Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (685. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.sezonu bi kaç bölümden sonra bırakmıştım eğer 5.sezon güzel olursa 4.sezona mecbur katlanıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Peki ya Moira'm ?

O direk geri gelsin, nasıl ölmedi diye sorgulamam bile
  • 2. sezonu da uzun bir aradan sonra bitirdim. Ilk 2 sezon güzeldi bakalim. Herkes 3-4 kötü diyor, bana nasil gelcek görecegiz.

2. Sezon finalinde Felicity'e tedaviyi vermesi çok akillicaydi. Önce bi şok oldum asıl seni seviyorum demesine, daha sonra onun taktik olduğunu görünce daha da şok oldum

Thea da sanirim okcu olacakmış. Nasil oldugunu bilmiyordum demek babasi eğitecek. Ilerde Arrow'a düşman olmaz umarim

Sezon baslangiclarina kadar şu Dc dizilerini bitirmem lazim. Bu sene çok crossover olcak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

2. sezonu da uzun bir aradan sonra bitirdim. Ilk 2 sezon güzeldi bakalim. Herkes 3-4 kötü diyor, bana nasil gelcek görecegiz.

2. Sezon finalinde Felicity'e tedaviyi vermesi çok akillicaydi. Önce bi şok oldum asıl seni seviyorum demesine, daha sonra onun taktik olduğunu görünce daha da şok oldum

Thea da sanirim okcu olacakmış. Nasil oldugunu bilmiyordum demek babasi eğitecek. Ilerde Arrow'a düşman olmaz umarim

Sezon baslangiclarina kadar şu Dc dizilerini bitirmem lazim. Bu sene çok crossover olcak gibi

Bence 3. sezon güzeldi ama 4. rezalet.

• GamerYigit17 kullanıcısına yanıt
    Ben karakterleri seviyorum. Olaylar çok kötü olmadıktan sonra izlerim diye düşünüyorum :))

• Güzel bir kötü adam lazım. 4. sezonun en büyük eksikliğiydi.
  • Diziyle alakamı o kadar kesmişim ki bu sezonun villain'ini az önce öğrendim

Bu sezon dizi tekrar eski "büyüsüz" zamanlara dönecekmiş. Üstüne harika bir villain de eklersek, sonuç harika olacak demek isterdim ama 3. ve 4.sezonlarda dizi o kadar düşüşe geçti ki artık bu dizi, kurtarılmanın ötesine geldi. Prometheus eğer 3.sezonda veya 4.sezonda gelseydi ve adam akıllı işlenseydi ilk 2 sezondan daha iyi bir sezon izleyebilirdik. 4.sezon finali sağolsun
    Laurel öldükten sonra artık Batman gelse bile fark etmez.

http://comicbook.com/2016/08/24/arrow-season-5-more-details-on-prometheus-and-flashpoint-effect/

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Yuh çok şaşırdım la keşke Slade reiste olsa buram buram kalite kokardı

aynen hocam slade geri dönse keşke ama farklı bi dizi çekiyodu en son sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: more34

quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Yuh çok şaşırdım la keşke Slade reiste olsa buram buram kalite kokardı

aynen hocam slade geri dönse keşke ama farklı bi dizi çekiyodu en son sanırım

Aynen hocam bana dizi 5.sezonda daha da kötüleşecek gibi geliyor. Sırf başladığım şeyi bırakamadığım için izliyorum.
  • bende 3. sezonun ortasında bırakmıştım
  • son sezonlarda çok sapıttı başlayacaklara önermem.
  • 4x18'de malum olaydan sonra bıraktım ama
    bende Black Canary'nin diziden tamamen çıktığını sanmıyorum. Filmler sebebiyle geçici birşey olduğunu düşünüyorum. Gelecek sene sezon arasından sonra yada en geç sezon finali gibi geri dönecektir. Çünkü dizi de Laurel'ın, Laurel mı Black Canary mi olacağını, yaşadığı ikilemin malum olaydan önce çok üstüne düştüler. Üstüne birde ölümünden önce Oliver ile gizli konuşması, benimde bu ölüm olayının düzmece bir ölüm olduğu yönünde. Tıpkı Roy olayında olduğu gibi. Zaten bana mantıklı da gelmiyor Black Canary / Katie Cassidy gibi diziyi izlettiren bir karakteri böyle bir anda öldürmeleri hemde Felicity gibi bir kezban dururken. Ayrıca Black Canary'nin ölmesi 5. sezon reytinglerini de ciddi etkileyecek. Reytinglerin ciddi oranda düştüğünü görecekler. İnternette yapılan yorumlara baktığımda benim gibi bir çok insan var. Felicity dururken Canary'i öldürmeleri bir çok izleyiciyi kaybetmelerine neden oldu.

Eğer dediğim olursa seneye 4x19'dan devam ederek diziyi izlemeyi devam ederim. Yok yapmazlar ve inat ederlerse zaten kendileri kaybeder. Birçok izleyiciyi o malum olay yüzünden kaybetmiş durumdalar zaten. Seneye de reytingler gitgide düşecektir. Umarım reytingler dibe vurur.
  • 3. sezonu bitirdim. Gayet iyiydi. Herkes 2den sonra bozdu diyince baya korkuyordum ama 4-5 günde bitirdim hemen gayet akıcıydı. Bazı yerlerde mantık hataları vardı ama olmayan dizi yok sanırım :) Sıra 4. sezonda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The-Engineer

Hızı 0.25 yapıp 13. saniyeye bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: The-Engineer

Hızı 0.25 yapıp 13. saniyeye bakın

Bir de büyü olmayacak demişlerdi
  • 4. sezona yeni başladım. İlk bölümü izledim dakikalar su gibi akıp geçti ve 2.yi izleme isteği oluştu. Ayni şekilde 3. bölümü de izledim. Daha izleyesim var ama uyumam gerek artık. 4. sezon çok güzel başladı. Umarim böyle devam eder

İlk bölümdeki 6 ay sonra ölen Felicity miydi ya çok merak ediyorum. Sezon sonunda anlarım sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 29 Ağustos 2016; 2:42:47 >
  • Flashpoint sayesinde tommyi geri getircekler sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

3. sezonu bitirdim. Gayet iyiydi. Herkes 2den sonra bozdu diyince baya korkuyordum ama 4-5 günde bitirdim hemen gayet akıcıydı. Bazı yerlerde mantık hataları vardı ama olmayan dizi yok sanırım :) Sıra 4. sezonda :)

4-5 rezalet
  • Daha kısa olabilirdi evet

4. sezon 10. Bolumdeyim şimdi. Şimdilik diger sezonlardan daha çok sardi bu sezon beni diyebilirim

• 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.