Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklediğimden çok daha iyi çıktı fakat
    Batman' e çok fazla benzemiş gibi geldi bana.
    Takip ediyorum.

• Hepsiyle de uğraşsın, uğraşmasın demiyorum ama her bölümde ayrı bir kişiyle uğraşmasın, ortalık karışsın
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATEŞ -- 18 Ekim 2012; 13:55:40 >
  • Alt yazı çıktı izleyelim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 18 Ekim 2012; 15:00:34 >
  • http://divxplanet.com/sub/m/35385/Arrow.html

2. bölüm hakkında

Yine güzel bir bölümdü, sıkılmadan izledim. Bölüm sonunda gördük ki Green Arrow'a çok benzeyen bir okçu daha var. Benim tahminimce o okçu Vordigan (Dark Archer) olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 18 Ekim 2012; 15:58:51 >
  • Mükemmel bir bölümdü. Her bölümden sonra acaba ne olacak diye merak kaplıyor insanı.

Son flashback'te gördüğümüz okçu mu eğitiyor acaba bunu adada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Mükemmel bir bölümdü. Her bölümden sonra acaba ne olacak diye merak kaplıyor insanı.

Son flashback'te gördüğümüz okçu mu eğitiyor acaba bunu adada...

aynen bende öle düşündüm görünce.düşman olcağını sanmıyorum
  • Yine mükemmel bir bölümdü. İnşallah böyle devam eder.
  • İleriki bölümlerde adada geçen hayatını daha çok gösterirler umarım
  • Bölüm yine güzeldi
    .Bana göre son sahnede gördüğümüz kişi Olivere okçuluğu öğreten kişi.Annesinin de otomobilin içinde kiminle konuştuğunu merak ettim.Umarım önümüzdeki bölümlerde ada hayatı daha çok gösterilir.
  • Bundan sonra ki bölümlerde ada yaşantısını daha çok görebiliriz sanırım.Bölüm güzeldi yine,sıkmıyor dizi.
  • şu sıralar dizi yokluğunda izlenilicek mükemmel bir dizi. 2. Bölümde tam anlamıyla mükemmeldi.
  • Yeni bölümün geldiğini şimdi öğrendim. Hemen izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

http://divxplanet.com/sub/m/35385/Arrow.html

2. bölüm hakkında

Yine güzel bir bölümdü, sıkılmadan izledim. Bölüm sonunda gördük ki Green Arrow'a çok benzeyen bir okçu daha var. Benim tahminimce o okçu Vordigan (Dark Archer) olabilir.

yanlış hatırlamıyorsam smallville den, zaten oliver bir tarikat tarzı bişiye üye idi buna okçuluğu vb. öğretenlerin topluluğu, ki zaten sonlara doğru bir ara yanlış hatırlamıyorsam vordigan gelmişti bir bölümde labirent tarzı bir yerde idiler falan oliver kızın birini eğitiyordu onun için gelmişti, falan aman çok öncelerdeydi kafam karıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyBatty -- 18 Ekim 2012; 19:58:55 >
  • Süper bir bölümdü

O sondaki eleman neydi . Üstteki arkadaşın dediği gibi Smallville'den hatırladım ben de bir şeyler. Belkide o tarikatın adasıdır ya da onun gibi bir şey. Zaten adada yalnız olmadığını neredeyse biliyorduk. Müthiş bölümler bekliyor bizi .
  • Beyler Smallville izlemeyenlerimiz var, spoiler vermezsek çok sevinirim bu konuda.

Bu arada

http://www.youtube.com/watch?v=t8c2AQZN6QU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DC's Joker -- 18 Ekim 2012; 19:57:58 >

• Gün geçtikçe Alcatraz'a benziyor dizi.
    Gerçi alcatrazı da izlemiştim. O da hoşuma gitti.

Açıkçası bu tür dizilerde bir bölüm kaçırsanız çok büyük bişey kaçırmış olmuyosunuz o yüzden rahat kafayla izliyorum.

He her bölüm bi kişiyle uğraşmazlarsa çok daha güzel olur ayrı konu..

Dizilerde gerçekçiliğe takılmam pek ama burda resmen adamı tarıyorlar dar bir koridorda bi tane bile kurşun gelmiyor ona çok takıldım bide bugünkü bölümde bodyguard nasıl girdi eve nerden anladı baskın yapacaklarını.. Bunlar çok bariz olduğu için söylüyorum.
  • Süper bir dizi olacak daha başlamadan tahmin ettiğimiz gibi sırf flash backleri olsa adada o bile götürür ki üstüne tek tek herkesi halledecek günümüzde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

Gün geçtikçe Alcatraz'a benziyor dizi.
    Gerçi alcatrazı da izlemiştim. O da hoşuma gitti.

Açıkçası bu tür dizilerde bir bölüm kaçırsanız çok büyük bişey kaçırmış olmuyosunuz o yüzden rahat kafayla izliyorum.

He her bölüm bi kişiyle uğraşmazlarsa çok daha güzel olur ayrı konu..

Dizilerde gerçekçiliğe takılmam pek ama burda resmen adamı tarıyorlar dar bir koridorda bi tane bile kurşun gelmiyor ona çok takıldım bide bugünkü bölümde bodyguard nasıl girdi eve nerden anladı baskın yapacaklarını.. Bunlar çok bariz olduğu için söylüyorum.

bodyguard meselesi
    adam zaten oliver'ın peşinde kuyruk gibi ki zaten laurel'ın babasına anlatıyor "aşağıdaki polislerden çakmak istemek için gitmiş yanlarına ve ikisininde ölü olduğunu görüp yukarı çıkmış" ki okadar taramalı tüfek sesini duymamasıda imkansız

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyBatty -- 18 Ekim 2012; 20:47:57 >

• Umarım şu oliver'ın korumasıda olaylarda daha aktif olur adam zaten ünlü tanıdık bir aktör umarım onuda ön plana çıkarırlar.Sanırım ilk green arrow olduğunu o anlıycak gibi bu bölümdede bıçaktan dolayı biraz şüphelendi gibi Ayrıca bu bölümde çok güzeldi,son olarak ise imdb de 8 bölüm felan gösterildiği yönünde yorumlar yapılmış yukarılarda şuan için oliverı canlandıran aktörün oynadığı total sayı 9 olarak gözüküyor ama bence bi en az 12-13 bölüm yaparlar gibi geliyor 8 bölüm yetmez arkidiş ya
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.