Şimdi Ara

DiRT: Showdown'ın İnceleme Puanları Olumlu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Codemasters'ın adını, Codemasters Racing olarak değiştirmesinden sonra karşımıza çıkan ilk DiRT oyunu olan, DiRT: Showdown, serinin severleri tarafından yoğun eleştiri almıştı. Bu eleştirilerin nedeni ise oyunun gerçekçilik havasından sıyrılarak biraz daha hareketli bir hal alıyor olmasıydı.

Oyunun sizlerden aldığı puanları bilemiyoruz fakat ünlü oyun siteleri tarafından yapılan incelemeler sonucu  aldığı puanlar ortalamanın üzerinde. Genel olarak diğer siteler tarafından beğenilen yapıma 7'nin altında verilen tek puanı ise IGN vermiş. İnceleme puanlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Eurogamer - 8

Strategy Informer - 8.5

EDGE - 8

Gamespot - 8

The Sixth Axis - 7

IGN - 6

Videogamer - 7

Nowgamer - 8.1

OPM - 7

OXM - 7

God is a Geek - 8

IncGamers - 8

ShopTo - "İyi"

• guzel dırt serısı nezaman kotu olmus ki zaten..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2 ve 3 e göre kötü

• çok yüksek olmasını beklemiyordum zaten tahminim 7,5 ve 8,5 arası olması yönündeydi..
    zaten çokda fazla araç sayısı olmayıp belli bir oynanış üzerinden ilerleyen bir oyundan 9-10 puan beklemek yanlış olur..
    benim gibi yarış sever herkesin oynaması gereken oyunların başında gelen bir yapım..
    Codemaster bu işe iyikide el atdı..ilerleyen zamanlarda çok daha güzel oyunlar gelecektir.

• ıgn 6 vermiş sanki biraz düşük vermiş gibi bence en kötü 7 olmalıydı

• İgn abartmış bana göre 8.5 puanlık oyun en çok zevk aldığım dirt oyunu oldu.

• Ign 6 cok düsük vermis.En kötü tahminimce 7.5 olmalıydı.Oyunu begendim zevk aldım.

• Demosu ve videolarıyla Dirt serisinin en saçma sapan oyunu olduğunu düşünsem de Tam sürümü oynamadan kesin konuşmamak lazım .

• quote:

Orijinalden alıntı: mj 23

2 ve 3 e göre kötü

2 ve 3 ile alakasız olan bir oyunu 2 ve 3 le nasıl karşılaştırıyorsun ?

• ben zerre kadar sevemedim bu oyunu ya bu kadar mı basitlik olur firma codemaster olmasa sıfırdan bir oyun yapın deseler heralde en basit bu şekilde bir oyun yapılabilirdi 0 kontrol arabanın kontrolünün sizde olduğunu hissettirmiyor.

• Beyler ben oyunu oynama fırsatı yakaladım,bence paranıza kıymayın... Dirt serisine yakışmayan bir oyun olmuş.

• İGN her yeni yetme oyun gibi gereken cevabı yine vermiş , yine vermiş.
  • dirt3 te dirt serisini batırdılar.showdown ilede iyice ağzına s.çtılar.ben olsam 5 puandan daha fazla vermezdim.ign in puanını doğru buluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sheldoncooper

quote:

Orijinalden alıntı: mj 23

2 ve 3 e göre kötü

2 ve 3 ile alakasız olan bir oyunu 2 ve 3 le nasıl karşılaştırıyorsun ?

İNCELEME PUANLARINDAN BAHSEDİYORUM HERALDE BAŞLIK NEY ONA GÖRE YORUM BUNU ANLAYAMAYACAK KADAR ACİZ MİSİNİZ BİRDE EKSİ BASMIŞ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.