Şimdi Ara

Metro: Last Light'ın Kapak Tasarımı Belli Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Aynı isimli romandan uyarlanan Metro 2033'ün devamı niteliğinde karşımıza çıkacak olan Metro: Last Light'ın kapak tasarımları belli oldu.

Dün yayınlanan "Enter the Metro" videosu ile olayların başlangıcını gözler önüne seren Metro: Last Light'ın geçtiğimiz hafta İngiltere'de düzenlenen etkinliğine de katılma şansım olmuştu. Bu live action videosu dışında oyuna ait uzun bir oynanış kısmı da gösterildi. Açıkçası bu oynanış videosu beni hem grafiksel hem de oynanış olarak oldukça şaşırtmıştı. Yayınlandığı zaman muhtemelen aynı şaşkınlığı sizlerde de yaşatacaktır.

Oyunun kapak tasarımına baktığımızda ise son dönemde öne çıkan sanatsal çalışmanın kapak tasarımını da süslediğini görüyoruz. Büyük bir M harfi, oyunun adı, bir karakter ve tabi ki yıkık dökük metro tüneli...

• allahım biliyorum otekı oyundan daha ıyı grafıklerı var ama ınsallah bu sefer optımızazyon sorunu olmazdan adam akıllı oynarız ya bu kadarda yuksek sıstem ıstenmezkı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • şaşırtmıştı derken iyi anlamda mı kötü anlamda mı :D
  • Yine grafik harikası olacak.
  • bi ben mi beğenmedim kapağı?
  • Bu kadar mı uzaksınız yaratıcılıktan. Halbuki ne kadar güzeldi Metro 2033
  • thq'nun en iyi oyunu..

• Bu ne abi paint terk gibi
  • yani amma uzattıdnız ha..sanki bu görüntü orjinalmiş gibi konuşuyorsunuz..
    baya belliki küçük boyutu büyütünce bozulmuş..
    alın size orjinal hali detaylı bir şekilde! lütfen biraz bilinçlenelim :)

http://www.google.com.tr/imgres?um=1&hl=tr&sa=N&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbnid=e0FWheXJ7ysmJM:&imgrefurl=http://www.hdwallpapers.in/metro_last_light-wallpapers.html&docid=3zAI4-PNk7OmrM&imgurl=http://www.hdwallpapers.in/walls/metro_last_light-wide.jpg&w=1920&h=1200&ei=hly_T_CnCaK10QXsuN3PCg&zoom=1&iact=hc&vpx=597&vpy=162&dur=919&hovh=177&hovw=284&tx=155&ty=66&sig=108358956120164187765&page=1&tbnh=143&tbnw=198&start=0&ndsp=17&ved=1t:429,r:2,s:0,i:71

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 25 Mayıs 2012; 13:25:01 >

• gayet güzel.

• WooHoo, çok güzel olmuş.

• güzel oyun olacak

• Olumsuz yorum yapanların kendi fikridir. Ancak oyunu anlatan mükemmel bir tasarım bence o kapaktaki renk tonu ve artyom'un yukarıya yani ışığa bakışı çok güzel bir tasvir olmuş

• Güzel olmuş.

• Güzel tasarım oyun da güzel olur kesin.Buna rağmen THQ ekonomik sıkıntıdaymış.

• Güzeeeel,ben beğendim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.