Şimdi Ara

Samsung'dan çift sim kart girişli akıllı telefon: Galaxy Ace Duos

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Samsung, iki farklı GSM operatörü kullananların yardımına koşan Galaxy Ace Duos modelini tanıtarak ''Duos'' ailesini genişletiyor. GSM şebekesi ve HSPA (HSDPA: 7.2 Mbps) alt yapısı desteği sunan Galaxy Ace Duos, 832 MHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemciden (işlemcinin türü belirtilmemiş) ve 512 MB RAM'den güç alıyor; Android 2.3 Gingerbread işletim sistemini kullanıyor. Akıllı telefonun işletim sistemine TouchWiz arayüzü eşlik ediyor.

3.5-inç boyutunda - 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekrana ve 3 GB dahili flash belleğe yer verilen akıllı telefonun kapasitesi microSD kartlar aracılığıyla arttırılabilmekte. Wi-Fi, GPS ve Bluetooth üçlüsüyle donatılan akıllı telefon, 5 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor.

Son olarak 1300 mAh'lik bataryası bulunan Samsung Galaxy Ace Duos'un, haziran ayından itibaren Rusya'dan başlayarak, Avrupa, Güneydoğu Asya, Güneybatı Asya, Latin Amerika, Ortadoğu, Afrika ve Çin'de satışa sunulması planlanıyor. Fiyata dair bilgi ise verilmemiş.

• Ace 2 ye çift sim kart koyaydı bir taşla 2 kuş vururdu
  • RAM olarak iyileştirmişler ama kameraya neden flaş koymazlar hala anlamıyorum.

• 320 x 480 bune ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Ace 2 ye çift sim kart koyaydı bir taşla 2 kuş vururdu

sadece çift sim kart olması o telefonun daha az satılmasına sebep olurdu.

• Bune ya 1.300 nah batarya dalga mi geciyosub

• Wi-Fi, GPS ve Bluetooth üçlüsüyle donatılan akıllı telefon, 5 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor.

• Kameraya flash koymak bu kadar zor mu telefon üreticileri için ?
    Onun dışında çift sim kart kullanmak isteyen ama Çin malı,ne olduğu belirsiz cihaz almam diyen kişiler için güzel bir cihaz gibi duruyor.

• nedir bu samsungun ace ısrarı

• tek sim kartlı ama birisi gsm birisi CDMA teknolojini kullanarak çalışır türkiyede GSM kısmı kullanılır diğer şebeke türünden ülkemizde yok
    amerika çin ve rusya da var sanıyorum
    amerikada verizon oparötörü kullanıyordu
    telefon çift sim kartlı değil
    Haber yanlış.

• Slm Galaxy ace 5838i kullanıcısıyım ... ekranın sag üst köşesinde simkart işareti var ve açınca telefonu simkart dolu diyor .. bu bir problem oluşturur mu? nasıl giderebilirim bunu cevaplar için şimdiden teşekkürler..

• Çinmi Örjinalmi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.