Şimdi Ara

LucasArts'ın E3 Oyunu Star Wars'tan Olacak!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Takipçilerin hatırlayacağı üzere dün, LucasArts'tan E3'te yeni bir proje duyurunun geleceğini sizlere aktarmıştık. Bu oyunun neyle alakalı olduğu da bugün itibariyle belli oldu.

Spike TV'deki oyun programı GTTV'den gelen açıklamaya göre LucasArts, E3 fuarında yeni bir Star Wars oyununu gösterecek. Oyunun ilk olarak 31 Mayıs'ta GTTV'nin E3 fuarına özel programında yayınlanacağını belirten yetkililer, daha fazla detayın E3 fuarında gösterileceğini söylüyor. 

• umarım kıytırıktan bir oyun yapmazlar ve yine umarım PC'ye de çıkartırlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • grim fandango gibi altınları var ellerinde habire populer işlerlerle gündemde kalmaya çalısıyorlar. Filmi kadar güzel oyunları yok star warsın ne yazıkkı şahsi fikrim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedTurkei

grim fandango gibi altınları var ellerinde habire populer işlerlerle gündemde kalmaya çalısıyorlar. Filmi kadar güzel oyunları yok star warsın ne yazıkkı şahsi fikrim.

Kotor,Jediknight vs.... Tabi filmi kadar değil ancak çok başarılılar

• Kesinlikle JK serisinden gelmeli. Çok ara verdiler.

• battlefront 3 inşallah
    ama gönül ister bir empire at war 2 diye ama lucas amca sağolsun.
  • arkadaşlar benim konuyla pek alakam yok kusura bakmayın ama bi yardımcı olursanız sevinirimhttp://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-as5755g-2678g75mnkk-as7755g-core-i7-2670qm-22ghz-8gb-ddr3-750gb-156-dvdrw-2gb-gt630m-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=59176#allImages arkadaşlar peki bu pc ile oyun oynanırmı ne tavsiye edersiniz lütfen yorumlarınızı söyler misiniz ?

• bioware in yapıp yapmamasını önemi kalmadı artık benim için sadece kotor III duyrulsun
  • Battlefront 3 olsun ya lütfen lucas 2nin tadı damağımda kaldı

• Bu yaz lucasarts'ın jk 1-2 'yi beraber paket olarak satışa çıkaracağına dair dedikodular vardı, ben yeni jk 3'ün gelmesine bu açıdan yüksek ihtimal diyorum.Tabi yeni bir force unleashed de çıkabilir.

• çöp oyun

• Force Unleashed 3 olsun:(
  • SWTFU III kulağa hoş geliyor...
  • yeni ve adam akıllı bi force unleashed olsa süper olur:)
  • kotor olsa varya cosariz
  • Kimse Jedi Knight dememiş, yeni yetmeler sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: LathspeLL

Kimse Jedi Knight dememiş, yeni yetmeler sizi.

çünkü bitti o seri.
  • vaderı görünce haberde direk force unleashed 3 dedim ben de ama onun da suyu çıktı yav:D vaderı dövüp dövüp bırakmak çok saçma.dövdün mü öldürmek istiyor insan olmuyor yani.6dan sonrasını işleyen bir force unleashed hoş olur ama bak.
  • Aha force unleashed 3 :D
  • Force Unleashed 3 olmaz umarın GOW çakması bir star wars oyunu, daha ne kadar devam ettirecekler bu saçma seriyi. Star Wars ismine yakışan yegane oyun Jedi Knight dı yenisini duyururlar inşallah. Muhtemelen ya TFU3 ya da Battlefront 3 ü duyuracaklarıdr. BF3 den bir ara resimler paylaşıldı sonra ses soluk kesilmiş di belki proje yi bırakmadılar şimdi göstericekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barxxx -- 26 Mayıs 2012; 11:13:00 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.