Şimdi Ara

PEUGEOT 301-ANA KONU (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.074
Cevap
54
Favori
638.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde ufak bir kaza yapınca aracı servise verdim, yerine yedek araç verdiler Ford Fiesta. Adamlar çok düşüncesiz, öyle bir yalıtım yapmışlar ki kapılarda, içeride havasızlıktan ölecektim :) . 140-150 ile gittim ne ses geldi kapılardan ne de rüzgar. Halbuki bizim 301de 140 ile giderken püfür püfür içerisi çok havadar oluyor :D hiç havalandırmayı açmadan gidebiliyorum!
  • quvardci Q kullanıcısına yanıt
    Gönderiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiğiniz linke bu saat itibari ile mesaj attım.Bilgilendiren arkadaşlara teşekkür ederim.Bu arada hız sabitleyici rampa aşağı işlevini koruyormu?Misal cc'yi 100
    km.ye sabitlediniz rampa aşağı aracın ağırlığı ile gittikçe ivme kazanıyor mu yoksa belirlenen hıza riayet ediyor mu?Kazasız ve mutlu yolculuklar.
  • quvardci Q kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme mesajınız için teşekkürler.
  • @koraycan677
    teşekkürler

@Leadsoldiers
    rica ederim, ilginiz için teşekkürler.

@tek-tek
    @Büyük R
    @Karizmatik Hoca
    @quvardci
    @phaeton26
    @koraycan677
    @Leadsoldiers

son liste bu şekilde arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quvardci -- 22 Şubat 2014; 15:32:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • destek verelim arkadaşlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_61239085/mpage_13/f_//tm.htm#88195371

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quvardci -- 22 Şubat 2014; 15:45:49 >
  • tek-tek T kullanıcısına yanıt
    Peugeot merkeze bu yolla biçok başvurum oldu hiç maille geri döndükleri olmadı.

her seferinde telefon ile aradılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quvardci -- 22 Şubat 2014; 15:48:46 >
  • paylaşım yaptığım forumda da başvurusu sayısı artıyor yavaş yavaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: quvardci

Peugeot merkeze bu yolla biçok başvurum oldu hiç maille geri döndükleri olmadı.

her seferinde telefon ile aradılar.

Bana 1 gün içinde mail ile döndüler ama sanki mailde otomatik bir cevap gibi sanırım herkese aynısını gönderiyorlar herhalde.En yakın servise başvurun yazmışlar sanki biz bilmiyoruz servise gitmesini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün peu. türkiye den arandım ve sorunum dinlendikten sonra bayi yönlendirdiler ve bayi de aradı inceleme için randevu istedikler haftasonu gideceğim bakalım ne olacak (:

Birlikten güç doğar ...
  • Merhabalar,arkadaşlar bugün Peugeot İstanbul'dan arandım.Rahatsızlıklarımızın farkında olduklarını kapı fitillerinin servis tarafından güçlendirilebileceği ancak yapılacak işlemlerin tam anlamıyla sorunun giderilme garantisi olmadığını ancak Peugeot'un bu konuda çalışmalar yaptığını ilettiler.Servislerde yapılacak işlemlerle ilgili işlerin ekonomik boyutu ile ilgili bir bilgi verilmedi.26 şubat tarihinde servise gideceğim gelişmeleri burada paylaşırım.Kazasız mutlu yolculuklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük R

Bugün peu. türkiye den arandım ve sorunum dinlendikten sonra bayi yönlendirdiler ve bayi de aradı inceleme için randevu istedikler haftasonu gideceğim bakalım ne olacak (:

Birlikten güç doğar ...

işte bu güzel haber.

bu arada paylaştığınız forumdan da mesaj atanlar oldu bir kez daha teşekkürler.
  • SERVİSE GİDENLER OLDU MU ?
  • Daha önceki gönderdiğimde internette veya bilgisayarda sorun var gibiydi hatta haftasonu format attım, sanırım ulaşmamış mesajım.

dün gece saat 3 gibi tekrardan mesaj attım, öğleden sonra genel merkez tarafından arandım,
    görüşmemizin ardından servis aradı ve yarın için randevu aldım.
    çok hızlı gelişti süreç.
    bakalım nasıl sonuçlanacak süreç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leadsoldiers

Bu arada hız sabitleyici rampa aşağı işlevini koruyormu?
    Misal cc'yi 100 km.ye sabitlediniz rampa aşağı aracın ağırlığı ile gittikçe ivme kazanıyor mu yoksa belirlenen hıza riayet ediyor mu?Kazasız ve mutlu yolculuklar.

CC Rampa aşağı hızını korumaz, aracı frenlemez.
    belki çok üst düzey araçlarda vardır ama ben A,B,C,D sınıfı araçların hiçbirinde böyle bir cc olduğunu duymadım.
    göstergedeki hız göstergesi yanıp söner belirtilen hız aşıldığında uyarmak için.
    kazasız belasız sürüşler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quvardci -- 25 Şubat 2014; 20:00:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraycan677

Gönderiyorum

geri dönüş oldumu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek-tek

sizlere de gelen mailde "konu ile alakalı en yakın servisimize uğrayınız" gibi bir cevap mı var arkadaşlar?

son durum nedir? telefon ile geri dönüş oldumu acaba?
  • Servise gidecek arkadaşların bana özel mesaj ile ulaşmalarını rica ediyorum.
  • Evet arkadaşlar dediğim gibi bugün servise gittim ve aracımı bıraktım.
    Aracımın ön camlarına garanti dahilinde işlem yapıldı.
    Aracımın başında kalamadım.
    servisteki arkadaşın söylediğine göre fitiller değişmedi, fitiller sökülüp altlarına izolasyon tarzında bi işlem yapılmış.
    teslim aldıktan sonra test ettim, rüzgar sesi azaldı, tabiki %100 değil eskisine göre baya iyi.

sizlere de mutlaka servise gitmenizi öneririm.
  • Karizmatik Hoca kullanıcısına yanıt
    Aynen sandero blackline gerçekten iyi yol tutuyor,belki ön yargılı olanlar buna inanmayacaklar ama doğru.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.