lazım
  • konunun yeri burası değil arkadaşım.lütfen forumu biraz gezip ona göre davran
  • neresi binbasım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.