Şimdi Ara

Dünyanın en ince akıllı telefonu Oppo Finder, ön siparişe başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
9.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en ince akıllı telefonu Oppo Finder, ön siparişe başlıyor

Dünyanın en ince akıllı telefonu olarak lanse edilen ve Huawei Ascend P1 modelinin ünvanını elinden alan 6.65mm kalınlığa sahip Oppo Finder ön siparişe sunuluyor.

Ascend P1 modelini sadece 0.03mm fark ile geride bırakan model donanım açısından da dikkat çekiyor. 1.5GHz hızında çalışan Snapdragon S4 olduğu tahmin edilen çift çekirdekli Qualcomm işlemci, Android 4.0 işletim sistemi, 4.3 inçlik Super AMOLED Plus ekran, 8MP arka/1.3MP ön kamera, 1080p video çekimi, 1GB RAM, 16GB depolama kapasitesi modelin belirtilen özellikleri arasında.

İlk olarak Çin pazarına sunulacak Oppo Finder için 6 Haziran'dan itibaren yaklaşık 632$ seviyesinden ön siparişler alınmaya başlayacak. Global satış süreciyle ilgili henüz bir bilgi yok.

Dünyanın en ince akıllı telefonu Oppo Finder, ön siparişe başlıyor

• Pek hoşuma gitmedi , ne kadar ince olursa olsun , samsung veya htc kadar başarılı bir kalite sunamaz..Çin malı gibi duruyor

• Tasarımı çok estetik.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 26 Mayıs 2012; 18:34:11 >
  • reklamı apple reklamları gibi olmuş

• Bu fiyatlara ülkemizde satış yapamaz malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: caglet

Pek hoşuma gitmedi , ne kadar ince olursa olsun , samsung veya htc kadar başarılı bir kalite sunamaz..Çin malı gibi duruyor

zaaten cin malı :D

• Fiyata bak.
    Kendini sanirim samsung ve galaxy s 3 saniyor.
    Satislar dibe vurdugunda anlar bir galaxy s 3 olmadigini. (ederi bana gore max 450 dolar)

• Kamera kısmı çıkıntılı olması o bölgede çabuk yıpranma meydana getirecektir... Samsung kullananlar bilir...

• Bu telefon global olarak satışa çıksa bile ülkemize gelmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

işlemcisi bile belli olmayan telefon nasıl ön sipariş alır. garip

eksi verenler zahmet olmazsa haberi okusunlar.

işlemci daha tahmin aşamasında ama önsipariş almış demek istedin ama öyle değil. sadece s4 olup olmadığı bilinmiyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klack -- 26 Mayıs 2012; 17:41:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Kamera kısmı çıkıntılı olması o bölgede çabuk yıpranma meydana getirecektir... Samsung kullananlar bilir...

Asil benim gibi htc kullananlar bilir onu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence sa+ ekran ve s4 islemciyle s3ten iyi. Iki dakika fanboyluk yapmayin. Ikisi de 1 gb rama sahip ve 8 mp kamerayla geliyor. Cozunurluk de bellinolsaymis daha kesin bir hukme varabilirdirk

• Kimse de demiyor ki "batarya ne alemde ?".

• s2 nin biraz güncelleştirilmiş versiyonu bence tasarımda bile ortadaki tuş yerine kapasitif home tuşu koymuşlar dış kasa zaten benziyo.işlemci ve kalınlık değişmiş ama çok hoşuma gitti almak isterdim ama custom om desteği az olur sanırım

• Özellikleri kesinleşsin bence güzel cihaz tarzı inceliği özellikle..

• Tasarimi ben de begendim ama ısınır gibi geliyor...

• batarya kesin yerlerde sürünüyordur.

• Bizim insanımız dahi ya. Bir haberden telefonun kaç fiyata satılması gerektiğini hesaplayabilen bir zeka.

• ekranı 3,5 yap
    arkadaki oppo yazısını sil
    alttaki android tuşlarını kaldır.

oldu mu sana iphone 4?

sonuçta çin malı. yenilikçi bir düşünce yok. hali hazırda olan bir ürünün(iP4) benzeri ile piyasayı kasıp kavuracaklar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.