Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII, Türkiye turuna çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
10.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy SIII, Türkiye turuna çıkıyor

30 Mayıs'ta Galaxy SIII modeli için ülkemizde görkemli bir lansman etkinliği yapacak olan Samsung, yeni bir sürprizini daha Türk teknoloji severleri için duyurdu.

Facebook sayfasından yapılan duyuruya göre lansman öncesi Galaxy SIII modeli kısa bir Türkiye turuna çıkacak.

4.8 inç büyüklüğünde Super AMOLED HD ekran, 1.4GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Exynos Quad 4 işlemci, 1GB RAM, 16GB/32GB/64GB depolama kapasitesi, 2100mAh batarya, Android 4.0 işletim sistemi, S Voice gibi pek çok önemli özellik Galaxy SIII modelinde sunuluyor.

Galaxy SIII modelinin görücüye çıkacağı üç il İstanbul, Ankara ve İzmir olacak. Model 24 Mayıs'ta İstanbul'da, 25 Mayıs'ta ise Ankara ve İzmir'de gün boyu meraklılarıyla buluşacak. 

Ülkemiz için 12 Haziran'a ön sipariş alınan model için sabırsızlananlar aşağıdaki alışveriş merkezlerinde ve operatör iletişim merkezlerinde ön inceleme yapma imkanına sahip olabilecekler.

1) Buyaka AVM Mobile Plaza- İstanbul

2) Palladium AVM Mobile Plaza - İstanbul

3) Trump Towers AVM Mobile Plaza - İstanbul

4) İstanbul Forum AVM - İstanbul

5) Panora AVM Mobile Plaza - Ankara

6) Turkcell Kanyon - İstanbul

7) Turkcell Bağdat Cad. - İstanbul

8) Vodafone İstinyepark - İstanbul

9) Vodafone Ankamall -Ankara

10) Avea İstiklal Cad. Teknoloji Merkezi - İstanbul

11) Avea Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi - İzmir

• Geliyor dev ,samsung son 1 yildir fiyatlari cok sisirdi ,note ,nexus,s3 bunlar haddinden fazla pahali

• keske antalyayada gelseydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea çalışanı olarak söylüyorum,uzun süredir bu cihaz için çalışmalar sürüyor,ben oteldeki eğitimine gidemedim ama cihaz personelle tanıtıldı ve kullandırıldı..şu an belli değil ama sözleşmeyle satabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

keske antalyayada gelseydi

aynen
  • gidip görebilecek bir trump var buyaka Allah'ın dağında
  • ayagima gelseydi bakardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Geliyor dev ,samsung son 1 yildir fiyatlari cok sisirdi ,note ,nexus,s3 bunlar haddinden fazla pahali

vergiler yüksek,Samsung veya üreticilerin suçu yok yurt dışı fiyatı 600euro high end bir telefon için gyet yerin bir fiyat ama lanet olsun Türkiyedeki vergilere,
    iletişim çagındayken alınan vergiye bak:%25 özel iletişim vergisi
    %18 KDV
    %5 ÖİV (Mobil internet erisim hizmeti için alınan vergi (illa bir yerden alacaklar ya))
    %20 cep telefonu cihaz alımlarında
    13.2tl Telekomünikasyon kurumu ruhsat ücreti
    ee adamların yapacağı bişey yok bu ürün yurt dışında 1200-1400tlye satılarak kar ediliyor.
    Bizim burda yaklaşık 600-800Tl arasında vergi ödüyoruz.Samsung napsın...

• Acele etmeyin arkadaşlar. iPhone 4 çıktığında 3.500 TL'ye bile satılmıştı ama 2 ay kadar önce bir arkadaşım 1.700 TL'ye aldı. Acele etmeniz, kesenize zarar; sabretmeniz ise başta nefsinize zor gelse de, kesenize yarardır.
  • keşke adana'ya da gelseydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 23 Mayıs 2012; 23:48:53 >
  • Ya bu telefonları yurt dışından getirip satan siteler var. Onlarda IMEI numarası kayıtlı değilse kapanma sorunu falan olur mu, veyahut aşılabilen bir sorun mudur? (farklı bir telefondan imei kopyalşamak gibi). Bilen birileri varsa bana PM'den yazabilirse sevinirim. Telefonu istiyorum ama bu fiyatları verirsem ciddi kazık yemiş gibi hissedicem. Bu nasıl bir farktır ya!

• :) Palladium AVM Mobile Plaza - İstanbul evimin yanı çok şanslıyım almayı düşündüğüm cihazdı

• olm bak git

• sony xperia s çıkalı kaç ay oldu adamlar daha teşhire koymadı incelenmesi için. Samsung ise satışa çıkarmadan cihazları teşhire koyuyor pazarlama taktiği işte bu. Birde üzerine konseler vs. Samsung un TR ye önem vermesi çok önemli, çünkü türk müşteri ilgi istiyor pofpoflanmak istiyor. Diğer firmalar Türkleri İkinci sınıf müşteri muamelesi yaparken Samsungun bu tutumu çok çok önemli. Umarım diğer firmalar bunu bir rekabet olarak algılayıp onlarda bu şekilde konserler, tanıtımlar vs. yapar TR de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkimore -- 24 Mayıs 2012; 0:02:51 >
  • S voice'e yakın zamanda Türkçe desteği verilirse hiç şaşırmayacağım.

• Telefon iPhone'dan, işletim sistemi de Oracle'dan aşırılmış ...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Telefon iPhonedan, işletim sistemi de Oracledan aşırılmış ...

Ya şu misafirleri biri... neyse forumdan atılmak istemiyorum.

• ya şu bizim misafirlerde çok komik durmadan android'e laf atıp duruyorlar. ya kardeşim delikanlı olun da misafir olarak değil gerçek imzanızla yorum yapın kardeşim.

• Samsung iyi hoş yapıyorsun da fiyatı 2.000 TL'den fazla olursa yazık, ulan dünya Zenginlerine Dubai'ye 680 dolara satıyorlar bizim gibi geliri fazla yüksek olmayan ülkede fiyatı şişiriyorlar.

• İstanbul Ankara İzmir mesken edinilmiş.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.