Şimdi Ara

Tarihin en kötü Ios uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanki İnfinity Blade gibi üstün grafikler kullanıyormuş gibi donma yapann uygulamamızın adı facebook arkadaşlar.

İnfinity blade bile bir kere takılma donma yapmazken ,5 mb lik facebook uygulaması sanki ondan atom parçalamasını istemişiz gibi

donma ve kasma yapıyor.Bu uygulamayı her kim yazsıyda büyük bir başarı elde etmiş daha kötüsü olamazdı.

Sizin tavsiye edebileceğiniz bir facebook uygulamaıs varmı arkadaşlar (adam gibi bir facebook )

• 4s te 1 gr takılma yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

4s te 1 gr takılma yok

kardeş 800 mb lik oyunları vs hepsini açıyorum tıkır tıkır ama facebook 'a gelince aşağı ineyim diyorum yavaş yavaş, 3g yi kapattım ,wirless ile denedim gene aynı ,internette roket gibi geziniyorum ama lanet olası facebook a gelince 56 k modem gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

quote:

4s te 1 gr takılma yok

kardeş 800 mb lik oyunları vs hepsini açıyorum tıkır tıkır ama facebook 'a gelince aşağı ineyim diyorum yavaş yavaş, 3g yi kapattım ,wirless ile denedim gene aynı ,internette roket gibi geziniyorum ama lanet olası facebook a gelince 56 k modem gibi

ilginçmiş gerçekten.bende 5.1.1 sürüm yüklü.jb falan o kadar tweak var.3g de biraz yavaş ama wireless ile takılma yaşamıyorum.istersen silip tekrar dene dostum.umarım çözersin

• evet facebook da bir sorun var bendede aynı şekilde çok yavaş.
  • quote:

Sanki İnfinity Blade gibi üstün grafikler kullanıyormuş gibi donma yapann uygulamamızın adı facebook arkadaşlar.

İnfinity blade bile bir kere takılma donma yapmazken ,5 mb lik facebook uygulaması sanki ondan atom parçalamasını istemişiz gibi

donma ve kasma yapıyor.Bu uygulamayı her kim yazsıyda büyük bir başarı elde etmiş daha kötüsü olamazdı.

Sizin tavsiye edebileceğiniz bir facebook uygulamaıs varmı arkadaşlar (adam gibi bir facebook )

aynn rezil bi uygulama facebook..!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum. Bir çok hata var, kesinlikle stabil çalışmıyor.
  • Zaman tunelinden once boyle bir sıkıntı yoktu bende ama haklisiniz suan berbat 1 gb lik fifa mis gibi ama facebook kasinti:)

• Aynen cok yavas ve rezil bir uygulama hic hosuma gitmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunla interneti aynı terazide ölçemezsin
    Elmayla armut toplanmaz gibi birşey
    Oyunu normal oynarsın ama internetin yavaşsa yapacak birşeyin yok..
  • her app store'a girişimde, bi ton güncellemenin içinden facebook güncellemesi arıyorum. koskoca facebook'a böyle dandirik bir app yakışmıyor.
  • Facely hd kullanin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • heralde ben çok fazla girmediğimden dikkatimi çekmiyor. herkes şikayetçiymiş baksana.ben çok dikkat etmemişim demek ki
  • Facebook bendede sıkıntılı

• quote:

Orijinalden alıntı: cagakan7

quote:

Sanki İnfinity Blade gibi üstün grafikler kullanıyormuş gibi donma yapann uygulamamızın adı facebook arkadaşlar.

aynn rezil bi uygulama facebook..!!

+1
  • quote:

quote:

4s te 1 gr takılma yok

Aynen arkadas ya bende de 4s var sanki HD film acicak oyle yavaş ki. Bı kisiye tıklarsın 1 dk beklersin ki yazı gelsin bu arada evdeki edici 20 mbsn 3 g dede aynı ne kadar kasinti bir app ya

• aynen rezalet bir uygulama! opera ile giriyorum daha iyi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb1907fb1907

oyunla interneti aynı terazide ölçemezsin

2 tane resim icin 100 mbsn ye gerek yok herhalde. Bu arada bende fiber 20 mb var gene yavaş gene yavas

• quote:

Orijinalden alıntı: fb1907fb1907

oyunla interneti aynı terazide ölçemezsin

arkadaş biz diyoz elma sen anlıyon armut , arkadaş 8 mb internetim war wirelessde da aynısını yapıyor yorumları okursan facebookta genel bir problem olduğunu anlarsın,
  • İOS un en rezalet uygulaması facebook bence.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.