Şimdi Ara

BlackBerry Playbook, TTNET tarafından satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
22.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BlackBerry Playbook, TTNET tarafından satışa sunuldu

Geçen yıl RIM firmasının tablet segmentine sunduğu BlackBerry Playbook modeli, uzun bir aradan sonra resmi olarak ülkemizde de satışa başladı.

7 inçlik 1024 x 600 piksel çözünürlükte ekran, 1GHz hızında çalışan çift çekirdekli OMAP 4430 işlemci, 1GB RAM, 16GB depolama, WiFi, Bluetooth, GPS, 5MP arka/3MP ön kamera, 1080p video kaydı desteği özelliklerine sahip BlackBerry Playbook modeli, Playbook OS 2.0 adında gelişmiş fonksiyonlar sunan işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Model 24 aylık taahhütte ayda 24.90TL, 36 aylık taahhütte ayda 19.90TL şeklinde müşterilere sunuluyor. Kredi kartına ise 12 taksit yapılabiliyor. Paket içeriğine 1 yıl sınırsız WiFi erişimi de dahil.

Ürün aynı koşullarda Türk Telekom bayilerinde de satışa sunuldu.

• Ben hayır diyorum.
  • ekranın dışında kalan çerçeve çok mu kalın bana mı öyle geliyor.. televizyonlarda samsung LG gibi üreticilerin yeni trendi çerçevesiz smart TVler.. eminim birgün aynı furyaya tabletlerde katılır bu şekilde çok çirkin duruyorlar.. telefonlardaki gibi çözünürlüğü artırmak için çerçeveden kesintiye gidilecek bir dönem illaki gelecektir. Bugünkü göz zevkimize bile bu şekilde tabletler uymuyor diye düşünüyorum.
  • sırf taahhüt alıp müşteri bağlayabilmek için çaba-ya yerlerse diye olta atma denemesi
  • 3 yildir ttnet kullaniyordum ve sonunda yeterr deyip kapattirdim piskolojik olarak cok etki birakmis ustumde cok rahatladim cok sukur gectibolupazari titinet sur esseyini !!!

• 24*25 bana uygun gibi geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

ekranın dışında kalan çerçeve çok mu kalın bana mı öyle geliyor.. televizyonlarda samsung LG gibi üreticilerin yeni trendi çerçevesiz smart TVler.. eminim birgün aynı furyaya tabletlerde katılır bu şekilde çok çirkin duruyorlar.. telefonlardaki gibi çözünürlüğü artırmak için çerçeveden kesintiye gidilecek bir dönem illaki gelecektir. Bugünkü göz zevkimize bile bu şekilde tabletler uymuyor diye düşünüyorum.

He zaten BB bunu bilmiyordu ,cerceve olmazsa neresinden tutucaksin ey kullanici? Kalin olmasi iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz aslinda cok iyi bi cihaz isletim sistemi de qnx oldugu icin cok akici bi cihaz ancak turkiyeye biraz gec mi geldi ne cikali 1yil oldu belki daha fazla da olmus olabilir.

• kampanya güzel bb sevdiğim bir markada ayda 24 tl faturaya ek olarak geliyor galiba birde ben 2 yıl daha uzattım aboneliğim bir kaç ay önce 59 yeri 39 ödüyorum bunu da alırsam karlı olacağımı düşünüyorum ama söyle bir durum var gerçekten ihtiyaç mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

ekranın dışında kalan çerçeve çok mu kalın bana mı öyle geliyor.. televizyonlarda samsung LG gibi üreticilerin yeni trendi çerçevesiz smart TVler.. eminim birgün aynı furyaya tabletlerde katılır bu şekilde çok çirkin duruyorlar.. telefonlardaki gibi çözünürlüğü artırmak için çerçeveden kesintiye gidilecek bir dönem illaki gelecektir. Bugünkü göz zevkimize bile bu şekilde tabletler uymuyor diye düşünüyorum.

He zaten BB bunu bilmiyordu ,cerceve olmazsa neresinden tutucaksin ey kullanici? Kalin olmasi iyidir

bunun bilmekle ilgisi yok.. madem o kadar biliyordu tablet çıkarmak için neden bu kadar bekledi... çıkarsaydı appledan önce... şimdi mi akıllandı... herşeyin bir sırası var... zamanla boyutu artırmadan çözünürlüğü artırmanın tek yolu kenarları daha ince yapmak olucak tıpkı akıllı telefonlarda olduğu gibi.. bunu anlamak için müneccim olmaya gerek yok.. son 10-20 yıldır gelişen teknolojinin gidişatına bakarsanız bunu rahatlıkla anlarsınız.. gerçi o kadar geriye gitmeyede gerek yok yaş haddi dar olanlar için son 5 sene bile bunu anlamak için yeterli bir süre...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

bunun bilmekle ilgisi yok.. madem o kadar biliyordu tablet çıkarmak için neden bu kadar bekledi... çıkarsaydı appledan önce... şimdi mi akıllandı... herşeyin bir sırası var... zamanla boyutu artırmadan çözünürlüğü artırmanın tek yolu kenarları daha ince yapmak olucak tıpkı akıllı telefonlarda olduğu gibi.. bunu anlamak için müneccim olmaya gerek yok.. son 10-20 yıldır gelişen teknolojinin gidişatına bakarsanız bunu rahatlıkla anlarsınız.. gerçi o kadar geriye gitmeyede gerek yok yaş haddi dar olanlar için son 5 sene bile bunu anlamak için yeterli bir süre...

Istersen tv lerde ekrani da kaldiralim, arkadasim tablet dedgin sey heleki 10 inc ise 2 eline alipa sagdan ve soldan kavramandir,bas parmaklarin ile tableti kontrold edersin avuclarin ekran cercevesine gelir peki cerceve olmayinca ne ne olucak?? Akilli telefon cepte tasinmak icin zaten cihazlar avuca oturyor tablette yer derdi yok cerceve ne kadar buyuk o kadar iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Playbookdaki kalın çerçevelerde de dokunmatik sensör var işletim sisteminde uygulama kapatmak ve başka işlemler için kullanılıyor. parmağını çerçeveden başlayarak sürüklüyorsun aynı şey palm in webos cihazlarında da vardı çünkü arayüz çok benziyor,
    çok kalın olması kötü fakat tutmak için gerekli,çok ince olursa gereksiz dokunmalara sebebiyet verebilir.Bunun dışında cihaz çok iyi bir cihaz ios kadar akıcı tek işletim sistemi ve arayüz gerçekten çok iyi ama en büyük eksiği uygulama ve bence ekran çözünürlüğü bunu dışında harika bir alet ve bu fiyata kesinlikle alınır.
    BlackBerry Playbook, TTNET tarafından satışa sunuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B6C467102 -- 23 Mayıs 2012; 22:43:20 >

• almanya da media markt ta 189 euro ya normal satiyorlar.... bunlarsa 260 euro ya veriyorlar bide taahhüt istiyorlar..... almanyada 24 ay taahhüt yaptinmi ev telefonu internet media markt 200 euro hediye ceki
    veriyorlar.. yani cihaz bedava
  • bu cihazda android uygulamaların çoğu çalışıyor.
  • arkadaslar tablet güzel ben ullaniyorum cok akici hizli bide 7 inc olmasi daha tasinabilir .. kameralari cok iyi özellikle ön kamera görüntülü görüsmede süper gösteriyor fiyat olarakta en uygun ve en iyisi ... ilk ciktiginda 700 euro idi sirf tutulmadi diye fiyati dustu .... kardeslerim icinde interneten 2 tane siparis ettim ipad dan daha iyi diye bilirim benim görüsüme göre ... kullanin anlarsiniz
  • TTnet satarsa uzak durun,
  • ipad kullandım motorola xoom kullandım playbookda test etme şansım oldu bu haftada.
    androidden kesınlıkle daha stabil bir sisteme sahip. akıcı ve gayet hoş bir arayüze sahip. işletim sistemleri sabit bir cihaz için yapılırsa daha ıyı olacağını bırkezdaha anladım. ipad -ios playbook-play os

cihaz tek dezavantajı 3g bence 3g olsa alınabılırıdı. fiyat yüksek oldugu konusunda elestırler var. elden taksıt secenegı ıle bence uygun.
  • blackberry telefon kullanıyorsanız blackberry bridge ile 2 cihazı çok iyi senkronize edebilir, telefondaki datayı tablet ile paylaşabilirsiniz. blackberry tablet konusunda çok acemiydi ancak os 2.0 ile acemiliği üzerlerinden attılar.
  • ttnet kelimesi geçiyorsa uzak durun
  • çervece dokunmatik olarak kullanılıyor.menü geçişleri program kapama v.s işlemleri çerçeve üzerinden oluyor.kalın olması çok iyi , kullanın kalite ve stabiliteyi sizde görün hayran kalıcaksınız.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.