Şimdi Ara

Bmw e36 3.20 mi e39 5.20 mi ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 yada 3 hafta içinde bir araba sahibi olmak istiyorum . Şuanda bütçem 32 bin tl . Sürekli şehir dışına çıkıyorum , Arabanın rahat olması ve seri olması benim için önemli bir nokta . İkisi arasında kararsız kaldım sizce hangisi daha iyidir ?? Şimdiden yardım edecek arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW-Gpower -- 26 Mayıs 2012; 19:36:00 >

• E39 5.40i alin bence, m5 gibi birsey oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla aynı sorun bende de var 30-35 arası temiz 3,20 yada 5,20 istiyorum gercek m paket olanlardan
  • Uzun yolda konfor istiyorsanız kesinlikle 5 kasa almalısınız , ama 5.20i den serilik beklemeyin , 5.25i çok daha iyi olur sizin için , vergi sıkıntınız yoksa.

Eğer vergi sıkıntınız varsa 3.20i seri ve uzun yolda gayet konforlu , iyi bir seçim olur yakıt tüketimide en az 1-2lt düşüktür.
  • üstat ben de arkadaşın 5.25 ve üstü tercihini mantıklı buluyorum .5 kasa da sevilen motor 5.28 ve 5. 30 dur aslında. çünkkü 5.25 ler pek tutlmadı .ama uygun fiyatlı dek getirilirse binici için mantıklı olabilr.

5.20 lere güzeldir ama diğer arkadaşın dediği gibi çok hantal kalıyor özellikle uzun yol yapanlara tavsiyem 5.28 ve 5. 30 dur. 5. 30 lar 2001 den sonra üretidiği için fiyatları 40 lar civarında . ben de nasipse benim5. 28 i satıp 5. 30 ya da volvo s80 almayı hedefliyorm ya hayırlısı Allah tan diyelim.

ayrıca e 36 lara o kadar para vermeyin yazıktır. 36 ile 39 nasıl karlşılaştırılabiliyor hala anlamış değilim. aynı motor kasalar için 36 kasa sadece yakıtta 0.5 kuruş oynatır onun haricinde 39 un konforuna ve genelde donanımına yaklaşamaz.
    bunlar acizane kullanıcı ve hastası olan e 39 cunun fikirleridir.

düşünenler için için almanız önemli değil bilgi olması açısından inceleyin derim.

36 cılara söz hakkı doğdu tabi. :))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-full-paket-2000-model-5-28ia-bu-fiyata-yok-acil-88419859/detay/

• 32 bin bütçe varsa ve 3 serisi olsun diyorsanız e46 bakın. O paraya mis gibi bir e46 bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.