Şimdi Ara

2013 de çıkacak YENİ TOURNEO CONNECT (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
155.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar onu bunu bılmem bendekı connnect 2008 110 luk beyaz
    aracta orjınal ön koltuk ısıtma ve webosta(3 farklı zaman ayarlı) var
    eskı kasa olup yenılerde bıle olmayan ozellıkler var aracımda ayrıca ön cam ısıtma ve asr mevcut dıgerlerı standart.
    yenı kasada bakalım neler var
  • Arka cam açılacak şekilde gözüküyor fotolardan, cam iki parça çünkü. Tamamı çamurluk girintisi yüzünden kapıya sığmayacağından tam o hizadan ikiye bölünmüş cam, standart binek araçlardaki hadise işte :)
  • çok farklı geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokkan1983

Arkadaşlar onu bunu bılmem bendekı connnect 2008 110 luk beyaz
    eskı kasa olup yenılerde bıle olmayan ozellıkler var aracımda ayrıca ön cam ısıtma ve asr mevcut dıgerlerı standart.

Eski kasada olup da yeni kasada olmayan bir özellik yok. İklim paketli araç almışsiniz yeni kasada yok mu saniyorsunuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kasa almak için biraz beklenmeli diye düşünüyorum, hiç olmassa çıktıkdan sonra ikinci senesinde alınır. Hemen atlamamak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokkan1983

Arkadaşlar onu bunu bılmem bendekı connnect 2008 110 luk beyaz

110 luk cpnnectlerde koltuk ısıtma mı var? ben sadece deri koltuk binek arabalarda var biliyorum
  • yeni connectler İspanya da ve focus üzerine üretilecekmiş o zaman o aracın donanım paketleri olur herhalde üzerinde. sesli konut otomatik park gibi . bir türlü anlamadığım neden şimdi ki kasay 1.6 dziel koyulmadığı

• ford yetkili satıcısıyla görüstüm 2013 ün kasım ayında yeni tourneo connect titanium olarak piyasaya cıkacak fiyatı 45 bin ila 50 bin arasında olacak 1.6 motor secenegiyle ruhsatta hususi olarak kayıt yaptırılabilecek. donanım olarak cruse control şerit takip sistemi otomatiik arka camlar bagımsız süspansiyon bluetooth ön arka park sensörleri şehir içi takip otomatik frenleme sistemi cok fonksiyonlu yol bilgisayarı aldığım bilgiler bunlar

bende 2010 110 ps glx plus paket var yeni cıkacak olan bu arac cok hosuma gitti cıkar cıkmaz değişmeyi planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukcankara

quote:

Orijinalden alıntı: brkgyk452

bende connect kullanıcısıyım. aracımdan çok memnunum . konfor, güç, güvenlik. sınıfında 1 numara . bu 2013 connectin önü dobloya arkasıda dacia logan mcv ye benzemiş :D

yok daha neler :) ne doblo ile ne de logan mcv ile uzaktan yakından alakası yok

ne biliym benzettim işte
  • harika gerçekten,geniş ve herşeyiyle güzel.hayırlı olsun.
  • Harika gerçekten.
  • Bir çizimde Caddy gördüm,

diğerinde Doblo gördüm,

diğerinde Transporter gördüm.

Ama hala Connect göremedim

Sağdan soldan bakarak yapmışlar sanki
  • eminmisiniz bu aracın geldiğine, fordun getirtemediği aracı kişiler özel olarak a.b.d. den getirterek satabiliyor mu? ilginç....
  • İlan yalan. Henüz yurt dışındada satışı başlamadı diye biliyorum fuarlarda tanıtımları devam ediyor...
  • JasoNBuraK kullanıcısına yanıt
    silver de olan konfor focusta yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanedar34

silver de olan konfor focusta yok

Bindiğin focusta bir sıkıntı var belli kı. 9 senedir connecte binen biri olarak söylüyorum konforda focusu yakalaması imkansız. Gereksiz fanatiklik yapmayalım..

Onu geçtim, silverin konforu etkileyecek ne farklılığı var da böyle bir kanıya vardın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 2 Ekim 2013; 1:18:03 >
  • focusum yok ama biliyorum
    silverda binek araçlarda olan her özellik var

bi connect 90 ps veya lx ile glx silverı yan yana koy anlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanedar34

focusum yok ama biliyorum
    silverda binek araçlarda olan her özellik var

bi connect 90 ps veya lx ile glx silverı yan yana koy anlarsın

Konfor demek donanım demek değildir. GLX'e biniyorum zaten. Kazık gibi alt takımla ne konforu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.