Şimdi Ara

Referans İstek Mesajı Doldurma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İkinci el bölümünde sattığım ürünler için referans istek mesajı gönderebiliyorum ancak ürünü alan kişi bunu dolduramıyor. Sistem, sanki referans isteği daha önce doldurulmuş gibi aşağıdaki uyarıyı veriyormuş.

Gereğini arz ederim.

Referans İstek Mesajı Doldurma Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 15 Temmuz 2012; 14:26:23 >

• sık kullanımları bari silseydin abi
  • Derhal efem. İşlem tamam.
  • Programcıya iletildi.
  • Teşekkürler hapocod. Her zaman ki gibi ilgilisin.
  • Başka bir ilandan referans alabildim ama bu ilandan hâlâ alamıyorum.
  • 5 gün oldu ama hâlâ bir gelişme yok.
  • Ayrıca, bu bölüme yazmaya ve değiştirmeye çalıştığım bütün mesajlarda şu uyarı geliyor ancak işlem yapılıyor yine de. Ama yaklaşık 40 saniye kadar sonra tepki veriyor sayfa.

quote:

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e31'

Timeout expired

/upload/postpro.asp, line 528
  • Şimdi de bugün 9:58'den sonra mesaj yazılan konular görünmüyor. Bu konuya da Cevaplanan Mesajlarım'dan girdim.

Ne oluyor foruma Allah aşkına! Herşey gitgide daha fazla bozuluyor, düzeleceği yerde.
  • Şu konuyu açalı yarın 1 hafta olacağı halde neden ilgilenilmiyor acaba? Çok mu zor birşey istedim acaba?
  • 9 gün olmasına rağmen sorunum çözülmedi. Çok mu zor birşey istiyorum? Sorun çözülemiyorsa bile en azından onu söyleyin ki ben de başımın çaresine bakayım; burada uğraşmayayım.
  • referans sistemi bendede bozuk satılan ve hala satışta olan ürünler hala referans bekliyormuş gibi duruyor...

satılmayan ama satışta olan üründe bile tekrar referans gönderin seçeneği var...
  • O tarz bir hata daha önce bende de olmuştu ama çabucak düzeltilmişti. Refererans isteği gönder butonu olsa ne olacak ki? Referansı almadığım halde sanki alınmış gibi uyarı veriyormuş sistem. Hadi "Bu bir hatadır dedik" ve çözümü için konu açtık. 10 gündür çözülmez mi bir sorun yahu? Ayıp vallahi.
  • 2. haftaya girmeye 1.5 gün kaldı ama bu konuda ne bir çözüm var, hapocod hariç ne de olumlu veya olumsuz bir cevap. Yalnızca ekran kartı ilanında istediğim referansı alamıyorum. Şu an başka bölümlerde sorun görmedim. Yeni ilan açıp referans istedim, sonuç yine aynı. Acaba sorun, referansı istediğim arkadaşın profilinden kaynaklanıyor olabilir mi? Bir kez olsun şu sorunu halletmek için bakan bir programcı oldu mu acaba, gerçekten merak ediyorum.
  • referansı alınmış olan ilanlarda bile tekrar referans iste seçeneği var ve ne zaman düzelecek diye bekliyoruz.
  • Evet öyle. Ama onun ne zaman düzeleceği çok umurumda değil. Çünkü kullanmayacağım için acelesi yok. Ancak, 13 gün önce sattığım ekran kartının referansını hâlâ alamadım ben. Üstelik ilan güncellemeye kapalı. Referans istek mesajı gönderebiliyorum ancak yukarıda resmini verdiğim şekilde, sanki referansını aldığım ilan için tekrar referans istiyormuşum gibi uyarı veriyormuş. İşin daha da garibi, programcılardan ilgilenen yok. Sanki burda keyfimizden konu açıyoruz. En azından, "Şu kadar zaman içinde sorunun düzelmesini beklemeyin. Soruna ancak şu gün bakabilirim veya sorununuz şu gün çözülür." deyin bari; öyle değil mi? Birtek hapocod, kendisiyle çok alakası olmadığı halde ilgilenmek için birşeyler yazdıysa da onun da elinde olan birşey olmadığı için hiçbir gelişme yok tabi.

• bugün ya da yarın kesin çözülür
  • Sonunda.

Referansını almaya çalıştığım arkadaş bile bunaldı vallahi deneme yapmaktan. Yarın akşama kadar bekleyeceğim bu sebeple. İlginiz için teşekkürler powerstorm.
    Deneme yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz sonucu buraya yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Sonunda.

Referansını almaya çalıştığım arkadaş bile bunaldı vallahi deneme yapmaktan. Yarın akşama kadar bekleyeceğim bu sebeple. İlginiz için teşekkürler powerstorm.
    Deneme yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz sonucu buraya yazarım.

Bu kadar uğraştıktan sonra birde referansı olumsuz veriyormuş bak sen curcunaya.

• Ben ağlarım,
    siz de beni teselli edersiniz o zaman.
    "Bak bu işler fani işler; kendini o kadar yormana değmez." falan dersiniz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.