Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (289. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S02E20 düşmüş nete, alt yazı bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

S02E20 düşmüş nete, alt yazı bekleniyor.

Daha Amerika'da yayınlanmadı bile ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: SH4K3R

quote:

Emin misin? Çünkü Watched.li 'de ve imDB'de yayınlanmış görünüyor. İndirdim şuan ****tan
  • Sánchez kullanıcısına yanıt
    Daha ABD'de bile yayınlanmadı. ABD'de, Türkiye saatiyle 02:00(Perşembe) yayınlanacak
    İndirdiğin fake dosyadır bazı kaynaklar dizi araya girdiğinde bile yeni bölüm yayınlıyorlar. Bunlara extra..... de dahil
  • quote:

quote:

hangi diziydi hatırlamıyorum televizyonda yayınlanmadan internete düşmüştü bir kere. o heyecanla hemen iki bölüm üst üste izleyip sonraki haftayı boş geçirmiştik.
  • Daha Amerika'da yayınlanmadı bölüm. Zaten baktım, düşmemiş daha. IMDB'de bölüm tarihi bugün, ama yayınlanma saati Amerika'ya göre akşam 8-9 gibi olur. Sizin indirdiğiniz virüslü dosya, veya eski bölümlerden biri olabilir. Public sitelerden indirdiyseniz, fazla güvenmeyin derim. İyi araştırmak gerekiyor. Yarın zaten düşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Daha Amerika'da yayınlanmadı bölüm. Zaten baktım, düşmemiş daha. IMDB'de bölüm tarihi bugün, ama yayınlanma saati Amerika'ya göre akşam 8-9 gibi olur. Sizin indirdiğiniz virüslü dosya, veya eski bölümlerden biri olabilir. Public sitelerden indirdiyseniz, fazla güvenmeyin derim. İyi araştırmak gerekiyor. Yarın zaten düşecek.

Eyvallah aynen bölümü açayım dedim. Avi uzantılı diyor ve Media player'i yükseltmek istedi, yükselttim yine olmadı.
    Fake dosyaydı sanırım, ayak üstü 300mb geçirdi bize.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Daha Amerika'da yayınlanmadı bölüm. Zaten baktım, düşmemiş daha. IMDB'de bölüm tarihi bugün, ama yayınlanma saati Amerika'ya göre akşam 8-9 gibi olur. Sizin indirdiğiniz virüslü dosya, veya eski bölümlerden biri olabilir. Public sitelerden indirdiyseniz, fazla güvenmeyin derim. İyi araştırmak gerekiyor. Yarın zaten düşecek.

Eyvallah aynen bölümü açayım dedim. Avi uzantılı diyor ve Media player'i yükseltmek istedi, yükselttim yine olmadı.
    Fake dosyaydı sanırım, ayak üstü 300mb geçirdi bize.

O "Media Player yükleyin" "Flash Player yükleyin" uyarılarına hiç aldırmayın zaten. Alayı kandırmaca, virüs vb. işler. Riplerden de uzak durmanızı öneririm. Diziyi zaten, Amerika'da yayınlandığından bir kaç saat sonra DIMENSION paylaşıyor. Onların koydukları da zaten en az 1gb'tan başlıyor. Geçmiş olsun
  • Şu dizinin ada sahneleri tek başına bile dizi veya film olabilir ya. Adamlar gerçekten güzel yapıyor ama
    Mirakuru tedavi olayını hiç anlamadım
  • quote:

quote:

quote:

Emin misin? Çünkü Watched.li 'de ve imDB'de yayınlanmış görünüyor. İndirdim şuan ****tan

Bu akşam ABD'de yayınlanacak dizi. Büyük ihtimal fake indirdiğiniz dosya son bölümle aynı olabilir kontrol ettiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B&LueMans

Şu dizinin ada sahneleri tek başına bile dizi veya film olabilir ya. Adamlar gerçekten güzel yapıyor ama
    Mirakuru tedavi olayını hiç anlamadım

Bende adayı çok seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Hafiften uyuz olmaya başladım. Başlarda Mirakuru anca Roy da etkili oldu. Başka deneklerin hepsi ölüyordu. Şimdi önüne gelende çalıyor mübarek. Şimdide tedavisi var yeeeaa demeye getirdiler.

Hahaha haklısın.

Slade orduyu kurdu bakalım ne olucak şimdi . İsabel mirakuruyu da aldı zaten gıcık olmuştum şimdi daha beter oldu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu akşam ABD'de yayınlanacak dizi. Büyük ihtimal fake indirdiğiniz dosya son bölümle aynı olabilir kontrol ettiniz mi ?

Yukarda geyiğini yaptık hocam fake çıktı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yukarda geyiğini yaptık hocam fake çıktı

İyi iyi
  • Yeni bolumu bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malcolm bizimkilerden olsun bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hafiften uyuz olmaya başladım. Başlarda Mirakuru anca Roy da etkili oldu. Başka deneklerin hepsi ölüyordu. Şimdi önüne gelende çalıyor mübarek. Şimdide tedavisi var yeeeaa demeye getirdiler.

burak sende bi alemsin bi dizi izlerken zevk al be birader çok kılı kırk yararsan nasıl zevk alacaksın ki? izle geç. zaten bu bölümde biraz daha oturur bazı şeyler.

isabel bence öldü. mesela

bu arada pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

quote:

burak sende bi alemsin bi dizi izlerken zevk al be birader çok kılı kırk yararsan nasıl zevk alacaksın ki? izle geç. zaten bu bölümde biraz daha oturur bazı şeyler.

bu arada pm attım

zannedmiyorum ölmemiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

quote:

bu arada pm attım

Eleştirilecek taraflarını eleştiririm. Sadece çok basit düşünmeye başladılar. 30 kişiye Mirakuru veriyor bir anda ve hepsinde de etkili oluyor. Sonrada basit bir şekilde tedavi var aslında yeaa diyorlar. Zaten tedavisi olmadan durdurulacak bir şey değildi. O noktaya getirdiler olayı. Bizim Ollie de her önüne gelenden şamar yiyince bu tedavi olayı da ortaya çıktı. Isabel de ölmedi. Nefes alıyordu. Bildiğim kadarıylada Junior DeathStroke olacak o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 24 Nisan 2014; 0:16:36 >

• bence öldü. o yatanların alayı öldü.
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.