- x
evim şahane deki istanbul esnafı!!!
31 Cevap10418 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3744 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:43:19 

arkadaşlar bu programı takip edeniniz varmi bilmiyorum.ben takip ediyorum.kendim esnafım.bu programı hayretler icinde izliyorum.bu programın bi dalverası oldugu kulağıma geldi ama daha ne oluyor ne bitiyor bir turlu cıkaramadım.
sormak istediğim konu istanbul esnafı mesala 1 milyar 200 tl bir urunde pazarlık yaparak 600 e 500 e cok rahat hic zorlanmadan aliyorlar.bunuda tv den gosteriyorlar.oralarda bu işler gercekten boylemi?bu programa eşi dostu veya komşusu katılan varmi?esnafla gecen muhabbeti cok merak ediyorum.mesala 340 milyona hali begeniyorsunuz.100 milyona aliyor kadın halıyı.ne iş?

205 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:44:42 

Bende programı 2-3 kere izledim. Gerçekten ne ayak o ya :D

^^

40 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:45:55 

Bizim bi arkaba katildi. Pazarlik olayi sadece olayi ilginc kilmak icin yapilan bi atraksiyon. Fiyatlar daha en Bastan belli. Sadece ilgi cekme amacli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

817 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:46:09 

Yarışmacının tv karşısında yaptığı pazarlık tamamen göstermelik.
Zaten önceden program ekibi tarafından malzemelerin fiyatları belirleniyor,verilecek son fiyat belirleniyor hatta ürünlerin ücreti bile veriliyor.
Geriye yarışmacının rol yapması kalıyor.

291 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:48:08 

Bide Ev sahipler çok saçma sapan hareketler yapıyor.

344 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:48:17 

rol icabı göstermelik yapıyorlar sonra parayı tamamlıyolardır.Bende o programı takip ediyordum sonra baktım sırf zenginlerin evine gidiyorlar sonra 1 tane kapalı kadın katılmadı hep böyle evi olan paralı bullu evlere gidiyorlar bıraktım izlemiyorum

339 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:48:29 

Şimdi şöyle bir şey var bazı işlerin kar oranı yüksektir.Onun için rahatlıkla pazarlık yapabilirsin.Hele ki elinde ki para nakitse o zaman senden iyisi yoktur.Ay sonunu yada başını bekleyip parayı bankadan almak varken sıcak eline almak daha iyidir esnaf için.Bunun için karından kısarak fiyat düşürebilir.

4378 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:53:00 

o değilde hiç fakir birisi yok hep zenginler var yarışmalarda

Astra J 180 hp

3744 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:53:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

Şimdi şöyle bir şey var bazı işlerin kar oranı yüksektir.Onun için rahatlıkla pazarlık yapabilirsin.Hele ki elinde ki para nakitse o zaman senden iyisi yoktur.Ay sonunu yada başını bekleyip parayı bankadan almak varken sıcak eline almak daha iyidir esnaf için.Bunun için karından kısarak fiyat düşürebilir.

hocam 1200 tl lik urunu 500 tl nakit vermenin ne tarafı iyidir soylermisin bana?varsın malım raf da dursun.hem hangi malın kari okadar yuksektirki 1200 den 500 e dusunce kar edebilcek.hemen bugun o işe gireyim.

378 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:56:45 

Ben eşya alsam 2 haftaya gelir adamlar 3 günde alıyor eve bile koyuyor.Belli bit yeniği olduğu,pazarlıkta öyle

339 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:57:54 

Dediğinizde haklı olabilirsiniz o kadar pazarlığı kimse yapmaz,şov olabilir.Ama karı yüksek iş isterseniz tekstil var.Bir ürün sezon başında 200 liradır sezon sonu aynı ürünü 50 liraya bile alabilirsiniz.

4633 Mesaj
24 Mayıs 2012; 20:58:57 

Çok iyi anlamam ticaret işlerinden ama ben anlaşmalılar diye düşunuyorum. Zaten alışveriş yaptıkları yerler genelde toptancılar..

Steam ID : ilhan_j0 (DOTA 2 - Counter Strike : Global Offensive)
Origin ID : j0ffline (FIFA 15 - Battlefield 3)
Uplay : CookinSmoke (The Crew)
-
Fan of :
Galatasaray - 2Pac - Kobe Bryant
-

2667 Mesaj
24 Mayıs 2012; 21:04:41 

bi oyun dönüyor bazen katılan yarışmacıların rol yaptığı çok belli arada bir açar izlerim ben çok zenginlerin katıldığını görmedim fakirlerde vardıda o pazarlık olayı insanın aklı almıyor en azından ben hiç öyle pazarlık yapamadım yapabilen varsa taktik versin yalnız yaptıkları ev gerçekten çok güzel oluyor o ayrı

704 Mesaj
24 Mayıs 2012; 21:10:53 

bari ev yapıyosunuz fakir birinin evini yapında faydası olsun.. vakit oldukça izlerim beğeniyorum programı

2431 Mesaj
24 Mayıs 2012; 21:15:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

o değilde hiç fakir birisi yok hep zenginler var yarışmalarda

benim denk geldiklerim hep evleri bakımsız , durumu olmayan insanlardı.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

3744 Mesaj
24 Mayıs 2012; 21:20:07 

hergun seyrederim.istanbulun orta kesim evlerine gidiyorlar.ne gece konduya gitttikleri var.ne şato ya.

433 Mesaj
24 Mayıs 2012; 21:20:46 

Fakir insanların evlerini asla yapmazlar çünkü fakirin evinde merak edilen bir şey yok şimdiki izleyiciler o programı kadının evinde ne varmış ne yapmış ne giymiş onu merak ediyor ve izliyor.Haliyle bu tür insanlara yapıyorlar...

Derine, derine daha derine, adımı kazı derine.
I ❤ Google

4633 Mesaj
24 Mayıs 2012; 21:21:04 

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

hergun seyrederim.istanbulun orta kesim evlerine gidiyorlar.ne gece konduya gitttikleri var.ne şato ya.

Aynen ..

Steam ID : ilhan_j0 (DOTA 2 - Counter Strike : Global Offensive)
Origin ID : j0ffline (FIFA 15 - Battlefield 3)
Uplay : CookinSmoke (The Crew)
-
Fan of :
Galatasaray - 2Pac - Kobe Bryant
-

257 Mesaj
24 Mayıs 2012; 21:30:35 

fırsat buldukça gece tekrarını izliyorum. Dikkat ettiyseniz alışveriş yapılan dükkanlar genelde aynı.Bunlar sanırım mimar'ın malzeme aldığı yerler. mesela parke alınan 2 yer var. büyük olasılıkla yarışmacılar rol yapıyor çünkü evlerin hemen hepsinin profesyonel seçimlerle dekore edildiği belli. yani demek istediğim iç mimari de malzemelerin uyumu önemli, malzemeler,renkler,vs filan önceden mimari ekip planlıyordur diye tahmin ediyorum.Yarışmacıların hepsinin bu uyumu yakalaması zor .bir de dikkat ettiyseniz evlerin çoğu birbirine çok benziyor dekorasyondan sonra, bu da malzeme seçimlerini mimari ekibin yaptığını gösteriyor bence. Sonuç olarak başarılı. ama daha uygun maliyet olabilir mi evet

2536 Mesaj
24 Mayıs 2012; 21:46:58 

Bir blogum bu program ile ilgili konu açtım adam diyarbakırdan adanadan eskişehirden mesaj yazıyor banada gelin diye.

Bende artık yazmaktan yoruldum anlamıyorlar bu program sadece istanbulda yapılıyor anlayın artık bunu ama suç programı yapanlarda demiyorlar sadece istanbula gidiyoruz başka yerlere gitmiyoruz diye

2667 Mesaj
24 Mayıs 2012; 21:50:25 

quote:

Orijinalden alıntı: lexuss

fırsat buldukça gece tekrarını izliyorum. Dikkat ettiyseniz alışveriş yapılan dükkanlar genelde aynı.Bunlar sanırım mimar'ın malzeme aldığı yerler. mesela parke alınan 2 yer var. büyük olasılıkla yarışmacılar rol yapıyor çünkü evlerin hemen hepsinin profesyonel seçimlerle dekore edildiği belli. yani demek istediğim iç mimari de malzemelerin uyumu önemli, malzemeler,renkler,vs filan önceden mimari ekip planlıyordur diye tahmin ediyorum.Yarışmacıların hepsinin bu uyumu yakalaması zor .bir de dikkat ettiyseniz evlerin çoğu birbirine çok benziyor dekorasyondan sonra, bu da malzeme seçimlerini mimari ekibin yaptığını gösteriyor bence. Sonuç olarak başarılı. ama daha uygun maliyet olabilir mi evet

ama adamlar yapıyormu yapıyor adamlar dükkanının reklamını yapıyor atıyorum büyükçekmecede bi evi yapıyorlar kadın ümraniye modokoya gidiyor yada kartala amaç dükkanın reklamını yapmak pazarlıktada bu fiyata satılıyormuş aa gidip alalım mantığı var

3744 Mesaj
24 Mayıs 2012; 21:57:52 

bu arada fark ettinizmi bazı kadınlar mimar a fena sarıyorlar.tv onunde atlayacaklar nerdeyse.tv olmasa ...bu kadınlar tam seytan.

257 Mesaj
24 Mayıs 2012; 21:58:23 

quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

ama adamlar yapıyormu yapıyor adamlar dükkanının reklamını yapıyor atıyorum büyükçekmecede bi evi yapıyorlar kadın ümraniye modokoya gidiyor yada kartala amaç dükkanın reklamını yapmak pazarlıktada bu fiyata satılıyormuş aa gidip alalım mantığı var

evet güzel yapıyorlar hocam pazarlıklar yalan bence, yani bu fiyata satıyorlarmış hadi alalım diyenler hayal kırıklığına uğrayabilirler

3744 Mesaj
24 Mayıs 2012; 22:00:01 

quote:

evet güzel yapıyorlar hocam pazarlıklar yalan bence, yani bu fiyata satıyorlarmış hadi alalım diyenler hayal kırıklığına uğrayabilirler

yerler nerdeyse belli.bi gun gidicen o parkeciye halıca, hadi bakalım ver 100 tl ye halı diycen.

257 Mesaj
24 Mayıs 2012; 22:04:35 

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

yerler nerdeyse belli.bi gun gidicen o parkeciye halıca, hadi bakalım ver 100 tl ye halı diycen.

onlar da bu fiyatlarımız evim şahane'ye özel sizin için fiyatlandırmamız farklı diyecekler

1434 Mesaj
24 Mayıs 2012; 22:16:09 

quote:

onlar da bu fiyatlarımız evim şahane'ye özel sizin için fiyatlandırmamız farklı diyecekler

1495 Mesaj
24 Mayıs 2012; 22:17:31 

birkaç kere dükkanlarda denk geldim arkada evim şahane ile ilgili birşeyler vardı yazıyordu
o dükkanlar tamamen anlaşmalı yoksa adamı döverler

44 Mesaj
24 Mayıs 2012; 22:21:48 

Ben de fakir birisine rastamadım,hatta bi ara kendi paralarıyla döşüyorlar evi diye düşünüyordum.12.00 liraya bir odayı donatıyorlar millet 12.00'e 3 odayı donatır.Ayrıca yarışmacılar hep renkli kişilikler.Biz de çağırmayı düşündük ama bize o piyango vurmazz!

SÖZELCİLER BURAYA (Sorular,Bilgi Paylaşımı vs) 2013 Yeni Konu

... ama ona ceketimi verme önerimi reddetti.belki de onun dünyasında mevsim yazdı...

493 Mesaj
24 Mayıs 2012; 22:24:53 

pazarlıgi yapanlar neden bayan sanıyosunuz asıl pazarlık kamera arkasında

ÖZGÜRLÜĞÜN EN BÜYÜK DÜŞMANI, HALİNDEN MEMNUN KÖLELERDİR...

2607 Mesaj
24 Mayıs 2012; 22:27:49 

Anlamadığım şey neden mimar? Yıl 2012 insanlar hala başkasının mesleğinden para kazanıyor. Doğru dürüst kendi işini yapan mimar görmedim. Anca içmimarlık yapmaya çalışsınlar, dekorasyonla uğraşsınlar...

"Burası bir donanım forumudur!"
Apple iPod Touch 8GB with Jailbroken! & Nano 6th 8GB with Creative Ep-630
Canon PowerShot SX230HS
Seat Team Cordoba 1.4 TDi
Cowon D2 4GB
Nexus 4 Black & iPhone 5S White

2667 Mesaj
24 Mayıs 2012; 22:56:53 

quote:

1168 Mesaj
10 Eylül 2012; 16:07:25 

ben de bu aralar evim şahaneye sardım, söylendiği gibi insanlar evi gördüğü zamanki şaşkınlık rolu ve yaptıkları senaryo gibi, pazarlık olayı da gerçekten en aşağı indirim 200-300 TL ben bu alışverişin yapıldığı alibeyköydeki yerde 30 TL indirim alacağım diye neredeyse esnafla kavga edecektim... nerede 200-300 TL.

Birde bu avcılardaki alışveriş yaptıkları koltuk takımı aldıkları yeri bilen var mıdır?

Web de LamborghinistanbuL http://lamborghinistanbul.com
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » evim şahane deki istanbul esnafı!!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.598