Şimdi Ara

JB ile yüklediğim programlar kayboluyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iTunes'a bağlayınca aktar diyince hepsi gidiyor bir de bir daha sorma dedim hep böyle pcye bağladığımda gidecek mi?Bunun bir yolu vardı ama hatırlayamıyorum.Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

• Updullah.
  • cydia'dan appsync kurun hocam, sonra itunesta cihazın ismine sağ tık yapıp satın alınanları aktar diyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adım şahin, alamanım. -- 26 Mayıs 2012; 20:38:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adım şahin, alamanım.

cydia'dan appsync kurun hocam, sonra itunesta cihazın ismine sağ tık yapıp satın alınanları aktar diyin.

O zaten varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMERICOS

quote:

cydia'dan appsync kurun hocam, sonra itunesta cihazın ismine sağ tık yapıp satın alınanları aktar diyin.

O zaten varmış.

satın alınanları aktar diyince olmuyor mu?

eğer aynı problemse benimde pc'den indirdiklerim olmadı. ipaları installousun downloads klasörüne attım. ordan yükledim ve yedekledim.
  • Installous ayarlarından iTunes Sync 'ı kapatın sorun düzelir.
  • Selam arkadaşlar bende telefona yeni jb yaptım. Bugün arkadaşın bilgisayardan yeni birkaç oyun ve uygulama indirdim. Eve gelip kendi bilgisayarımda da birkaç tane uygulama indirdim ama itunese girip uygulamaları eşzamanlamak istediğimde eskileri sileceğini söylüyor( arkadaşın bilgisayardan yüklediklerimi ). Bunun bir çözümü yok mu? Satın alınanları aktara tıkladım ama farkeden birşey olmuyor yeni yüklenenler geliyor arkadaşın bilgisayardan yüklediklerim kayboluyor bu yüzden eşzamanlayamıyorum gidecek diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_messi_06

Selam arkadaşlar bende telefona yeni jb yaptım. Bugün arkadaşın bilgisayardan yeni birkaç oyun ve uygulama indirdim. Eve gelip kendi bilgisayarımda da birkaç tane uygulama indirdim ama itunese girip uygulamaları eşzamanlamak istediğimde eskileri sileceğini söylüyor( arkadaşın bilgisayardan yüklediklerimi ). Bunun bir çözümü yok mu? Satın alınanları aktara tıkladım ama farkeden birşey olmuyor yeni yüklenenler geliyor arkadaşın bilgisayardan yüklediklerim kayboluyor bu yüzden eşzamanlayamıyorum gidecek diye...

arkadaşından yüklediklerin orjinal oyunlarsa eğer onun hesabını kendi bilgisayarında yetkilendirmen lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 06_messi_06

Selam arkadaşlar bende telefona yeni jb yaptım. Bugün arkadaşın bilgisayardan yeni birkaç oyun ve uygulama indirdim. Eve gelip kendi bilgisayarımda da birkaç tane uygulama indirdim ama itunese girip uygulamaları eşzamanlamak istediğimde eskileri sileceğini söylüyor( arkadaşın bilgisayardan yüklediklerimi ). Bunun bir çözümü yok mu? Satın alınanları aktara tıkladım ama farkeden birşey olmuyor yeni yüklenenler geliyor arkadaşın bilgisayardan yüklediklerim kayboluyor bu yüzden eşzamanlayamıyorum gidecek diye...

arkadaşından yüklediklerin orjinal oyunlarsa eğer onun hesabını kendi bilgisayarında yetkilendirmen lazım.

yok orjinal değil sorunu çözdüm. İnstallous ile yüklediğim bir oyunu sildim hem telefondan hem itunesten sonra tekrar yükledim telefona itunese bağlayıp satın alınanları aktar yaptım bu sefer oldu...

• Mümkün olduğunca iTunes'dan uzak durmak lazım.iTools çok daha kullanışlı geldi bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.