Şimdi Ara

Digitimes: Google Nexus tablet 600.000 üniteyle Haziran'da sevkiyata başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digitimes: Google Nexus tablet 600.000 üniteyle Haziran'da sevkiyata başlıyor

7 inçlik bir iPad mini iddialarının yanında Google'ın da yaz döneminde 7 niçlik bir Nexus tablet piyasaya süreceğine dair iddialar giderek artıyor. 

Google'ın yeni tableti için ASUS'u seçtiği bir süredir farklı kaynaklardan dile getiriliyordu. NVIDIA'nın Kai platformunu temel alacağı düşünülen tabletin 200-250$ arasına konumlanması bekleniyor. 

Digitimes sitesinin kaynaklarından edindiği bilgiye göre Nexus tableti ilk etapta 600 000 ünite ile dağıtıma başlayacak. Cihazın resmi olarak pazara sunulması ise Temmuz ayında gerçekleşecek.

Daha önce Mayıs ayında Google'ın yeni tabletini tüketiciyle buluşturmak istediği ancak tasarım ve maliyetin beklendiği gibi olmadığı için Temmuz ayına sarktığı belirtiliyor. 

Yıl bitmeden 7 inçlik tabletin 2-25 milyon arası bir satış rakamı yakalaması öngörülüyor. 

7 inçlik tablet segmentinin giderek önem kazanmaya başladığı ve yıl sonuna soğru ASUS, Acer ve Samsung'un yeni modelleri ile rekabete katılacağı ifade ediliyor.

• galaxy tab var ama fiyatı 2.250 TL. Gerçi telefon özelliği olduğu için bu kadar pahalı.

• google ve apple parayı koyacak yer bulamayacak yakında bu iki firma ülke satın alırlarsa hiç şaşırmam

• 2-25 milyon arası geniş bir aralık olmuş.

• kim ne derse desin apple
  • Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

• Beyler sakin muhatap olmayin şununla eksiyede basmayin kendiliginden ceker gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnInvited_Guest -- 25 Mayıs 2012; 12:31:21 >
  • Şimdi bunda w8 mi olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

kim ne derse desin apple

bayılıyorum size dewam edin rekabet olmasa android olmasa appel size neler yaptırırdı kimbilir.
    Benim kablom benim girişim benim formatım benim bıdı bıdım diyen bi markayı nasıl bu kadar benim sediniz ya.

• ilk nexus tablet haberinden itibaren takipdeydik zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janparey -- 25 Mayıs 2012; 14:52:40 >
  • o turkiyeye gelince 300-400 dolardan satilir teknomarketlerde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu defa ben Google'dan çok daha ciddi bir araştırma sonucu geliştirilmiş bir cihaz bekliyorum. Ve ardından da çok daha gelişmiş bir Nexus telefon bekliyorum. Benim fikrim bu yönde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu defa ben Google'dan çok daha ciddi bir araştırma sonucu geliştirilmiş bir cihaz bekliyorum. Ve ardından da çok daha gelişmiş bir Nexus telefon bekliyorum. Benim fikrim bu yönde.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

o turkiyeye gelince 300-400 dolardan satilir teknomarketlerde

+1 1000 liradan aşağı zor alırız bu vergilerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

quote:

Orijinalden alıntı: emre1393 o turkiyeye gelince 300-400 dolardan satilir teknomarketlerde

arkadaşlar bu vergi takıntısı nedir bu tablet ve elektronik eşyaların satıldığı diğer ülkeler vergi alınmıyor mu? bir malın maliyetini kabaca üretim+nakliye+satış öncesi sonrası servis ve vergi dersek nasıl bir vergi ki bu amerikada vergi dahil 450 tllik ürün 1100 tl oluyor.diğer paylardan nakliye ve üretim hemen heman aynı olduğunu düşünürsek ve satış öncesi ve sonrası desteğin bizde amerikadaki gibi olmadığıda ortadayken geriye firmaların sömürme anlayışı kalıyor bence

• motorolayı zevk olsun diye mi aldı bu google anlamıyorum

• beklemek lazım..sonuçta google.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obiwan165

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre1393 o turkiyeye gelince 300-400 dolardan satilir teknomarketlerde

arkadaşlar bu vergi takıntısı nedir bu tablet ve elektronik eşyaların satıldığı diğer ülkeler vergi alınmıyor mu? bir malın maliyetini kabaca üretim+nakliye+satış öncesi sonrası servis ve vergi dersek nasıl bir vergi ki bu amerikada vergi dahil 450 tllik ürün 1100 tl oluyor.diğer paylardan nakliye ve üretim hemen heman aynı olduğunu düşünürsek ve satış öncesi ve sonrası desteğin bizde amerikadaki gibi olmadığıda ortadayken geriye firmaların sömürme anlayışı kalıyor bence

+1 cani sikilian hukumete devlete laf atiyor vergi tamam cok ama abarti degil ,asil suc fahis fiyat koyan disbirtorlerde, ,yoksa nokia n8 n9 ideos x5 bunlar ayni fiyattan satilabiliyor TR de niye digerleri 2 kati oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

Orijinalden alıntı: obiwan165
    quote:

quote:

+1 cani sikilian hukumete devlete laf atiyor vergi tamam cok ama abarti degil ,asil suc fahis fiyat koyan disbirtorlerde, ,yoksa nokia n8 n9 ideos x5 bunlar ayni fiyattan satilabiliyor TR de niye digerleri 2 kati oluyor?

Serbest piyasayı kaldırsınlar o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: M@rtin

quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

kim ne derse desin apple

bayılıyorum size dewam edin rekabet olmasa android olmasa appel size neler yaptırırdı kimbilir.
    Benim kablom benim girişim benim formatım benim bıdı bıdım diyen bi markayı nasıl bu kadar benim sediniz ya.

Hocam apple fanlığından değil bu yorumu atıp eksi almayı seviyorum sadece süper oluyor :). Yoksa hiç apple ürünü kullanmadım şu ana kadar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.