- x
iş bankası işte üniversiteli kredi kartı kullananlar girebilirmi
102 Cevap15804 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

761 Mesaj
25 Mayıs 2012; 19:54:20 

beyler işte üniversiteli kullanıyorumda

1 temmuz 2012den itibaren 20tl kart ücreti kesilecekmiş, normalde kart ücreti kesiliyormuydu.

688 Mesaj
25 Mayıs 2012; 19:55:20 

yok kesilmiyordu

6950 Mesaj
25 Mayıs 2012; 19:55:58 

kesilmiyor ama kesilirse öğrenci belgesiyle şubeye başvur iade ediliyor.

Eski kullanıcı adı: red a!ert

761 Mesaj
25 Mayıs 2012; 20:23:27 

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

kesilmiyor ama kesilirse öğrenci belgesiyle şubeye başvur iade ediliyor.

bu sefer gelen hesap özetimde 1 temmuzdan itibaren 20tl kesilcek diye söylemişler. böyle olan başka arkadaş varmı..

663 Mesaj
25 Mayıs 2012; 20:32:02 

bilen biri söyleyebilirmi yeni bir uygulamamı olacak bu

Damağındaki küçük çizik dilinle oynamasan hemen geçecek ama dayanamıyorsun , oynuyorsun.

6950 Mesaj
25 Mayıs 2012; 20:40:56 

quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

bu sefer gelen hesap özetimde 1 temmuzdan itibaren 20tl kesilcek diye söylemişler. böyle olan başka arkadaş varmı..

bu sene okulun falan bitiyor olabilir mi?

ama dediğim gibi kesilse bile öğrenci belgesi götürüp iade alabiliyorsun..kendim yaşadım..

Eski kullanıcı adı: red a!ert

11 Mesaj
25 Mayıs 2012; 20:49:30 

Bana alırken ücret yok demişti görevli ama bende geçen hesap özetine bakarken farkettim

Daha 1. Sınıfım okulun bittiği falan yok, öğrenci belgesiyle alabileceğimizi söyleyen arkadaşlar bunu daha önce yaşadılarmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Teknik olarak Gargamel hepimizden daha iyi bir insan. Şahsen ben şirinleri hiç görmedim.

761 Mesaj
25 Mayıs 2012; 22:01:26 

quote:

Orijinalden alıntı: canoah

Bana alırken ücret yok demişti görevli ama bende geçen hesap özetine bakarken farkettim

Daha 1. Sınıfım okulun bittiği falan yok, öğrenci belgesiyle alabileceğimizi söyleyen arkadaşlar bunu daha önce yaşadılarmı?

sende de var değil mi 1 temmuz 2012 de 20tl alınacak yazısı... o zaman genel bir sorun galiba..

11 Mesaj
25 Mayıs 2012; 22:02:31 

quote:

sende de var değil mi 1 temmuz 2012 de 20tl alınacak yazısı... o zaman genel bir sorun galiba..

yeni başladılar heralde bu uygulamaya

Teknik olarak Gargamel hepimizden daha iyi bir insan. Şahsen ben şirinleri hiç görmedim.

43 Mesaj
25 Mayıs 2012; 22:05:51 

para alırlarsa itirazımı yaparım vermezlerse kartı iptal ettiririm beleşten kimseye para veremem

Uludağ Üniversitesi

339 Mesaj
25 Mayıs 2012; 23:42:41 

quote:

beyler işte üniversiteli kullanıyorumda

1 temmuz 2012den itibaren 20tl kart ücreti kesilecekmiş, normalde kart ücreti kesiliyormuydu.

Bende şimdi foruma bunun için girdim.Bugün hesap özetim geldi ve 1 Temmuzdan itibaren 20 TL kesilecek diyor.6 Ay taksitim var kartı kapattıramaz mıyım taksitleri direk ödesem?

1543 Mesaj
25 Mayıs 2012; 23:44:38 

ekran görüntüsünü paylaşabilirmisiniz?bendede bu kart varsa öyle bişey olursa direkt iptal ederim.

73 Mesaj
25 Mayıs 2012; 23:53:21 

öğrenci belgesi al şubeye git geri alırsın.

553 Mesaj
26 Mayıs 2012; 0:12:39 

benim son özette şöyle yazıyor :
MESAJINIZ VAR
4 Haziran 2012 tarihinden itibaren, geçmiş dönem kredi kartı hesap özeti talepleri için her hesap özeti başına 1,5 TL ücret yansıtılmasına başlanacaktır.
15 Haziran 2012 tarihine kadar İnternet Şubemizden vadesiz TL hesabınıza veya kredi kartınıza vereceğiniz 3 adet yeni fatura için 30 TL, 5 adet yeni fatura için 50 TL MaxiPuan hediye! Bilgi: 4440202

Life!

737 Mesaj
26 Mayıs 2012; 0:14:16 

quote:

hocam işbankası seni mezun olacak sanıyo olabilir. ben 2009 eylülünde karta başvurdum 1. sınıfta, kasım ayında mezun olmuşum gibi para kestiler benden. telefonda kalayı basınca sorun çözüldü tabi :) öğrenci belgenle bankaya git, nerden baksan 5 yıl okurum de, kafana göre uzattır süreyi. bizzat böyle yaptım sonradan. parayı keserlerse de geri verirler rahat ol.

şöyle bi giri girmeme sebep olmuştu hatta :) http://www.itusozluk.co...i%FE+bankas%FD/@6167300

11 aslan, arenada çocuklar gibi şendik!

167 Mesaj
26 Mayıs 2012; 0:15:23 

2003 ten beri kullanıyorum bir kere dahi kesilmedi.Gerçi işte üniversiteli değil şuan da.Ama bi 6 sene öyleyken kesilmedi hala da kesilmiyor. 200 tl limit 5 sene böyleydi.Şimdi 4bin yaptılar.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

339 Mesaj
26 Mayıs 2012; 0:22:09 

Benim de okul bitiyor bu yıl arkadaşın dediği gibi olabilir fakat kart son kullanım tarihi 2015 bu nasıl iş?

0

166 Mesaj
30 Mayıs 2012; 13:05:39 

1 Temmuz 2012 tarihinden itibaren, İş'te Üniversiteli Kredi Kartı kart ücreti 20 TL olacaktır

Benim hesap ücretindede aynı uyarı geldi. Bu yıl 3 bitti 4e geçtim.

381 Mesaj
8 Haziran 2012; 22:09:04 

Evet, ne yazık ki iş bankası işte üniversiteli kartlarından yıllık 20 lira ücret alacak. Mesajdan anlaşılan gerçek bu.

Ben yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, bakalım ne zaman kesecekler.

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

246 Mesaj
8 Haziran 2012; 22:15:35 

quote:

Orijinalden alıntı: mshysteria

Evet, ne yazık ki iş bankası işte üniversiteli kartlarından yıllık 20 lira ücret alacak. Mesajdan anlaşılan gerçek bu.

Ben yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, bakalım ne zaman kesecekler.

bende yazmamışlar, okul bittiyor haziranın sonunda, ben mail atmıştım okul bitince ücret keserseniz, kart ücreti almayan bank asyaya geçegim diye belki o yüzdendir

381 Mesaj
8 Haziran 2012; 22:19:39 

quote:

Orijinalden alıntı: S0N3R

bende yazmamışlar, okul bittiyor haziranın sonunda, ben mail atmıştım okul bitince ücret keserseniz, kart ücreti almayan bank asyaya geçegim diye belki o yüzdendir

Ben de şimdi mail attım, imzaladığımız sözleşmede böyle bir şey yok; bir sürü kişi kapattırır kartını diye.

Benim de seneye son senem. En azından üniversite öğrenimi bitene kadar almayın falan yazdım bakalım ne cevap verecekler.

Mustafa Kemal ATATÜRK

246 Mesaj
8 Haziran 2012; 22:23:49 

quote:

Orijinalden alıntı: mshysteria

Ben de şimdi mail attım, imzaladığımız sözleşmede böyle bir şey yok; bir sürü kişi kapattırır kartını diye.

Benim de seneye son senem. En azından üniversite öğrenimi bitene kadar almayın falan yazdım bakalım ne cevap verecekler.

ücret alırsanız kesinlikle kapatacagım yaz kardeşim o zaman geri vites yapıyolar, bu aldıkları ücretler yasal değil, benim karttan ücret kestikleri an bank asyaya geçicem,

1435 Mesaj
15 Haziran 2012; 22:29:15 

Bende ekstremi inceledim bende gördüm, 20 tl keseceklermiş artık, şikayetvar.com dan yazdım, mailde attım kapattıracağım

3751 Mesaj
15 Haziran 2012; 22:38:25 

Sayende ben de fark ettim şimdi. Kart ücreti alınmayacağını söylüyorlar şimdi de pat diye bir mesajla 20 lira alacaklarını sanıyorlar.

Salı günü gidip bir konuşayım.

"Modern insan, bir devlet hastanesinin doğum kliniğinde dünyaya geliyor,
oradan yuvaya, yuvadan okula, sonra da ya bir fabrika ya bir büroya geçiyor.
Modern insan artık kendi yaşamını sürdürmüyor. Ölümü bile kendinin değil çoğu kez."

381 Mesaj
16 Haziran 2012; 15:57:55 

Şikayetvar'da verilen cevaplar hep kopyala yapıştır.

Bende mail attım ve gelen cevapta ürün ve hizmetler için aldığımız ücret falan filan şeklinde klasik cevaplar vermişler. Ben memnunum ve kapattırmam kartı. Veririz artık 20 lirayı.

Mustafa Kemal ATATÜRK

85 Mesaj
16 Haziran 2012; 16:04:53 

benimde üni bitti iptal etsem başka kartta vermezler. Çunku iş yok. İki arada bi derede kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

218 Mesaj
22 Haziran 2012; 23:36:58 

arkadaşlar bende memnundum. Ama kart ücreti çıkardıkları için kartımı kapattıracağım. Bence herkes kartını kapattırmayı isterse bu ücreti ortadan kaldırmak zorunda kalabilirler

Amd Athlon X2 4200+ AM2-Asus M2N32 SLI-DELUXE-INCA 19' LCD-Zotac GTX260 Synergy-Kingston 3 Gb DDR2 800 Mhz - SAMSUNG 200GB SATA II-Lg DVD Rw-Cd Rw-Asus 4 Port Adsl-Everest Kasa + 550W GLACIALPOWER-Canon Powershot A630
HONDA CBR 1000RR

27 Mesaj
4 Temmuz 2012; 1:34:08 

kart aidatı vs.. isimler altında kesilen miktar olmadıgı için iş bankasına başvurdum.Oda ilk ekstrede su koyverdi.... .Kart aidatını geçtim,birde neyle karşılaştım..şöyle izah ediyim.

Kartım geldiğinde ilk ay 125liralık bi harcama yaptım.Ve hesap kesim tarihini beklemeden tutarın asgarisi olan yaklasık 25tlyi bankamatikten yatırdım.Ben kaygısız kartı kullanmaya devam ediyorum...Ve son olarak sigorta şirketine kredi kartı gecicem limit yetersiz dedi:S.Hayyyda buda nesi kartta yaklasık 290tl limit olmasına rağmen çekmedi.Neyse koştum bankaya böyle böyle oldu dedim.Baktılar baktılar onlarda 21Tl asgari tutar var 25tl ödenmiş anlam veremediler.Başka bir yetkiliye daha sordu benimle ilgilenen bayan...Meğersem 27sinde ödenecek tutarı 20 gün önce yatırdım diye ödeme olarak kaale almamış sistem....Ve borcum gözüktüğü için bloke koymuşlar.Kartım lazım yatırsam ne zaman acılır diye sordum.Bugün zor ama denenirz dediler :D:D:DDSağolsunlar.Bende tekrardan asgari yatıracagıma harç borç motorsikletimin trafik sigortasını yatırdım.Beni yarı yolda bırakan İş Banka teşekkürler......

Amd X4 16Gb Ram Gerisi teferruat:))))

3404 Mesaj
4 Temmuz 2012; 1:37:50 

Bende kredi kartı değilde,normal işte üniversiteli hesap kartı var.Bizden de kesecekler mi acaba işlem ücreti?

hesaba yılda 7-8 binlira girip çıkıyor.

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

161 Mesaj
16 Temmuz 2012; 10:50:47 

Ben de bu kartı kullanıyorum. Ücreti kesmişler benden, farkında bile değildim kesildiğinin. Tâ ki düne kadar. Kuveyt Türk aidat almıyormuş. Sitesine girdiğimde 10 TL aidat yazıyor. Biraz araştırdığımda online ekstre alırsanız 10 tl'yide almıyorlarmış. Eğer geri iade etmezlerse aldıklarını, ben Kuveyt Türk'e geçeceğim. Siz de tepkisiz kalmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silpius -- 16 Temmuz 2012; 10:52:39 >

249 Mesaj
16 Temmuz 2012; 10:56:01 

bendede işte üniversite falan kartı var ama benim ki kredi kartı değil banka kartı benden de mi kesicekler şimdi 20 tl ? keserseler ayda mı yılda mı kesiliyor ? ve daha 1. sınıfım

Ya mekan yanlisti ya zaman, ya dusunceler yanlisti ya kararlar, ya soylediklerim yanlisti ya gozlerin ya ben yanlistim ya da sen

Biraz benden, çokça senden...
Ayrılmayalım işte, ben senden öteye gidemem

6840 Mesaj
16 Temmuz 2012; 11:00:23 

Çok önceden belirtmişlerdi bunu. Gidip geri alınabileceğini sanmıyorum, ama alanlar varsa bizde gidelim.

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

161 Mesaj
16 Temmuz 2012; 11:01:25 

quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

bendede işte üniversite falan kartı var ama benim ki kredi kartı değil banka kartı benden de mi kesicekler şimdi 20 tl ? keserseler ayda mı yılda mı kesiliyor ? ve daha 1. sınıfım

Eğer üzerinde "işte üniversiteli" yazıyorsa kartın, kredi kartıdır o. Senden de alacaklar. Zaten normal hesapların tamamından alıyorlar. Bizimkiler öğrencilere özel olduğundan almıyorlardı. Artık almaya başlamışlar.

249 Mesaj
16 Temmuz 2012; 11:03:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Silpius

Eğer üzerinde "işte üniversiteli" yazıyorsa kartın, kredi kartıdır o. Senden de alacaklar. Zaten normal hesapların tamamından alıyorlar. Bizimkiler öğrencilere özel olduğundan almıyorlardı. Artık almaya başlamışlar.

yok değil kredi kartı biliyorum banka kartıyla kredi kartının ayrımını ama işte üniversiteli diye hesap açtırdım adamda dedi kredi kartı özelliği olsun mu bende hayır dedğil işte üniversiteli felanda yazmıyor iş bankasının bankamatik kartı mavi olan

Ya mekan yanlisti ya zaman, ya dusunceler yanlisti ya kararlar, ya soylediklerim yanlisti ya gozlerin ya ben yanlistim ya da sen

348 Mesaj
16 Temmuz 2012; 11:04:29 

Önereceğiniz başka kredi kartı var mı? Ücret almayan.

551 Mesaj
16 Temmuz 2012; 11:05:05 

Alınan kart ücretleri yasal değil, üniversiteli olmasanız da isteyebilirsiniz vermeleri gerek

Jiayu G4 Advanced White

161 Mesaj
16 Temmuz 2012; 11:09:58 

quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

yok değil kredi kartı biliyorum banka kartıyla kredi kartının ayrımını ama işte üniversiteli diye hesap açtırdım adamda dedi kredi kartı özelliği olsun mu bende hayır dedğil işte üniversiteli felanda yazmıyor iş bankasının bankamatik kartı mavi olan

Öğrencilere özel, normal vadesiz hesap seçeneği var mı işbankta bilmiyorum. İnternet şubesinden girip hesabını kontrol et. Hesapta paran varsa mutlaka çekmiş olmaları lazım. İşlem kayıtlarını kontrol et. Para olduğu halde senden para kesmemişlerse şanslısın demektir

249 Mesaj
16 Temmuz 2012; 11:11:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Silpius

Öğrencilere özel, normal vadesiz hesap seçeneği var mı işbankta bilmiyorum. İnternet şubesinden girip hesabını kontrol et. Hesapta paran varsa mutlaka çekmiş olmaları lazım. İşlem kayıtlarını kontrol et. Para olduğu halde senden para kesmemişlerse şanslısın demektir

1 lira falan vardı kesmemişlerde nesineye atayım bari. para olmadığı için kesemezler zaten - ye düşmüyor hesap

4155 Mesaj
16 Temmuz 2012; 11:19:58 

Bugün bankaya gideceğim bankamatik kartımı yeniletmek için bu olayı da bir sorayım. Eğer kart ücreti almışlarsa geri alalabiliyormuyuz diye sorayım. Bankadan geldikten sonra tekrar konuya yazarım.

413 Mesaj
16 Temmuz 2012; 11:41:18 

Ben de baktım şimdi haziran ekstremde yazıyor. Alamazlar direk kapatırım hiç acımam, alırlarsa da şikayet edip geri alırım. 5 yıllık müşterileriyim onlar kaybeder

Birazdan arayıp konuşacam zaten bankayı.

Bank Asya almıyormuş diye duydum ama doğru mudur? Yukarıda biriside Kuveyt Türk online ekstre ile almıyormuş demiş. İnternet bankacılığı güzel olandan alırım bir kart. Varmı herhangi birisini kullanmış olan, veya kart ücreti almayan başka bir bankayı tavsiye edecek olan?

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği

413 Mesaj
16 Temmuz 2012; 12:03:24 

Şimdi telefonda konuştum bankayla, evet kesicez diyolar. Dedim normal kartlardan alınan paranın bile yasalara aykırı olduğunu biliyo musunuz? Bana verdiği cevap "imzaladığınız sözleşmede ..." diye başlarken kestim sözünü, dedim ki "1. benim yıllar önce imzaladığım sözleşmede böyle bir şey yazmıyordu, 2. imzalamış olsam bile böyle bir şeyi, ülke yasalarına aykırı bişeyi istersen her gün 100 kere imzalayayım bir geçerliliği olmaz".

Avea hatlı bir arkadaşımı bulup içerdeki tüm maxipuanları ona kontör olarak aktardıktan sonra kartı iptal etmeyi düşünüyorum. Bunlarla mı uğraşacam bide ya. Kart ücreti almayan adam gibi bir bankaya geçerim kafam rahat olur.

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği

761 Mesaj
17 Temmuz 2012; 10:14:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Bugün bankaya gideceğim bankamatik kartımı yeniletmek için bu olayı da bir sorayım. Eğer kart ücreti almışlarsa geri alalabiliyormuyuz diye sorayım. Bankadan geldikten sonra tekrar konuya yazarım.

durum nedir hocam

9128 Mesaj
17 Temmuz 2012; 10:17:53 

4155 Mesaj
17 Temmuz 2012; 10:58:45 

quote:

durum nedir hocam

Hocam 20 lira alınacağı doğrudur. Paranın geri alınmasını sormadım ama öğrenci belgesi ile başvurduğumuzda kesilen parayı alınabileceğini düşünüyorum bende. Bizim öğrenci kartları ile diğer kartların arasında bir fark olduğunu düşünmüyorum. Hesap özeti için 1.5 lira olayı ise şu şekilde. Eğer müşteri bankaya gidip müşteri temsilcisinden yazılı olarak ekstre isterse 1,5 lira kesilecek ama bankanın online işlemlerinden ekstre görüntüleme ücretsiz.

236 Mesaj
17 Temmuz 2012; 11:29:09 

quote:

öğrenci belgesi ya da kimliğiyle birlikte bankaya gidip dilekce yazdığınız takdirde alabilirsiniz .

561 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AvantiLazio
17 Temmuz 2012; 11:47:46 

benim haberim yok olaydan eğer o 20 lirayı isterlerse kapatırım kartı öğrenci belgesi dilekçe falan bunlarla uğraşacak halim yok

http://www.youtube.com/watch?v=HPXf-KJvUf8

91 Mesaj
17 Temmuz 2012; 12:39:30 

1 hafta önce bu konuyu dile getrdim sagolsun bazı ilerizekalılar yok hayatın kaydı sen battın gibisinden msjlar attılar. 20 tl 20 tldir. ögrenciyim sonucta o para beni hiç yoktan 1-2 gün rahat götürür. Ben de 3 temmuzda kartı teslim aldım ve bankadan pos cihazına sokup şifre aldım. Hiç bi şekilde atm ye sokmadım müşteri hizmetlerini aramadım kartı kullanmadım.

şlmdi bu kart açık aktif mi ?
20 tl ödemem gerekir mi?
Kartı kapattırmak istesem 20 tl yi ödeyipte mi kapattırablrim(hiç kullamadım)?

3176 Mesaj
17 Temmuz 2012; 12:52:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Slanski48

1 hafta önce bu konuyu dile getrdim sagolsun bazı ilerizekalılar yok hayatın kaydı sen battın gibisinden msjlar attılar. 20 tl 20 tldir. ögrenciyim sonucta o para beni hiç yoktan 1-2 gün rahat götürür. Ben de 3 temmuzda kartı teslim aldım ve bankadan pos cihazına sokup şifre aldım. Hiç bi şekilde atm ye sokmadım müşteri hizmetlerini aramadım kartı kullanmadım.

şlmdi bu kart açık aktif mi ?
20 tl ödemem gerekir mi?
Kartı kapattırmak istesem 20 tl yi ödeyipte mi kapattırablrim(hiç kullamadım)?

Kartı kapattırmak istersen, direk kapattırırsın. Fakat yasa gereği ( nasıl yasaysa artık) öğrenci ve askerlerden kart ücreti alınmıyor, bende kullanıyorum aynı kartı 4 yılımı doldurdum şuana kadar hiç bir ücret kesmediler.

Prestashop Destek
Breaking Bad |Sons of Anarchy | Prison Break | White Collar | Walking Dead |

221 Mesaj
17 Temmuz 2012; 12:59:02 

quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan MCMV

Kartı kapattırmak istersen, direk kapattırırsın. Fakat yasa gereği ( nasıl yasaysa artık) öğrenci ve askerlerden kart ücreti alınmıyor, bende kullanıyorum aynı kartı 4 yılımı doldurdum şuana kadar hiç bir ücret kesmediler.

bende aynı durumdayım kartı aldığım günden beri hiç kullanmadım şifresini bile unuttum.Zaten kartı kapattırmayı dusunuyorum benden kart ücreti isterler mi acaba bu arada okuluda bu yıl bitirdim.

3176 Mesaj
17 Temmuz 2012; 13:01:46 

quote:

Orijinalden alıntı: AngeL101

bende aynı durumdayım kartı aldığım günden beri hiç kullanmadım şifresini bile unuttum.Zaten kartı kapattırmayı dusunuyorum benden kart ücreti isterler mi acaba bu arada okuluda bu yıl bitirdim.

Sanmıyorum çünkü dediğim gibi bu kartta, işletim veya kullanım ücreti diye birşey yok. Doğal olarak karta bir borç binmemiştir. Direk kapattırabilirsin. Ama emin olmak istiyorsanız açın müşteri hizmetlerine bir sorun derim

Prestashop Destek

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Temmuz 2012; 13:01:53 

bu nedir abi ya normalde karttaki nakiti çekerlerdi şimdide kredi kartından çekmişler

10/07/2012 ÜYELİK AİDATI BN 40.00

3176 Mesaj
17 Temmuz 2012; 13:03:57 

quote:

Orijinalden alıntı: AngeL101

Sanmıyorum çünkü dediğim gibi bu kartta, işletim veya kullanım ücreti diye birşey yok. Doğal olarak karta bir borç binmemiştir. Direk kapattırabilirsin. Ama emin olmak istiyorsanız açın müşteri hizmetlerine bir sorun derim

Prestashop Destek

221 Mesaj
17 Temmuz 2012; 13:49:47 

quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan MCMV

teşekkür ederim cevabın için yarın ilk işim bankaya gidip kartı kapattırmak olacak.

1435 Mesaj
17 Temmuz 2012; 18:01:46 

Ben kapattım kurtuldum sizde kapatın

780 Mesaj
17 Temmuz 2012; 18:14:32 

Benden de hesap işletim ücreti kesmiş iş bankası. Öğrenci hesabı ve İş'te Üniversiteli kredi kartı kullanıyordum. 5 Yıldır herhangi bir ücret kesilmemişti. Ertesi gün iadesini istedim, öğrenci belgesi istediler bende iptal ettirdim. Akbank 15 TL alıyor öğrenci kartına onu kullanırım daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ate$ -- 17 Temmuz 2012; 18:14:56 >

232 Mesaj
17 Temmuz 2012; 18:33:26 

benden kesmemişler hayret :D

27 Mesaj
8 Ağustos 2012; 14:37:13 

bendenden kesmediler hayret iş bankasını beklerken go kart 25tl kesti :D şaka gibi aradım iptalini istedim artık iptal etmiyoruz vs.. bahane uydurdular kart aidatının bu sene iptalini gerçeklestiremediklerini ama bi daha gelmesin diye fix karta sizi aktaralım dediler...kabul etmedim ve kartı iptal edin dedim.Tamam dediler ve kartı iptal ettiler...taksitli borcumda vardı. kara kara ne yapıcagımı düşünüyorum...ertesi sabah baktım telefon calıyor arayan finansbank acmadım:D.Aksamüstü bir daha aradılar actım...işte böyle böyle iptal talebiniz olmus efendim cart curt biz kartı iptal etmeyelim sizin 25tl olan kart aidatınızı iptal edelim ve fix karta sizi gecirelim dediler.Geri vites yaptılar...bende kabul ettim dedim bir kac sene sonra bundanda kart aidatı alıcaz demeyin yok wallah öyle billah almıcaz dediler ve onaylattılar inş... hayrlısı olur

Amd X4 16Gb Ram Gerisi teferruat:))))